شهرستان هریس حیوانات ظلم و ستم وظیفه نیروی اعتبارات سنبله در مواردی به همه گیر استفاده داخلی

داخلی قربانیان سوء استفاده هستند در معرض خطر بالاتر در قرنطینه و برخی از کارشناسان نگران هستند که حیوانات خانگی آنها اقامت پشت برای محافظت از نیز ممکن است در افزایش خطر است.

سوء استفاده از خطوط تماس ویژه ای برای هر دو افراد و حیوانات خانگی دیده می شود موج در شش هفته به عنوان خانواده مطابق با اقامت در خانه سفارشات در طول COVID-19 شیوع. دلایل معلوم نیست اما تلاش می شود که ساخته شده به منظور افزایش آگاهی از منابع موجود برای کمک به هر دو انسان و حیوانات خانگی خود را در طول این زمان.

“سوء استفاده از حیوانات و انسان استفاده شده است به طور مستقیم مرتبط است,” گفت, شهرستان هریس, پاسبان حوزه 5 Sgt. چارلز Jantzen. “بسیار بسیار بالا درصد از زمان در موارد خشونت داخلی حیوانات وجود دارد جزء درگیر است. آن را غیر معمول نیست سو استفاده کننده را تهدید می کند این حیوانات برای حفظ قربانی جایی که آنها می خواهند.”

هوستون-منطقه پناهگاه زنان بود هولناک با قربانیان توسط اواسط ماه مارس و گزارش 40 درصد افزایش تماس ها برای کمک فوری; هوستون اداره پلیس دیدم 9 درصد پرش در خشونت تماس از اواخر ماه آوریل است. در عرض پنج روز در اوایل ماه آوریل این شهرستان هریس دفتر دادستان منطقه در زمینه 139 خشونت اتهامات مرتبط با با توجه به جرم و جنایت جلو مدیر عامل Rania Mankarious.

شهرستان هریس حیوانات ظلم و ستم گروه ضربت رهبران دیدم 116 گزارش های بیشتر از حیوانات ظلم و ستم در ماه مارس امسال نسبت به ماه مارس 2019. آن ممکن است مربوط به افزایش آگاهی از گروه ضربت و استرس از این بیماری همه گیر و یا فقط اضافی رایگان زمان ،

“با تعداد زیادی از مردم که از کار و نیاز به ماندن در خانه آنها یک کمی زمان بیشتری در دست به دنبال حیوانات هستند که نادیده گرفته شده و مورد آزار قرار گرفته,” دکتر گفت: Michael White, مدیر, شهرستان هریس, بهداشت عمومی دامپزشکی بهداشت عمومی بخش است که یک گروه ضربت شریک است.

این شهرستان هریس حیوانات ظلم و ستم گروه ضربت ایجاد شده و در سال 2017 به کمک موثرتر و فعالانه در پاسخ به حیوانات ظلم و ستم موارد در سراسر وسیع منطقه شاهد رشد شدید هر سال از وجود آن سازمان گفت. قبل از ایجاد آن وجود نداشت متمرکز واحد به گزارش حیوانات ظلم و ستم در هوستون.

پناه بازماندگان حیوانات خانگی

خشونت خانگی می رود دست در دست با ظلم و ستم حیوانی. معتادان به طور معمول با استفاده از یک قربانی حیوانات به عنوان یک روش کنترل با تهدید به آسیب رساندن به حیوانات و یا حتی تحمیل خشونت بر روی حیوانات به طور مستقیم در مقابل از قربانی.

حدود نیمی از قربانیان خشونت های خانگی با حیوانات اقامت در روابط سوء استفاده چرا که آنها می ترسند از ترک حیوان خانگی خود را پشت سر گفت: Tama Schulich از بنیانگذاران هوستون PetSet غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار برای پایان دادن به حیوانات بی خانمانی و موسس شریک و گروه ضربت. برخی از قربانیان هرگز خود را ترک مواقع از ترس خود سو استفاده کننده ممکن است آسیب به حیوان خانگی خود را و یا به این دلیل که پناهگاه آنها به دنبال کمک می کند حیوانات.

هوستون PetSet به تازگی راه اندازی یک برنامه آزمایشی ارائه می دهد که رایگان شبانه روزی حیوان خانگی داخلی قربانیان سوء استفاده تا 30 روز. هوستون سگ مزرعه واقع در شمال شهر با همکاری PetSet در این برنامه نیز فراهم می کند قربانی حیوانات خانگی با آموزش و اجازه می دهد تا صاحبان آنها مراجعه کنید در طول اقامت خود را.

با توجه به حیوانات گاهی اوقات آزار توسط یک قربانی آزار دهنده هوستون PetSet نیز موافقت کرده است به حمایت از هر گونه لازم و مراقبت دامپزشک. برای شرایط اضطراری بوجود می آیند که در طول پس از ساعت Westbury کلینیک حیوانات موافقت کرده است به ارائه شبانه روزی به حیوانات برای 24 ساعت یا تا زمانی که آنها را می توان منتقل شده به هوستون سگ در مرتع پرورش احشام.

“هنگامی که این قربانیان یادگیری وجود دارد یک پناهگاه امن به نوبه خود برای حیوانات خود را که یک نگرانی کمتر است که آنها را و آنها را بیشتر به احتمال زیاد به دنبال کمک از آنجا که آنها می دانند که حیوانات خود را امن هستند” Jantzen گفت.

این برنامه در حال حاضر در دسترس به خشونت طرفداران در سراسر شهر و شهرستان. در نهایت Schulich امیدوار است قادر به ارائه آن به حیوانات ضبط شده از طریق گروه ضربت اما افزایش استفاده داخلی از موارد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر است متمرکز تلاش های خود را.

“این نه تنها در مورد حیوانات – آن را در مورد افرادی که نمی باید یک صدا در این مسائل است و ما فقط تلاش می شود که صدای” Schulich گفت.

روانی تلفات

ظلم و ستم حیوانی است که بسیاری از چهره — بیشتر پر شور موارد است که اخبار فقط نوک کوه یخ به چه پیچیده و همیشه در حال تغییر مشکل است. ظلم و ستم می تواند به عنوان ساده به عنوان خالص غفلت مانند زمانی که یک سگ است که در سمت چپ 2-پا افسار خارج از هوستون خانه در طول سوزان ماه های گرم تابستان با هیچ دسترسی به مواد غذایی و یا آب است.

“حیوان نشسته 110 درجه حرارت با آب رنج می برند همان را به عنوان یکی دیگر از حیوانات است که رها شده و یا در یک جمع اوری محیط زیست” Jantzen گفت. “آن [وحش] چنین گسترده موضوع است.”

حسب مورد حیوانات است که فرار از سوء استفاده و یا بی رحمانه زندگی موقعیت هایی هستند که در مواجهه با یک راه طولانی به توانبخشی. آنها از نظر روانی تاثیر بسیار مشابه به چگونه کودکان آسیب دیده در سوء استفاده از موقعیت ها با توجه به رنگ سفید.

“حیوانات هم احساسات مثبت و منفی آنها رنج می برند و احساس ترس و وحشت و ادراک از تهدید درست مثل کودکان کار” سفید گفت.

حیوانات پاسخ به سوء استفاده در راه های مختلف از تبدیل شدن به بسیار تهاجمی و گاز گرفتن به تبدیل شدن بیش از حد منفعل و مشخصه افسرده. آنها نشان می دهد ترس فقط به عنوان انسان به خصوص در حضور خود بدرفتار و حتی می تواند به توسعه اختلالات اضطراب حملات هراس و عجیب و غریب phonations مرتب کردن بر اساس مانند یک تماس پریشانی با توجه به سفید است.

“این رفتارها می تواند دشوار است که مسئولیت رسیدگی به” سفید گفت.

‘یک پرچم قرمز’

صرفه جویی در حیوانات سوء استفاده از موقعیت و کمک به آنها را بهبود تمرکز اصلی گروه ضربت اما برای Mankarious ایجاد آن نیز ضروری به شناسایی کشف و کاهش انواع دیگر از جرم و جنایت.

“حیوانات ظلم و ستم است و پیش بینی یک مشکل برای جامعه ما” Mankarious گفت. “این یک مسئله بهداشت عمومی است و 100 درصد یک پرچم قرمز است که شما در حال برخورد با یک مسئله بزرگتر که معمولا سیستمیک.”

با توجه به Mankarious حیوانات ظلم و ستم معمولا نمادی از خشونت در خانواده است که می تواند منجر به اجتماعی خشونت است. کودکانی که مرتکب ظلم و ستم حیوانی اغلب می تواند تبدیل به خشونت بعد از آن در زندگی است.

“نود درصد از مدرسه تیراندازی و یا خشونت در مدرسه بورس تا به حال سابقه mutilating و یا کشتن حیوانات” Mankarious گفت. “این پرچم قرمز به مسائل سیستمیک که بر همه ما [پس] به جای نادیده گرفتن ظلم و ستم حیوانی موارد ما می گویند آنها را مطالعه و آنها را تحت تعقیب قرار دادن آنها و فایل اتهامات عنوان شده علیه.”

به پیشگیری از حیوانات ظلم و ستم و شکنجه و عمل (پیمان) باعث می شود برخی از انواع حیوانات ظلم و ستم فدرال جنایت در آمریکا متخلفان می تواند جریمه های سنگین و تا هفت سال در زندان است.

در تگزاس و هریس کانتی وجود دارد دو سطح اصلی از جرائم برای حیوانات ظلم و ستم. اکثر حیوانات ظلم و ستم اتهامات در نظر گرفته کلاس جنحه و در نتیجه جریمه به بیش از 4000 دلار و تا یک سال در زندان است. سطح دوم این است که یک دولت جنایت زندان که منجر به جریمه نه بیش از $10,000 و تا 180 روز به دو سال در زندان است. این هزینه را می توان بسته به جرم و جنایت و اگر متهم محکوم شده است از ظلم و ستم حیوانی در گذشته با توجه به Jantzen.

“در واقعیت وجود دارد این است که هیچ توجیهی برای هر یک از این جرائم” Jantzen گفت. “بدون در نظر گرفتن اگر یک فرد صرف یک سال در زندان و یا دو سال در زندان اگر یک حیوان است که نشستن در خانه و ارائه بی قید و شرط عشق به انسان و انسان در نهایت رفتار حیوانات در هر بیماری است که با عنوان جرم جنایی غفلت وجود دارد و نه توجیه.”

Jantzen گفت: در حالی که 90 درصد از تماس های گروه ضربت دریافت به طور معمول نه با عنوان جرم جنایی غفلت او را تشویق می کند هر Houstonians که مظنون به سوء استفاده گزارش آن را به گروه ضربت.

“قدم که به نگاه ما به آن” Jantzen گفت. “[حتی اگر این موضوع است که] غیر قانونی ما می تواند کار با صاحبان برای بهبود زندگی حیوان.”

به گزارش حیوانات ظلم و ستم در هوستون یا شهرستان هریس تماس 832-927-پنجه و یا ارسال یک نکته در گروه ضربت سایت.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>