گروهی از مهندسین به نوبه خود, پیر شير به هواکش میان کمبود

ST. Mary’s COUNTY, Md. — ضرورت مادر اختراع است و coronavirus همه گیر ایجاد کرده است نیاز به مقدار زیادی از تجهیزات پزشکی به سرعت.

یک گروه از مهندسین در جنوب مریلند امیدوار است برای کمک به کاهش ونتیلاتور با کمبود شير.

بسیاری از مادران آنها فقط دروغ گفتن در اطراف در یک گنجه اما گروهی از مهندسین در حال بدست گرفتن, پیر شير و مقاوم سازی آنها به هواکش امیدوارم به کمک در مبارزه با کروناویروس.

“فقط به عنوان یک مادر, من صرف مقدار زیادی از زمان با این دستگاه” مهندس Brandi Gerstner گفت.

با آن Gerstner شروع به فکر کردن اگر آن را ممکن است به نوبه خود قدرت مکش از یک پمپ پستان اطراف به اخراج هوا به جای. معلوم است با X-Acto چاقو و فیلیپس پیچ گوشتی سر, شما می توانید.

“این اولیه کمپرسور واحد که رانندگی مکش و همانطور که می بینید, آن را به یک ورودی و یک خروجی است و این ورودی و این خروجی پس ما فقط نقل مکان کرد و این لوله از یکی به دیگری. که نقطه شروع” Gerstner شرح داده شده است.

وجود دارد بیشتر تغییرات مانند synching زمان هوا با دم-بازدم نسبت توصیه شده توسط پزشکان است.

“ما لحیم چند پین بر روی برد کنترل از پمپ پستان و فقط با استفاده از arduino به آن را روشن و خاموش,” مهندس برق Alex اسکات گفت.

آنها همچنین نیاز به ایجاد یک اورژانس سنسور را به مطمئن شوید که فشار هوا باقی می ماند سازگار و مراقبت از برخی دیگر از مسائل فنی مانند ایجاد یک مدار چاپی هیئت مدیره.

اما این گروه در حال حاضر با استفاده از یک کیت تست و مشاوره با pulmonologists به مطمئن شوید که پمپ خوب به آن بروید.

“مقدار زیادی از آن را برای رفتن به بسته بندی و پس از آن نقطه و مطمئن شوید که واحدهای خود را در شکل نهایی در حال رفتن به sanitizable,” Gerstner گفت.

در حال حاضر آنها در حال استفاده از اهدا پمپ. روند سریع و ارزان در قیمت 250 دلار در هر واحد.

پس از تاب برداشتن مشغول به کار هستند از مهندسین به امید دریافت سریع پیگیری اخذ مجوز از سازمان غذا و داروی آمریکا برای دریافت این موقت هواکش به بیمارستان.

“اگر ما می توانیم مهندسین تکراری تلاش های ما در سراسر کشور به طوری که فن را می توان در کشورهای دیگر به سرعت و تولید وجود دارد به سرعت ما خیلی دوست دارم که,” مهندس نرم افزار راشل Labatt گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه شما می توانید کمک ارسال یک پیام به یکی از ایمیل آدرس های زیر:

[email protected]

info[email protected]

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>