شهرستان هریس رد DWI پرونده Trivago سیار

شهرستان هریس دادستان این هفته را رد کرد و یک DWI اتهام بازیگر Tim Williams, بهترین و شناخته شده به عنوان تلویزیون سیار برای سفر, سایت Trivago.com.

53 ساله که در آلمان زندگی می کند تکمیل برنامه های خارج از کشور که حتی جامع تر نسبت به شهرستان ها-الکل مورد نیاز آموزش و پرورش در دوره های پیش از محاکمه انحراف با توجه به شهرستان هریس دادستان منطقه ،

“آقای ویلیامز در زمان خود در شهرستان هریس مورد به طور جدی با پشتکار تکمیل برنامه های خود را در کشور شد که قابل مقایسه با ما اجباری کلاس و حتی بیشتر از او تا به حال به منظور مطمئن شوید که او مطابق” گفت: Nathan Beedle رئیس بزه بخش از دفتر دادستان منطقه. “در واقع او رفت بالا و فراتر از آنچه به طور معمول مورد نیاز است.”

این شهرستان می تواند خیاط خود را پیش از محاکمه انحراف موافقت نامه برای راحتی افرادی که زندگی می کنند در خارج از کشور, سخنگوی مایکل Kolenc گفت. ترتیبات مشابه زده شده است برای افرادی که اقامت در نیجریه و انگلیس و نروژ و مرکزی امریکا است.

در حد معمول پیش از محاکمه موارد انحراف در شهرستان هریس برای اولین بار DWI مجرم باید برای تکمیل مشروط نظارت برای یک سال انجام 16 ساعت خدمت به جامعه و پایان یک ساعت به مواد مخدر و الکل ، اگر آنها یک وسیله نقلیه آنها را مجبور به نصب یک الکل دستگاه نظارت Kolenc گفت.

ویلیامز’ وکیل جوزف فیلیپ Scardino گفت: مشتری خود را خدمت به جامعه و همچنین صحبت در برخی از مدارس.

“این مورد بود را رد کرد و تقریبا بر اساس شایستگی” او گفت:.

پلیس دستگیر ویلیامز در 10 آوریل 2019 در غرب هوستون پس از پیدا کردن او گذشت در پشت چرخ از یک وسیله نقلیه در اواسط بعد از ظهر با توجه به سوابق دادگاه. پای خود را بر روی ترمز و او نشسته بود در یک خط در حال حرکت از, ترافیک, پلیس گفت:.

افسران گزارش داد که ویلیامز شکست خورده میدان آزمون هوشیاری و فرستاده شده به یک الکل خون قرعه کشی. او تا به حال منتشر شده است در $100 باند.

هوستون ویلیامز’ زادگاه خود را با توجه به IMDb بیوگرافی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>