تالار مشاهیر NBA مربی مرده در 78

به روز شده

دیرین یوتا جاز مربی جری اسلوان درگذشت صبح روز جمعه در سن 78 به دلیل عوارض ناشی از بیماری پارکینسون و Lewy body dementia.

اسلون که القاء شد به مشاهیر Memorial Basketball Hall of Fame در سال 2009 صرف 23 فصل به عنوان سرمربی جاز (1988-2011) اتمام کار خود را با سوم بیشترین برد در تاریخ NBA رفتن 1,221-803 در حرفه خود. او به رهبری جاز به دو NBA Finals و 16 متوالی برنده فصل است.

اسلون همچنین رتبه دوم در NBA all-زمان لیست برای بازی متوالی مربی با یک حق رای دادن (1,809).

“جری اسلوان همیشه مترادف با یوتا جاز” تیم گفت: در بیانیه منتشر شده در روز جمعه. “او برای همیشه خواهد بود یک بخشی از یوتا جاز سازمان و ما پیوستن به خانواده و دوستان و طرفداران در ماتم از دست دادن خود را. ما خدا را شکر برای آنچه که او انجام شده در اینجا در ایالت یوتا و دهه فداکاری و وفاداری و سرسختی او به ارمغان آورد به ما حق رای دادن.

“تالار افتخارات ما مربی برای 23 سال جری تا به حال تاثیر فوق العاده ای در موسیقی جاز حق رای دادن به عنوان بیان بنر خود را حلق آویز در عرصه rafters. او 1,223 جاز مربیگری برنده 20 سفر به پلی آف NBA و دو NBA نهایی حضور دارد دستاوردهای قابل توجه. خود را hard-nosed رویکرد تنها او را بیشتر محبوب است. حتی پس از بازنشستگی او حضور خود را در موسیقی جاز بازی ها همواره خروشان پاسخ از جمعیت است.

“مانند استاکتون و مالون به عنوان بازیکن جری اسلوان کاملی از سازمان است. او خواهد بود تا حد زیادی از دست رفته است. ما برای گسترش صمیمانه تسلیت به همسرش Tammy کل اسلون خانواده و همه کسانی که می دانستند و او را دوست داشتم.”

اسلون با آن مواجه موشک شش بار در پلی آف از بین بردن هوستون چهار بار از جمله در سال 1997 کنفرانس غرب نهایی.

قبل از مربیگری حرفه ای اسلون عالی بود بازیکن. او برداشت چهارم به طور کلی از Evansville توسط بالتیمور گلوله در سال 1965 NBA پیش نویس است.او معامله به شیکاگو بولز که حق رای آغاز شده و شناخته شده به عنوان “اصلی گاو” پیشرو گاو مرده او برگشتی در اولین فصل است. او شماره 4 آویزان در تیر در شیکاگو است. اسلون بعد مربی گاو برای 2 1/2 فصل از سال 1979 تا 1982.

او با بازی 11 فصل در NBA ساخت دو همه ستاره تیم و به طور متوسط 14 امتیاز و 7.4 ریباند در حرفه خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>