او-B را بدست آورده نقطه بالا در محصولات غذایی و شراب لیست از بهترین فروشگاه های مواد غذایی

در ماه ژانویه او-B بود که به نام ملت بقال توسط یک جهانی مصرف کننده تحقیقات شرکت. در ماه ژوئن شرکت موفق به دریافت بالاترین رضایت مشتری نمره میان مواد غذایی زنجیره ای برای آن coronavirus احتیاطی.

هنوز هم در میان جهانی همه گیر سان آنتونیو شرکت ادعا کرد یکی دیگر از نقطه بالا و این بار در یک لیست توسط آشپزی صحنه جزء اصلی مواد غذایی و شراب مجله.

انتشار ماهانه به نام او-ب بهترین سوپرمارکت در آمریکا در آن سال 2020 لیست منتشر شده در چهارشنبه. Wegmans و Hy-Vee به دنبال آن بود.

دفعات بازدید:همچنین: مطالعه: او-B بالاترین نمرات در رضایت مصرف کننده گزارش COVID-19 احتیاطی

رتبه بندی شدند و بر اساس بهترین ارزش و بهترین محصولات و همچنین به عنوان یک زنجیره در ارتباط با جامعه خود را. محصولات غذایی و شراب گفت: در آن زمان این روند حتی “به طور جدی” در این سال به دلیل بیماری همه گیر.

آنها قدردانی او-B در coronavirus طرح اضطراری نوشتن که سوپر مارکت در حال حاضر یک برنامه ساخته شده در اوایل اواسط ژانویه. مجله و حتی اشاره کرد که تا اواسط ماه مارس تگزاسی بودند شوخی که او-B باید اجرا برای رئيس جمهور.

از زمان شروع این بیماری همه گیر او-B ساخته شده است که تغییرات متعددی برای کمک به نگه داشتن مشتریان خود و کارکنان امن است. در ماه مارس این شرکت نصب محافظ پارتیشن برای اطمینان اجتماعی فاصله و افزایش دستمزد با 2 دلار در هر ساعت برای تمام ساعات روز و فروشگاه تولید و انبار و حمل و نقل کارکنان.

دفعات بازدید: همچنین: او-B به نفع راه اندازی سرویس جدید ارائه خواهد شد که مواد غذایی در 2 ساعت یا کمتر

بقال با همکاری نفع تحویل به راه اندازی برنامه ای است که اجازه می دهد تا سالمندان به دریافت مواد غذایی ضروری منابع در آستان خود. آنها نیز شفاف با مشتریان, آزاد, فروشگاه مکان های که در آن یک کارمند دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

“از غربت گروه از mariachis داوطلب خدمت سربازی توسط یک مدیر فروشگاه در ارتفاع وحشت خرید فاز به مفید کمک برنامه برای مشتریان در تلاش برای دسترسی فدرال محرک بودجه به اواسط بحران اندازی یک ابتکار فروش غذاهای آماده از بالای منطقه ای سرآشپزها مانند کریس چوپان خانه همه چیز را بهتر از یک فروشگاه تقریبا همه در حال حاضر دوست game, آیا ممکن برای قفل کردن تگزاسی’ لایزال محبت” مجله نوشت: در مورد سن آنتونیو شرکت.

“آنچه در حال حاضر خوب—قیمت های مقرون به صرفه در یک طیف گسترده ای از با کیفیت بالا-نام تجاری محصولات در فروشگاه tortillerias عالی منظقه وانت برنامه—به نظر می رسید حتی مهم تر در حال حاضر. کسانی هستند که فکر می کنم آنها در حال خرید در بهترین سوپر مارکت ها در این کشور و پس از آن وجود دارد او-B خریداران که می دانید این یک واقعیت است.”

پریسیلا آگور کلی انتساب گزارشگر MySA.com | [email protected] | @CillaAguirre

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>