Hard-hitting, اوکلاهما, پوند, الکینز (آرکانزاس) گرادیان Kenneth موری می پیوندد شارژر

به روز شده

Oklahoma linebacker Kenneth Murray celebrates after a stop against Baylor during the Big 12 Football Championship at AT&T Stadium in Arlington, Texas, on December 7, 2019. (Ron Jenkins/Getty Images/TNS) Photo: Ron Jenkins/TNS

عکس: Ron جنکینز/TNS

اوکلاهما linebacker Kenneth موری جشن پس از توقف برابر بیلور در طول 12 قهرمانی فوتبال در at&T ورزشگاه در آرلینگتون تگزاس در 7 دسامبر 2019. (Ron جنکینز/گتی ایماژ/TNS)

اوکلاهما میانه linebacker Kenneth موری تحویل مجازات پردازد برای Sooners برای سه سال گذشته است.

در حال حاضر موری طول می کشد که hard-hitting, ریگ دار سبک به NFL.

سابق آبی-تراشه استخدام از الکینز (آرکانزاس) پیش نویس بود توسط لس آنجلس شارژر در دور اول با 20 کلی انتخاب پنج شنبه شب پس از یک تجارت با میهن پرستان جدید انگلستان.

سه سال پیش موری پیش بینی شده در رسانه های اجتماعی او خواهد بود یک دور اول پیش نویس انتخاب کنید.

“این یک سورئال احساس” گفت: موری که اعلام شده اولیه برای پیش نویس پس از سال سوم. “من فقط در تلاش برای آن را تمام و واقعا سعی کنید به از آن لذت ببرید. من مشغول به کار برای این برای مدت زمان طولانی. در حال حاضر از آن زمان برای رسیدن به محل کار.”

یک مجسمه 6-2, 242 پوند موری نا امید شده بود زمانی که او یک 4.52 در 40 yard dash در این ترکیب در حالی که برخورد با یک حدی تیره و تار همسترینگ. موری که نیز تا به حال 38-اینچ جهش عمودی شده بود امید به اجرای یک کم 4.4. آن را هنوز هم فوق العاده سریع برای بزرگ linebacker.

“آنها پرشور شخص یک شخص که همه در مورد فوتبال” موری گفت. “من خوردن و نفس کشیدن و خواب فوتبال است. این که من هستم. من و قلب و روح در این زمینه هر هفته.”

سابق بزرگ 12 شرکت دفاعی دانشجوی سال اول از سال موری آغاز شده تمام 42 از بازی های خود را در کالج. او ثبت 335 حرفه پردازد 37 متوقف می شود برای از دست دادن و 9½ کیسه.

“من فکر نمی کنم آنها چگونه متوجه هوشمند حرکت آنها ساخته شده توسط چیدن کنت هنگامی که شما به آن نگاه کنید از همه در سراسر چشم انداز” گفت: تیم Boutte موری را دیرین مربی و خانواده دوست. “او تمام ناملموس. او NFL linebacker نمونه. او به سرعت بزرگ برای میانه linebacker.

“او آماده است تا منجر به قفل اتاق مردان رشد کرده. یک کرنومتر نمی تواند clock رهبری است. وجود ندارد به اندازه کافی تکرار 225 پوند برای اندازه گیری قلب کسی. لس آنجلس را نگاه هوشمند واقعی در سه یا چهار سال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>