Hailstones بزرگتر از بسیاری از گریپ فروت کوبیدن شمال شهر تگزاس روز جمعه

وجود دارد و تگرگ وجود دارد بزرگ تگرگ و پس از آن وجود دارد چه کاهش یافت و در برکبرنت تگزاس در حدود 10 مایلی شمال Wichita Falls, در روز جمعه بعد از ظهر. درود بر شکوه و پنج اینچ در قطر مانند سقوط شهاب سنگ در شهر پانچ سوراخ از طریق بام خانه و خروج از چاله در زمین است.

رسما بزرگترین بازیافت سنگ در عظیم آمد 5.33 اینچ در سراسر تقریبا به طول یک آیفون 6. برای قرار دادن آن متفاوت این تگرگ بود گسترده تر از بسیاری از گریپ فروت و بیش قطر یک دی وی دی معمولی. این وزن در حدود یک پوند.

CORONAVIRUS به روز رسانی: شهردار ترنر حرکت برای به اجرا درآوردن 25 درصد ظرفیت محدود برای هوستون کسب و کار

رسانه های اجتماعی تصاویر شروع به گردش شب جمعه از آنچه در ظاهر به یک تکه یخ که در زمان هر دو دست نگه دارید. 8-در سال بازیافت یکی از whoppers بعد از طوفان گذشت. یکی دیگر از ساکنان در مقایسه با یکی از سنگ ها به سافتبال.

یکی از بزرگترین hailstones برای اولین بار اندازه گیری شده توسط یک پخش هواشناس از ویچیتا فالز ایستگاه که منجر به 5.33-inch ارزش است که رسما رفت و در این کتاب است. ریک اسمیت, هشدار هماهنگی هواشناس در خدمات ملی آب و هوا در نورمن, Okla., متوقف شد به بررسی تگرگ در حالی که در مسیر به بازرسی نزدیک گردباد آسیب.

“من رفتم پایین وجود دارد به بررسی گردباد آهنگ و به خصوص علاقه مند در آنچه اتفاق افتاده در غرب بووی” اسمیت گفت. او گفت که او شک و تردید بود بعد از دیدن این عکس ها در رسانه های اجتماعی بود اما قادر به تایید چه اتفاقی افتاده است.

“من برگزار حداقل دو (پنج اینچ hailstones) در دست من دیروز پس از آن حلال” اسمیت گفت:. یکی از این مالکان که پنج اینچ hailstone رسیده به خدمات ملی آب و هوا از طریق Facebook.

“یکی از روزنامه های محلی (هواشناسان) را به خانه خود رفت جمعه شب در 10 یا 10:30 آنها را اندازه گیری آن, آنها به ما بود اما در یک گزارش قابل اعتماد … در آن زمان من در آن نگاه کرد دیروز آن را به حال متعال بیت” اسمیت گفت. تصعید است روند که از طریق آن انتقال مواد به طور مستقیم از جامد به گاز است.

مناطقی که تجربه مگا یا رگبار تگرگ زخم قابل توجه تگرگ خسارت به وسایل نقلیه و سازه.

“من در بازدید از یک خانه که در آن چهار اینچ hailstone ساخته شده آن را تمام راه را از طریق سقف کاذب حمام و بر روی کف حمام ، “من ایستاده در حمام خود را به دنبال در سقف.” عایق دیده می شود بر روی سنگ در یک عکس گرفت.

اسمیت اشاره کرد که تعدادی از ساکنان حتی گزارش چاله در کارگاههای خود از تگرگ.

“هوشمندانه آنها نمی اجرا در حالی که تگرگ می بارید. دو و پنج به علاوه-اینچ hailstones که من رو به دیدن نسبتا نزدیک به هم … حدود نیم مایل دور.”

چه تحت تاثیر قرار اسمیت بیشتر شد تعداد زیادی hailstones که کشف شد. در hailstorms بزرگترین سنگ اغلب سقوط در میان بسیار بیشتر مقدار کوچکتر hailstones. این واقعیت است که چند پنج اینچ سنگ بازیابی شد و این آسیب شد و بنابراین به طور گسترده ای گزارش شده حداقل به صورت محلی برجسته چشمگیر طبیعت از این رویداد.

ساکنان “بودند به من یک لیست از خانه های دیگر که تا به حال آسیب” اسمیت گفت. “وجود دارد هیچ شک و تردید وجود دارد بیشتر سوراخ در سقف بیشتر خسارت تگرگ از ما حتی در مورد دانم. این فقط یکی از پنج اینچ, سنگ, احتمالا چند چهار تا پنج اینچ سنگ. این نوع از تگرگ نادر است اما برای دریافت کنید که حجم آن فوق العاده نادر است.”

بسته بندی شده WATERPARKS: جمعیت فرود بر تگزاس waterpark در آخر هفته روز یادبود

اسمیت همچنین تایید کرد سه ضعیف گردباد در این بررسی اما جزئیات هنوز مشخص بودن. بدون آسیب به سازه های گزارش شده بود اما.

“ما تا به حال یک گردباد در غرب برکبرنت و یکی در شرق برکبرنت. و ما تا به حال … یکی در رس کانتی” در تگزاس او توضیح داد.

این hailstone زیادی بود اما سقوط فقط خجالتی از حتی بزرگتر تگزاس hailstone در بر داشت تقریبا دقیقا یک سال پیش. درود تا 5.5 اینچ در قطر کاهش یافت و در, Wellington در تگزاس تکدی on May 20, 2019.

A 5.5-inch hailstone نیز داشت در اسمیتویل حدود یک ساعت southeast of Austin, در مارس 18, 2018. آن کوتاه آمد از شش اینچ سنگ جمع آوری شده توسط یک مشروبی که بدرقه نوشابه طوفان در نزدیکی Sunray همچنین در تگزاس تکدی در ماه ژوئن سال 2010.

اسمیت معتقد است که این تگرگ که تحت تاثیر برکبرنت بود حتی بزرگتر از 5.33 اینچ در اصل اما می گوید هیچ گفتن چه مقدار به دلیل ذوب شدن و از دست زدن به تکه های یخ.

“ما قصد داریم برای رسیدن به همکاران رسانه ای و کارکنان و بحث در مورد نحوه رسیدگی به این hailstones از داده ها چشم انداز” او گفت:. “ما بسیار نگران در مورد” چگونه می توانم به شما رسیدگی ؟ شما قرار نیست به لمس (آنها را) با دست خالی. شما باید قرار داده در () فریزر در (یک) مهر و موم شده کیسه های پلاستیکی و … وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی مانند این. آن را بسیار به احتمال زیاد (این hailstone) شده اند می تواند بسیار بزرگتر است.”

رسمی ایالات متحده تگرگ سابقه و دیرینه رکورد جهانی می آید از یک hailstone سقوط کرد که در ویویان داکوتای جنوبی در ژوئیه 23, 2010. این اندازه گیری در هشت اینچ در قطر و نزدیک به دو پوند وزن. برخی از گزارش اولیه پیشنهاد کرد که آن برآمدگی مشخصی آن را به 11 اینچ در سراسر اما تکه تکه شدن بر هدف قرار دادن زمین و همچنین ذوب و تصعید به علت قطع برق در حالی که ذخیره سازی آن ساخته شده یک دندانه در اندازه آن است.

Hailstones بین 7.1 و 9.3 اینچ در قطر نیز کاهش یافت و در نزدیکی کوردوبا, آرژانتین در سال 2018 است. Hailstones بیش از شش اینچ در قطر به طور فزاینده ای تبدیل شدن به موضوع علمی شیفتگی و مطالعه به تازگی سود خود را عنوان رده: عظیم الجثه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>