سالن مو در سراسر هوستون آماده برای باز کردن با پروتکل های جدید در محل مجموعه

منتشر شده

به عنوان دولتی گرگ ابوت اعلام کرد که سالن اجازه داده می شود به بازگشایی چهار شنبه, آوریل 8 سالن های به اشتراک گذاری جدید پروتکل های آنها در محل مجموعه.

فلوید را سلمانی خواهد خود را باز آرایشگاه اضافی با اقدامات ایمنی به عنوان هوستون مکان باز خواهد شد پنج شنبه, مارس 14.

آلن … لکه های در حال حاضر باز: می خواهم یک تگزاس تعطیلات تابستان امسال ؟ این آلن … لکه های رزرو در حال حاضر

“همانطور که ما باز کردن مغازه ها, ما در حال کار پشتکار به مطمئن شوید که مشتریان می دانیم که نه تنها موهای خود را, اما ایمنی خود را در دست خوب است در هنگام بازدید از فلوید را گفت:” جیمی Repenning فلوید را سلمانی رئیس جمهور.

ورزشی کلیپ با مکان در سراسر این کشور افزایش یافته پروتکل خود را با “ورزش کلیپ های پاک خبره” برنامه.

“ما دوباره باز کردن سیاست های در محل برای اطمینان حاصل شود که ما ارائه یک محیط تمیز و امن برای ما سبک و مشتریان. ما در حال آماده سازی برای بازگشایی بعد و تشویق مشتریان به استفاده از آنلاین ما را بررسی کنید در سیستم ورزش کلیپ های سایت و یا از طریق نرم افزار تلفن همراه” گفت: جو Klimek & لایحه Vandrick, ورزشی, کلیپ های منطقه توسعه دهندگان.

قابل مشاهده تغییرات باز خواهد شد برخی از آنها سالن شروع جمعه, مه 8 است که عبارتند از: Almeda اولین مستعمره و یادبود شهرستان.

برخی از روش های به روز شده, شما می توانید انتظار می رود در سفر بعدی خود را به عنوان اظهار داشت: در آزادی مطبوعات عبارتند از:

  • رزرو تنها هیچ پیاده روی برای آینده
  • هنگامی که شما در رسیدن به قرار ملاقات خود را شما نیاز به تماس بگیرید و اجازه دهید آنها را می دانم که از قبل
  • ماسک صورت مورد نیاز خواهد بود برای همه مهمانان
  • کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک صورت adn سپر در طول خدمات خود را.

هوستون مخترع دونالد Wardsworth به تازگی ایجاد “سپر بادگیر” برای سالن ایمنی.

“این ایده از به رسمیت شناختن نیاز به آرایشگر ناخن تکنولوژی و غیره به محافظت از اتفاقی سرفه یا عطسه در حالی که خدماتی را به مشتریان خود گفت:” Wardsworth.

بادگیر سپر ساخته شده از 1/8 – 1/4″ پاک کردن سلول های بازیگران بنفش و در حال حاضر طیف وسیعی از $145-$175. شما می توانید تماس Wardsworth در [email protected] برای اطلاعات بیشتر.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>