خلیج فارس اختلال را به باران به هوستون

یک اختلال شناسایی شده فقط در خارج از تگزاس ساحل به احتمال زیاد کمپرسی چند اینچ از بارش باران بیش از هوستون از طریق پنج شنبه, هواشناسان می گویند.

این سیستم دارای 10 درصد شانس ابتلا به یک نام طوفان بیش از چند روز آینده اگر چه پراکنده و گاهی بارش باران های سنگین است که تقریبا یقین برای خیلی از جنوب شرق تگزاس. طوفان انتظار می رود به محصول با بعد از ظهر گرمایش دوشنبه و سه شنبه با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

رگبار و رعد و برق در حال نگرانی اصلی در طی چند روز آینده با پیش بینی بارندگی مقدار به سمت بالا از 2 اینچ. باران شانس چوب در اطراف برای چند روز و افزایش به 70 درصد احتمال رگبار و رعد و برق در روز جمعه.

باران را حفظ درجه حرارت بالا در قسمت بالای 80 و پایین تر 90s. گرما شاخص ارزش یا “احساس می کند مانند درجه حرارت” هنوز هم می تواند رسیدن به سه گانه رقم در طول این دوره است.

به عنوان اختلال در خلیج مکزیک اهداف تگزاس در اوایل هفته هواشناسان در حال نگه داشتن چشم خود را بر روی سیستم دوم در نزدیکی باهاما. که اختلال است 20 درصد شانس ابتلا به یک نام طوفان با تعطیلات آخر هفته اگر چه ملی طوفان کارشناسان مرکز گفت: خیلی زود است که بگویم در صورتی که سیستم را تحت تاثیر هوستون و یا جنوب شرق تگزاس.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>