او-B مشتریان می پرسد برای کمک در میان دیگر ملی کمبود

اضافه کردن پولی سکه برای لیستی از چیزهایی که تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

یک پیش بینی نشده در نتیجه COVID-19 coronavirus خاموش شدن ناگهانی را متوقف جریان سکه از طریق خانواده ها و کسب و کار و بانک ها رئیس فدرال رزرو گفت: در یک ماه ژوئن شنوایی قبل از کمیته خدمات مالی مجلس. او گفت که این جریان از سکه است و اساسا متوقف شد و پس از خاموش شدن ناگهانی اقتصادی در اوایل این سال و در حال حاضر ایالات متحده در حال تجربه یک کمبود.

تعدادی از کسب و کار در شهرستان آلامو از جمله او-B و تاکو خانه کوچک خواسته مشتریان به وجدان و برای جلوگیری از پرداخت پول نقد است.

“مکان های که در آن شما رفتن به سکه های خود را و اعتباری در فروشگاه و دریافت پول نقد — شما می دانید تاشو پول — آن شده اند مشغول به کار است. فروشگاه ها بسته شده اند” گفت: تغذیه صندلی جروم H. پاول. “به طوری که کل سیستم به نوعی تا به حال به متوقف شود. ما به خوبی از این آگاه است. … به عنوان اقتصاد بازگشایی ما شاهد سکه شروع به حرکت دوباره.”

در تاکو کابین و رستوران ها و نشانه درخواست مشتریان به پرداخت در دقیق تغییر دیده می شود و بعد به ثبت, در حالی که او-B بوده و تشویق مهمانان به استفاده از یک کارت اعتباری زمانی که ممکن است.

“او-B تست چندین استراتژی برای خرید و صرفه جویی در سکه بنابراین ما می تواند در خدمت همه مشتریان خود را در راه آنها می خواهند به فروشگاه و پرداخت هزینه برای خرید خود را گفت:” سخنگوی جولی Bedingfield و تاکید کرد که این فروشگاه هنوز هم قبول همه انواع پرداخت.

در تلاش برای کمک به با کمبود مواد غذایی و زنجیره ای نیز راه اندازی شد تغییر برای کمپین خیریه بنابراین مشتریان می توانند اهدا سکه به نفع تگزاس بانک های مواد غذایی و دیگر محلی غیر انتفاعی. آنها همچنین تشویق مشتریان را به هر گونه تغییر اضافی به Coinstar کیوسک و یا خود را به بانک های محلی برای تبادل کاغذ اسکناس است.

تیلور Pettaway است اخبار عمومی و انتساب گزارشگر MySA.com | [email protected] | @TaylorPettaway

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>