پدربزرگ شاخه خوانده در طول استدلال در شمال شرقی شهرستان هریس, پلیس می گویند

یک خانواده بحث خشونت تبدیل شد پنج شنبه شب هنگامی که یک خانم 62 ساله پدر خود را به ضرب گلوله 43 ساله بچه داخل سالمند مرد شرقی, شهرستان هریس, صفحه اصلی, به گفته پلیس.

این استدلال آغاز شده دم که مرد جوان 21 ساله به پسر نشان داد تا اوایل روز پنج شنبه در صفحه اصلی در 9500 بلوک وایت اوک لین با توجه به هریس شهرستان کلانتر دفتر Sgt. جان Klafka. 43-سال-مرد سوار به خانه و شروع به بحث با 62 سال در مورد پسر خود را که در خانه پدربزرگ Klafka گفت.

بیشتر از JAY R. JORDAN: دو کشته در تصادف کامیون پس از افسردگی و مرطوب سیمان در جاده در نزدیکی فروتن

چرا جوانترین مرد حضور موجب اختلاف نامشخص است.

در طول این اختلاف 43 سال پس از این اسلحه toting پدر بزرگ در یک تهدید شیوه Klafka گفت. این زمانی است که 63 سال کشیده یک تپانچه و شات 43 ساله.

حتی پس از ضربه او ادامه داد: به اتهام در مسلح – که باز آتش دو برابر بیشتر قابل توجه به او دوباره. 43 سال از عقب نشینی به انتظار خود را که شامل همسر و دخترش.

او بعدها توسط امدادگران و airlifted به یادبود هرمان بیمارستان در ناشناخته بیماری است.

معلوم بود اگر 62 ساله متهم شد.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>