شهرستان هریس دا رد صدها نفر در اعتراض به اتهامات مرتبط با از جورج فلوید مارس

از 654 مردم با عنوان جرم جنایی متهم در طول Black Lives Matter تظاهرات خواستار عدالت برای جورج فلوید در هوستون در هفته گذشته تنها 52 باقی می ماند متهم با فعال موارد پس از شهرستان هریس دفتر دادستان منطقه نقل مکان کرد به اخراج صدها نفر از موارد پس از یک هفته بررسی است.

اتهامات عنوان شده برای 52 نفر با فعال باقی مانده موارد شامل 35 بزه اتهامات و 19 به اتهام جنایت مربوط به سلاح جرائم و تشدید حمله به یک افسر صلح با توجه به انتشار از دا ،

درگیری با پلیس: هوستون PD دستگیری بیش از 200 پس از مرکز شهر رالی برای جورج فلوید

“در حالی که علت احتمالی وجود داشته برای دستگیری از کسانی که حاضر به پراکنده پس از دستور به انجام این کار توسط پلیس جوان ما از دادستان سخت کار می کرد برای شناسایی چند مجرم که آمد به تحمیل آسیب به دیگران و عمدی خسارت به اموال” هریس کانتی دا کیم Ogg گفت.

چندین تظاهرات برگزار شد در هوستون خواستار عدالت برای Floyd سابق سوم بخش ساکن که درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس در روز یادبود. یک شهر-تحریم تظاهرات سازماندهی شده توسط هوستون خواننده های رپ Trae Tha Truth و Bun B و که در آن فلوید بود که در حضور و غیاب به خود جلب کرد بیش از 60 ، 000 معترضان به مرکز شهر. این تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز تا بعد از آن در شب هنگامی که پلیس اقدام به بازداشت افرادی که حاضر به ترک این منطقه است.

در مجموع 796 پرونده های جنایی اخراج شدند. مواردی که اخراج شدند اکثرا به صورت غیر خشونت آمیز بزه جرم, مانند, مانع بزرگراه و خاطی.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: Tانس از راهپیمایی در مرکز شهر هوستون به تتم جورج فلوید

افرادی که تا به حال خود را در مورد اخراج همچنین ممکن است قادر به اتهامات حذف از سوابق خود را.
 
“با بسیاری از حرفه ای که مایل به کمک من مطمئن هستم که دفاع جنایی نوار را داوطلبانه خدمات خود را به تمیز کردن سوابق کیفری از همه درگیر” Ogg گفت. “ما همیشه محافظت از متمم اول قانون اساسی حقوق صلح آمیز معترضین. تنها مردم من خواهد بود و تعقیب قانونی کسانی هستند که عمدا دیگران صدمه دیده است و عمدا نابود کردن اموال.”

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>