شهرستان هریس دارای اقامت در خانه سفارش دهید. چه معنا است ؟

شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو اعلام سفارش سهشنبه بسته شدن بسیاری از کسب و کار و هدایت شهروندان به ماندن در خانه صرفه جویی مواد غذایی در سفرهای, کارهای, و برخی از ورزش برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus.

هیدلگو و هوستون شهردار سیلوستر ترنر در زمان درد به می گویند “اقامت خانه امن” جهت بود که خاموش کردن و یا مستند. کسانی که شرایط در حال بهتر این سایت متعلق به دیگر شرایط اضطراری مانند طوفان و تیرباران های دسته جمعی گفتند.

چه سفارش معنی برای زندگی روزانه خود را? در اینجا پاسخ به برخی از پرسش های شما.

آیا این شروع کنم ؟

منظور زمان اثر در 11:59 بعد از ظهر سه شنبه و در محل باقی می ماند از طریق آوریل 3, تراز وسط قرار دارد با رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت سفارشات بسته تگزاس مدارس و بسیاری از کسب و کار.

دستور مشابه اعلام شده است در دالاس کانتی, Bexar County و سن آنتونیو. چندین متحده و چندین کشور — صادر سیاست های مشابه.

آیا من می توانم هنوز هم ترک خانه من ؟

بله. شما هنوز هم ممکن است رفتن به فروشگاه مواد غذایی, اجرای دیگر از کارهای مهم و حتی رفتن به پارک — هر چند زمین بازی وجود خواهد دید.

رستوران ها بیش از حد ادامه خواهد داد عامل درایو-از طریق و از خدمات بنابراین شما می توانید همچنان به انتخاب کنید تا وعده های غذایی بیش از حد.

اگر شما در یک کسب و کار ضروری شما هنوز مجاز به سفر به کار خود را.

هنوز مقامات خواسته ساکنان به جمعیت پارک و گفت: مردم باید حفظ 6-پا فاصله بین خود و دیگران است.

می بینم دوستان و خانواده ؟

همه خصوصی تجمعات خارج از “زندگی تنها واحد” ممنوع است.

از لحاظ فنی شما هنوز مجاز به دیدن دوستان و یا اعضای خانواده. دوباره مقامات بهداشت عمومی و انتخاب رهبران خواسته اند مردم را به تمرین داری.

ایده پشت این سیاست این است که اجتماعی فاصله و انزوا را کاهش می دهد خطر گسترش این بیماری به یک نقطه که در آن بیمارستان ها و اتاق های اورژانس در حال غرق شده است.

چه کسب و کار باید از نزدیک ؟

این سفارش می گوید همه “غیر ضروری” کسب و کار باید توقف عملیات در امکانات خود را هر چند کارکنان می توانند از راه دور کار اگر قادر به انجام این کار.

Swaths بزرگ از صنعت و کسب و کار هر چند بودند فشرده به “ضروری” دسته بندی و معاف از سفارش از جمله بقال و کسانی که در انرژی و صنایع بهداشتی. دیگر شامل حمل و نقل, خدمات مالی, دولت, اخبار رسانه ها و فن آوری اطلاعات. ساخت و ساز می توانید در ادامه Hidalgo گفت و بنابراین می تواند به مهد کودک.

در میان کسب و کارهای دستور داد به: ورزشگاه تناسب اندام و یا مراکز تفریحی و استخرهای شنا و مو و ناخن سالن و چشمه های معدنی دارای مجوز, ماساژ, کسب و کار و سرو خال کوبی, کنسرت, سالن, اجرای زنده تئاتر, عرصه, استادیوم, سینما بازی اتاق, بازی بولینگ کوچه بازی های آرکید داخل سالن/فضای باز کک بازارهای مبادله ملاقات داخلی مراکز خرید/مراکز خرید و سالن یکنوع بازی شبیه لوتو.

در میان کسب و کارهای مجاز به ادامه: فروشگاه های مواد غذایی, فروشگاه های مشروبات الکلی در رستوران (بایگانی اطلاعات و درایو-از طریق تنها) انبار و فروشگاه های مبلمان, فروشگاه جعبه بزرگ خودرو تامین و خودرو و یا تعمیر دوچرخه و مغازه ها و کسب و کار است که ارائه مواد غذایی, سرپناه و یا سایر ضروریات زندگی به غیر از این افراد نیازمند ،

که در آن می توانید من را کامل بخوانید ،

شما می توانید جزئیات کامل سفارش در بخش وب سایت در readyharris.org/stay-home.

من نمی بینم من شغل و یا کسب و کار به ترتیب شامل. من ضروری?

ایمیل این شهرستان در [email protected] با هر گونه سوال و یا درخواست برای روشن شدن.

این درست مثل دالاس’ سفارش ؟

زبان, شهرستان هریس, سفارش مسابقات دالاس کانتی سفارش تقریبا در هر جمله هر چند هریس کانتی رفت و بیشتر زمانی که آن را آمد به معافیت کسب و کار.

در میان کسب و کار ضروری است که در اینجا شامل نمی شد در دالاس کانتی سیاست: مبلمان, تامین کنندگان, تولید مواد غذایی (از جمله تولید کنسرو کالا بطری نوشیدنی و غیره.), حیاط و خدمه نگهداری خانهدار مربوط به فراشی کارکنان و پاک کننده استخر; مراقبت از بزرگسالان امکانات; تولید کنندگان خودرو (و مرتبط با زنجیره تامین کسب و کار); نمایندگی خودرو; بارگذاری, بلند کردن اجسام تاکسی و دیگر وسایل نقلیه برای استخدام; اتحادیه کارگری فعالیت و بیمه و خدمات املاک و مستغلات.

با تمام این موارد استثنا است و هر چیزی که واقعا تغییر کرده است ؟

منظور پاس بسیاری از سیاست هایی که تا حد زیادی بودند که در محل فرمانداری به منظور به طور موثر بسته ورزشگاه و سالنهای ماساژ برای مثال بسیاری از کنسرت ها و رویدادهای با جمعیت در حال حاضر لغو شد قبل از هیدلگو دستور کنسرت سالن ها و استادیوم ها بسته شده است.

در حالی که وجود دارد گسترده استثنا سفارش طول می کشد برخی از مهاجم جدید اقدامات است. این حکم که کلیساها و دیگر جماعت مذهبی نمی تواند نگه دارید در فرد خدمات برای یک مشخص شده و قابل تغییر است.

هنوز هم برخی فکر کرده اید که اگر منظور رفت و به اندازه کافی دور.

“فردا باید متفاوت فقط تا حدی که مردمی رعایت آن” هیدلگو گفت: کرونیکل. “این پیام در بسیاری از جهات یکسان است: در خانه بمانند. اما ما می دانیم که ما تا به حال بسیاری از مردم خارج و در مورد آن لازم نیست. این است که ما بسیار روشن است. این است که یک ‘زیبا لطفا” دیگر.”

چه اتفاقی می افتد اگر من یا کسی در خانه من قرارداد coronavirus?

کل خانواده خواهد بود دستور داد به منزوی کردن خود و اعضای نخواهد بود قادر به رفتن به محل کار, Hidalgo گفت.

پلیس دستگیری من برای بودن خارج ؟

در هیچ. هیدلگو گفت: اجرای قانون خواهد شد برخی از اختیار در اجرای سفارش اما تصریح کرد که این یک مستند. آن است که غیر قانونی به خارج.

“ما یک دولت پلیس ما با تکیه بر مردمی به انجام بخشی خود را. من اعتماد است که آنها را” هیدلگو گفت. “اگر مردمی هستند خواسته نقض نظم در راهی قرار می دهد که افراد در معرض خطر پس از آن ما خواهد شد با اجرای قانون کار. اما من واقعا باور دارم و من اعتماد است که مردمی را مطابق به دلیل این است که در مورد سلامت همه ما است.”

به منظور اجازه می دهد تا برای جریمه و تا 180 روز در زندان برای افرادی که تحت پیگرد قانونی قرار Hidalgo گفت.

نویسنده کارکنان مایک موریس کمک به این گزارش.

اگر شما یک سوال از شما می خواهم جواب آن را به ایمیل [email protected] و ما به دنبال پاسخ برای شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>