یک مرد که به تازگی دستگیر شده به اتهام رانندگی یک خودرو به سرقت رفته موفق به سرقت پلیس رزمناو که در آن او زندانی صبح روز جمعه مقامات می گویند که.

جانباز پاسادنا افسر پلیس کشیده بیش از سرقت وسیله نقلیه در طول تگزاس بزرگراه 225 نزدیکی ریش تراش, خیابان حدود 2 صبح با توجه به پاسادنا اداره پلیس سخنگوی لوئیس گارسیا. افسر قرار دادن دستبند روی راننده قرار داده و او را در حد مرگ از او گشت SUV گارسیا گفت.

چگونه انسان ساخته شده راه خود را از پشت رزمناو به صندلی راننده نامشخص است. هنگامی که فشرده توسط خبرنگاران گارسیا ندارد پاسخ و گفت: از آن باقی مانده تحت بررسی است.

بیشتر از JAY R. JORDAN: زن می میرد پس از توفنده به درخت در طول تعقیب و گریز پلیس هوستون

او اذعان کرد که مظنون موفق به حرکت خود دست به دستبند, مچ دست خود را از پشت به او frontside قبل از سرقت رزمناو. گشت SUV در سوال تا به حال یک پارتیشن بین صندلی عقب و جلو صندلی گارسیا گفت.

هنگامی که در کنترل رزمناو مظنون سرعت دور گارسیا گفت.

او به رهبری پاسادنا افسران در طولانی پیگیری در نهایت توفنده از همراه تگزاس بزرگراه 288 نزدیکی هلمز جاده همراه مجموعه ای از آهنگ قطار. ماموران با کمک یک HPD هلیکوپتر بالا به سرعت راننده را در بر داشت و او را بازداشت کردند برای بار دوم گارسیا گفت.

او را حداقل به صورت هزینه برای فرار از پلیس و رانندگی این خودرو به سرقت رفته است که در آن او در اصل کشیده, گارسیا گفت.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در jay.jordan@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im