Guadalupe County, هشدار در مورد امکان coronavirus قرار گرفتن در معرض در او-B فروشگاه مواد غذایی در شرتز

به روز شده

Guadalupe County مقامات صادر شده هشدار یکشنبه شب, مشاوره افرادی که در او-B به علاوه در شرتز در نزدیکی گوشه ای از بین 35 و FM 3009 از ساعت 11 تا 2 بعد از ظهر روز شنبه, مارس 16, که آنها ممکن است در معرض به کوروناویروس.

“خطر ابتلا به این ویروس از این مواجهه است که کم و جداسازی مورد نیاز است برای هر کسی است که علائم” می خواند انتشار اخبار صادر شده توسط Guadalupe County قاضی Kyle درشکه چی.

CORONAVIRUS به روز رسانی: اقامت با گزارش دقیق شما می توانید اعتماد

هشدار آمد به شهرستان و گزارش دوم آن مورد COVID-19. هیچ جزئیات داده شد در مورد سن یا جنسیت بیمار است.

“فردی است که دچار علائم خفیف است و منزوی در خانه” اخبار انتشار اعلام کرد.

مشخص نیست که چگونه بیمار قرارداد این بیماری که تحت بررسی توسط Texas Department of State, خدمات بهداشتی و با توجه به شهرستان قاضی ،

آژانس دولتی نیز کمک مسئولان شهرستان شناسایی “هر گونه تماس نزدیک بیمار در حالی که بیمار به طوری که آنها می تواند جدا شده و نظارت به صورت علائم و سرعت تست شده در صورت نیاز” اخبار انتشار اعلام کرد.

آخرین: از دست حس بویایی ممکن است عجیب و غریب سرنخ به عفونت کرونا ويروسی

علائم شامل تب ، سرفه ، گلو درد و تنگی نفس.

افرادی که در شرتز او-B به علاوه 17460 IH 35 شمالی و طول دوره زمانی مشخص باید نظارت خود را از نزدیک به صورت علائم تا مارس 30, 14 روز پس از این ممکن است قرار گرفتن در معرض شهرستان خبر داد.

اگر کسی معتقد است که او و یا او را در معرض تجارب علائم نیست و نیاز به توجه فوری پزشکی فرد باید تماس خود و یا ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی به انتشار اخبار اعلام کرد.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>