بزرگ شاهزاده خانم کروز باقی مانده در برزخ انتظار به حوض با 21 coronavirus موارد

به بیش از 3500 نفر در شاهزاده Cruises’ Grand شاهزاده باقی مانده در برزخ صبح روز شنبه به عنوان آنها در انتظار اطلاعات بیشتر در زمانی که و که در آن کشتی های کروز حوض پس از 21 نفر سرنشین آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

در کالیفرنیا مقامات دولتی مشغول به کار بودند با مقامات دولت فدرال در حدود ساعت کشتی به ارمغان می آورد به یک غیر تجاری بندر بیش از آخر هفته و تست هر کس برای ویروس. هیچ فوری کلمه در جایی که این کشتی خواهد حوض.

مسافران در کشتی گفت: جمعه شب که کاپیتان به اطلاع آنها در حال حرکت به یک موقعیت 20 مایلی سواحل برای آسان تر تحویل لوازم. کاپیتان گفت: یک مهمان و نیاز به توجه پزشکی است و ممکن است airlifted از مسافران گفت: آسوشیتد پرس و KCRA 3 ساکرامنتو بر اساس ایستگاه تلویزیونی.

در حالی که مقامات بهداشت گفت: حدود 1100 خدمه باقی خواهد ماند روی مسافران می تواند متحرك به صورت قرنطینه احتمالا در آمریکا پایگاه های نظامی و یا سایت های دیگر. که آنچه اتفاق افتاده است به صدها نفر از مسافران که در معرض این ویروس در یکی دیگر از شاهزاده Cruises کشتی الماس شاهزاده در ماه ژانویه است.

در تازه ترین نظرات در مورد کشتی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, صحبت های جمعه در مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در آتلانتا گفت که او ترجیح می دهند و نه اجازه می دهد تا مسافران را بر روی خاک آمریکا خواهد شد اما تسلیم به توصیه های کارشناسان پزشکی.

“من لازم نیست به شماره (ایالات متحده موارد) دو دلیل یک کشتی بود که تقصیر ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در فاکس نیوز مصاحبه. “و آن را تقصیر مردم بر کشتی یا. OK ؟ آن را تقصیر آنها هم نیست. و آنها عمدتا آمریکایی, بنابراین من می تواند زندگی می کنند در هر صورت با آن است.”

در سخنرانی خود در کاخ سفید در شب جمعه, معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت که 46 نفر سرنشین این کشتی که برگزار می شد در سواحل کالیفرنیا تا به حال تست شده برای کوروناویروس. از کسانی که 24 منفی بودند و یکی از آزمون های بی نتیجه بود. پنس گفت که از 21 که تست مثبت شد 19 خدمه و دو مسافر.

“کسانی که نیاز به قرنطینه خواهد بود قرنطینه. کسانی که نیاز به کمک پزشکی را دریافت خواهد کرد آن را” پنس گفت. .

شاهزاده کشتی گفت: کشتی است که ارائه مواد غذایی و نوشیدنی ها از طریق سرویس اتاق, ارائه رایگان از اینترنت و تلفن خدمات برای مسافران به اقامت در تماس با خانواده ها و کار با سی دی برای تعیین اگر اقدامات احتیاطی اضافی مورد نیاز است. خط کروز پزشکی تیم نیز در حال جمع آوری اطلاعات از مهمانان در مورد نسخه دوباره پر کردن نیاز دارد.

این شرکت اعلام کرد دوشنبه کسانی که در هیئت مدیره شده اند ممکن است در معرض coronavirus پس از قایقرانی با 62 مسافران که مقامات می گویند قبلا در کشتی مکزیک سفر با 71 ساله در کالیفرنیا که در نهایت درگذشت از ویروس.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه مهمانان اقامت در اتاق خود را شروع پنج شنبه بود اما نه اعلام یک قرنطینه بر اساس یک شنبه بیانیه ای از شاهزاده Cruises ارائه شده توسط سخنگوی Alivia Owyoung Ender.

یک گارد ساحلی هلیکوپتر کاهش کیت های آزمایش بر روی 951-پا Grand شاهزاده خانم توسط طناب پنج شنبه.

از صبح روز شنبه coronavirus تا به حال آلوده بیش از 102,000 مردم در سطح جهان و کشته 3,491 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

بیشتر موارد مرتبط با Grand شاهزاده خانم در ادامه به ظهور

به عنوان مسافر باقی مانده در گرند شاهزاده بیشتر موارد متصل به کشتی به نور آمد.

آسوشیتد پرس گزارش می دهد که کشتی “بود زمین پرورش برای کشنده خوشه از 10 مورد در اوایل سفر.”

Carson City, بهداشت و خدمات انسانی در نوادا در روز جمعه تایید کرد که آن نیز نظارت “چند” افراد در صلاحیت آن است که روابط به شاهزاده بزرگ کشتی کروز.

“در بسیاری از جهات از کشتی های ما کوچک هستند شناور شهرستانها. فقط به عنوان زندگی اتفاق می افتد در شهرستانها برای خوب و بد زندگی نیز اتفاق می افتد پردازنده ما کشتی” شاهزاده Cruises’ رئیس جمهور Jan Swartz گفت: در یک ویدیو ارسال شده به توییتر صبح جمعه.

این شاهزاده Cruises’ اولین coronavirus کروز وضعیت

شاهزاده Cruises همچنین دارای الماس شاهزاده کشتی بود که قرنطینه در یوکوهاما ژاپن و تجربه شیوع کروناویروس که آلوده نزدیک به 700 مسافر. شش فوت کرده اند.

“ما آموخته است که بسیاری از ما تجربه های اخیر در ژاپن و ما در حال بدست گرفتن این درس را به حساب به عنوان ما همچنان به حمایت از ناوگان ما و ما مهمان” Swartz گفت: در این ویدئو در توییتر.

در رسانه های اجتماعی کروز خط مشغول پاسخ دادن به هزاران توییت از مشتریان نگران آینده کشتی اطمینان آنها خود را رزرو می تواند لغو شود. شاهزاده خانم است که اجازه می دهد افرادی که کروز رزرو از طریق مه 31 سال 2020 می توانید تغییرات خود را رزرو.

مریلند ساکنان آزمایش مثبت پس از گشت زنی در مصر کشتی

در ضمن سه مریلند ساکنان آزمایش مثبت پنج شنبه برای coronavirus پس از سفر در مصر کروز بر روی رودخانه نیل مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان گفت: در شب جمعه است.

زن و شوهر متاهل در 70s و نامربوط زن در 50s از Montgomery County, اولین بیماران برای آزمایش مثبت برای coronavirus در دولت است.

“این به نظر می رسد به همان کشتی کروز سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعلام کرد امروز 12 کارگران که قرار داده شده اند در قرنطینه به مدت 14 روز” پس از آزمایش مثبت گفت هوگان. “و ما سه مریلند موارد به نظر می رسد مربوط به شش تایید coronavirus موارد در تگزاس است.”

در روز پنج شنبه تگزاس ادارات بهداشت اعلام مثبت coronavirus آزمون برای چندین شهرستان هریس ساکنان که به تازگی از سفر خارج از کشور با هم.

یک کشتی کروز در مصر رود نیل با بیش از 150 نفر از گردشگران محلی و خدمه در قرنطینه شنبه در جنوب شهر اقصر پس از 12 نفر تست مثبت برای جدید کروناویروس.

یک تایوانی-آمریکایی توریستی که قبلا در همان کشتی آزمایش مثبت به هنگام بازگشت به تایوان است. سازمان بهداشت جهانی به اطلاع مقامات مصری که آزمایش هر کس در حال حاضر در کشتی.

مقامات بهداشتی در بر داشت یک دوجین از کشتی مصری خدمه بود قرارداد سرعت گسترش ویروس را نشان می دهد علائم با توجه به بیانیه ای جمعه.

این بیانیه گفت: 12 منتقل خواهد شد به انزوا در یک بیمارستان در مصر ساحل شمالی. مسافران — که شامل آمریکایی ها و دیگر ملیت — و خدمه باقی خواهد ماند قرنطینه در کشتی انتظار بیشتر نتایج آزمون.

مقامات مصری شده است کم حرف در مورد شیوع ویروس قبلا گزارش تنها سه مورد تأیید. که حتی به عنوان گسترده تر از ایران در حال حاضر دارای بیش از 6000 مورد تأیید.

کمک: آسوشیتد پرس, Andrea pabst blue ribbon, ایالات متحده, امروز, Matthew Prensky سالیسبوری ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>