به روز شده

آن را به نام “خاکستری مرگ” هروئین به دلیل شباهت آن به تکه های بتن می باشد. آن را حتی می توانید با کشتن فقط یک مقدار کوچک است. و به نظر می رسد رهبری به تگزاس.

به تازگی سوپر مواد مخدر ساخته شده حضور خود را شناخته شده در نزدیکی مورگان شهرستان در جنوب لوئیزیانا حدود 230 مایل دور از هوستون.

بیشتر مرگبار مواد مخدر: Fort Bend County مبارزه با مواد مخدر نیروی کار آنچنانی $100,000 در غیر قانونی فنتانيل

“در کار ما برای حفظ داروهای کردن خیابان های ما در خیابان مریم محله ما ساخته شده یک زن و شوهر از دستگیری در چند روز گذشته با چیزی که ما نمی بینیم اغلب در اطراف در اینجا” سنت مری محله کلانتر, به تازگی در آن نوشته شده Facebook صفحه. “این یک نوع جدید از هروئین به نام” خاکستری مرگ است.'”

با توجه به SMPSO “خاکستری مرگ” یک ترکیب کشنده از برخی از کشنده ترین مواد مخدر از جمله هروئین فنتانيل و مختلف فنتانيل آنالوگ.

می توان آن را تزریق بلع یا استنشاق با توجه به اداره مبارزه با مواد مخدر (DEA). آن را به یک قدرت هفت تا هشت بار از مورفين. با توجه به Drugs.com “خاکستری مرگ” گاهی اوقات شامل Carfentanil یک فیل آرام بخش. اگر carfentanil مخلوط شده است در این محصول می توان آن را 10000 بار قوی تر از مورفین است.

“ناشناس سوپر مواد مخدر شروع به سطح در جنوب در آلاباما و جورجیا” اضافه شده SMPSO. “کوچک یک مقدار از این دارو که به ظاهر از تکه های کوچک از بتن می تواند کشتن.”

در HOUSTONCHRONICLE.COM: کارتل های مواد مخدر عضله به شهر مکزیک بسته بندی شده با آمریکایی ها

نمایندگان گزارش بهبود فوق العاده مواد مخدر از متهمان که سفر در سراسر خیابان مریم محله از لیک چارلز منطقه است.

“عمومی توصیه شده است هرگز به بلند کردن و یا لمس این دارو اگر شما تا به حال آن را روبرو می شوند و به تماس و گزارش آن را به اجرای قانون” هشدار داد کلانتر ،

اداره مبارزه با مواد مخدر (DEA) گفت: آن را دیده است “خاکستری مرگ” در تگزاس است. در مارس 2019 وجود دارد یک تنه در منطقه هوستون که در آن 170 گرم از مواد مخدر مصادره شد. مبادرت به فروش آن در خیابان برای حدود 20 دلار رسید اما تنها به صورت پراکنده در دسترس است.

DEA سخنگوی سامی پارک می گوید: بزرگترین تهدید است فنتانيل است که بیشتر به طور گسترده ای در دسترس و بسیار کشنده تر. آن را به یک قدرت 50 برابر قوی تر از مورفین است. و با بسیاری از مواد مخدر قاچاق شده در توسط کارتل های مواد مخدر مکزیکی کیفیت متفاوت بوده و به طور گسترده ای.

“مصرف این داروها مانند بازی رولت روسی” گفت: پارک ها. “حتی فروشندگان مواد مخدر نمی دانم چه در آنها هستند.”

دنی ارموسییو ٬ سونورا است, اخبار دیجیتال, ویرایشگر برای Chron.com | خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @Dannyherm1| ایمیل او را در Danny.Hermosillo@chron.com

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im