او-ب-برنامه ریزی برای ارائه $2M – 20 میلیون وعده های غذایی – به تگزاس بانک های مواد غذایی با ‘تابستان به’

منتشر شده

او-ب “جدید تابستان از” ابتکار است به بالا بردن تا 2 میلیون دلار به نفع تغذیه تگزاس شبکه ای از بانک های مواد غذایی در سراسر کشور. اهدا می برابر با 20 میلیون وعده های غذایی.

از طریق سپتامبر. 8 او-B اهدا خواهد شد بخشی از درآمد حاصل از هر فروشگاه فروش که شامل او-B با نام تجاری مورد با توجه به آزادی مطبوعات.

“در طول COVID-19 بحران بار در خانواده ها رشد کرده است به طور قابل توجهی بیشتر و بیشتر خانواده ها تلاش برای قرار دادن غذا روی میز” گفت: Winell Herron, او -, B, گروه, معاون رئیس جمهور, امور عامه, تنوع زیست محیطی و امور.

چگونه یک هوستون نوار بازسازی خود: قرنطینه پیک نیک: چگونه هیپ هوستون نوار reinvents آن کسب و کار

“گرسنگی بیش از دو برابر شده در تگزاس به عنوان یک نتیجه از COVID-19 همه گیر و او-ب سخاوتمندانه هدیه تا 20 میلیون وعده های غذایی کمک خواهد کرد که بانک های مواد غذایی در سراسر کشور خوراک یک تعداد بی سابقه ای از اعضای جامعه در نیاز” گفت: تغذیه تگزاس مدیر عامل کلیا کول.

از ماه مارس او-B افزایش یافته است و حمایت خود را در طول بیماری همه گیر به بانک های مواد غذایی در سراسر تگزاس. “در شروع بحران او-B استعداد نزدیک به 2 میلیون دلار به 18 بانک های مواد غذایی وابسته به تغذیه تگزاس و سازمان ها مانند وعده های غذایی بر روی چهار چرخ” گفت: آزادی مطبوعات است.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>