شهرستان هریس گسترش اجباری ماسک سفارش از طریق اواخر ماه اوت

شهرستان هریس اجباری ماسک منظور باقی خواهد ماند و در اثر حداقل تا اواخر مرداد ماه کمیسیون دادگاه تصمیم گرفت سه شنبه.

دادگاه تمدید شهرستان فاجعه اعلام تا Aug. 26 در پاسخ به COVID-19 همه گیر اجازه می دهد County قاضی لینا هیدلگو به گسترش ماسک قوانین تا زمانی که تاریخ نیز هست. ماسک ترتیب است که هیدلگو صادر ژوئن 19, حکم است که کسب و کار نیاز به کاربران برای پوشش چهره خود را.

این مورد که تمدید شده است برای هفته ها در یک زمان پس از هیدلگو اول صادر شده آن در ماه مارس به طول تا ژوئیه 15. کمیسر Adrian Garcia پیشنهاد گسترش اعلامیه و ماسک قوانین از طریق بقیه از تابستان به شدت همه گیر. خود را دموکراتیک همکاران هیدلگو و کمیسر رادنی الیس به توافق رسیدند.

“ما نمی دانیم کامل طبیعت و تاثیر این ویروس و ما در حال برخورد با یک اورژانس پزشکی است که بسیاری از جنبه های آن” گارسیا گفت: به هیدلگو. “من جای شما باند و ظرفیت برای حرکت در این بیماری همه گیر به جای فکر کردن در پشت سر خود ‘من رو به یک فرمت در دستور کار است.'”

رای به گسترش اعلام شد 3-2 با دو حزب جمهوری خواه کمیسیون استیو Radack و جک Cagle, رای گیری ندارد. Cagle نمی صحبت کردن در برابر, ماسک, اما او ابراز نگرانی کرد که هیدلگو دستور ماسک قوانین و تصویب برخی از بیماری همه گیر هزینه های مربوط به طور یک جانبه به جای مشورت با کمیسیون دادگاه.

“در 72 ساعت ما می توانیم با هم” Cagle گفت. “این تصمیم گیری است که ما به عنوان اعضای کمیسیون دادگاه باید در شرکت و عمومی باید قادر به شرکت در.”

Radack تکرار Cagle نگرانی.

با پوشیدن ماسک و تمرین های اجتماعی فاصله کلید به کاهش ویروس’ گسترش بهداشت و سلامت, کارشناسان می گویند.

این قوانین به مشتریان سنین 10 و بیش از. کسب و کار هایی که مطابق می شود با 1000 $خوب هر چند هیدلگو به کارگردانی و اجرای قانون به تمرکز بر آموزش و پرورش به جای استناد.

این شهرستان همچنان در بالاترین سطح تهدید در دستور توسط هیدلگو روز جمعه در پاسخ به افزایش موارد بستری شدن در بیمارستان پس از روز یادبود. این شهرستان در بخش بهداشت و درمان است و ترغیب ساکنان به طور داوطلبانه ماندن در خانه به جز برای کارهای ضروری شبیه به اقامت در خانه دوره های مارس و آوریل.

هیدلگو هفته گذشته ناموفق لابی رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت برای قدرت به این توصیه ها الزامی است. شهردار سیلوستر ترنر در روز دوشنبه نیز خواسته فرماندار تا “به ما ابزار ما” به موضوع محدودیت.

هوستون منطقه دارای تنظیم یک رکورد برای COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در 17 از گذشته 19 روز و در روز سه شنبه تحت الشعاع بیش از 3000 نفر برای اولین بار. یک Baylor College of Medicine مدل پیش بینی virus ممکن است اوج در اینجا در اواسط ماه جولای.

آتش مارشال است وظیفه شده است از ماه مارس با اجرای همه گیر محدودیت در کسب و کار. شهرستان دریافت کرده است 857 شکایت در مورد ماسک منظور نقض پس از آن به اثر رفت و 11 ماه پیش, آتش, Marshal لوری کریستنسن گفت. او بازرسان تنها بررسی کسب و کار در unincorporated شهرستان هریس; دیگر شکایت با اشاره به شهرستانها و یا تگزاس نوشیدنی الکلی کمیسیون.

آژانس دولتی در هفته گذشته به حالت تعلیق الکل مجوز برای 17 میلادی در سراسر تگزاس پس از پیدا کردن آنها را نقض کرده COVID محدودیت.

این شهرستان هنوز به موضوع تک استناد به هر گونه کسب و کار از همه گیری آغاز شد.

کمیسیون دادگاه همچنین روز سه شنبه تایید 10 سال “انطباق نظارت بر” موقعیت همراه با 10 اجاره وسایل نقلیه برای Harris County Fire مارشال ، جدید کارکنان کمک خواهد کرد که اجرای همه گیر مربوط به قوانین از جمله ماسک منظور کریستنسن گفت.

“ما خواسته ایم برای COVID مانیتور لزوما به نوشتن استنادی اما به در و آموزش اول” کریستنسن گفت. “اگر ما شروع به داشتن تکرار مسائل ما می توانیم استناد.”

[email protected]

twitter.com/zachdespart

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>