شهرستان هریس قاضی هیدلگو قصد دارد به منظور انتشار در زندان در میان coronavirus بحران

به عنوان یک کامل شیوع کروناویروس در شهرستان هریس زندان می شود به طور فزاینده به احتمال زیاد شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو اعلام کرد او می تواند با قرار دادن در یک سفارش برای آزادی برخی از زندانیان.

مقامات مبارزه کرده اند برای بیش از یک هفته به آمده تا با یک طرح مشترک به آزادی به عنوان بسیاری از مردم از این شهرستان سومین قفل که ممکن است با تمرکز بر زندانیان متهم به جرائم غیر خشونت آمیز.

“ما در حال انتشار هر کسی با یک خشونت آمیز تاریخ” هیدلگو گفت: در یک بعد از ظهر کنفرانس مطبوعاتی اعلام این منظور برنامه ریزی شده است که هنوز امضا شده است. او گفت که او اقدام به ماندن بگیرید پیش از بهداشت عمومی فاجعه است. او تاکید کرد که تنها مردم با خشونت تاریخچه شامل خواهد بود و وجود خواهد داشت نظارت الکترونیکی و دیگر اقدامات انجام شده برای پیگیری از آن منتشر شد.

“مشکل این است که ما هنوز در یک جمعیت تقریبا 8,000,” او گفت:. “تصور کنید که آنها نیاز به تخت و هواکش.”

بازیکنان کلیدی–Hidalgo دولت منطقه قاضی گیاه ریچی و رئیس ایالات متحده در منطقه قاضی Lee H. روزنتال شده اند صالح با محدودیت صادر یکشنبه توسط رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت که ممنوع از انتشار هر کسی که متهم یا محکوم به جرم و جنایت خشونت آمیز. یک نماینده از ابوت دفتر دادستان کل نشان داد در یک دادگاه فدرال جلسه روز یکشنبه که در دفتر کار خود تجدید نظر خواهد هر پتو منتشر شده از زندانیان از جمله سفارش خواستار آزادی فقط زندانیان متهم به جرائم غیر خشونت آمیز. و شهرستان هریس دادستان منطقه کیم Ogg گفت: برخی از احزاب که او نمی خواهید کسی رو موقت سفارش محدود منتشر شد حتی اگر فرد با آن مواجه است بدون خشونت اتهامات عنوان شده علیه.

برای هفته کلانتر اد گونزالس شده است خواستار دلسوز منتشر شده از مجموعه ای محدود از افراد — افراد مسن و پزشکی در معرض خطر افراد متهم به جرائم غیر خشونت آمیز. هیدلگو است گفت: او را گسترش لیست شامل هر دو دلسوز منتشر شده و برخی از افراد متهم به عدم خشونت جرائم. این روشن نیست که چگونه بسیاری از مردم به منظور برنامه ریزی شده را پوشش خواهد بود. هیدلگو گفت: از آن می تواند از 1000 زندانی اما برآورد قبلی از افرادی که واجد شرایط تحت نظر او بود نشان می دهد کمتر بود.

هیدلگو که قرار بود به بحث در مورد یک طرح مشترک با قاضی Ritchie روز سه شنبه اما Ritchie نیاز برای اجرای آن را توسط خود را 22 قضات در جنایت نیمکت به ترسیم که متناسب با معیارهای. در کنفرانس مطبوعاتی هیدلگو گفت: “ما می دانیم این شهرستان هریس زندان یک بمب ساعتی.” او گفت: مقامات بهداشت عمومی گفت: آن را غیر ممکن بود برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله و قرنطينه مناسب برای کارکنان و زندانیان. “هر فرد و هر کس از این کارگران به یک خانواده از قرار دادن آنها در معرض خطر” او گفت:.

در 4 p. m. روزنتال که ریاست بر حقوق مدنی موارد چالش برانگیز شهرستان وثیقه شیوه یک جلسه که در آن او می رود به آدرس دیگری رویکرد — سفارش توسط دادگاه فدرال اجازه می دهد خروجی های مردم متهم با برخی جرایم غیر خشونت آمیز. دولت دادستان کل است که در حال حاضر یک حزب به آن صورت. قاضی گفت: در سخنان مقدماتی است که همه احزاب به حال همان هدف: “ما نمی خواهیم این زندان به منابع عفونت. هیچ کس از جمله فرماندار می کند.”

دادستان به نمایندگی از هیدلگو گفت که قصد نبود به نقض فرماندار منظور در شهرستان جهت است که به امضا بعد شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>