نظر

دیوید: اخبار شب بود و الیزابت وارن. پس از نمایش ناامید کننده در آیووا و نیوهمشایر او نیاز به نشان می دهد او هنوز هم مبارزه و هنوز هم تا به حال دلیلی برای ماندن در رقابت است. او مطمئن نیست که هنوز هم جنگ است. او nuked Mike Bloomberg, اما من فکر نمی کنم که بسیاری از رای.

جیل: شما درست در مورد وارن سوال این است که چگونه بسیاری از دموکرات ها می خواهند که سطح combativeness و بر این باورند که راه به ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. وجود دارد بیش از یک راه برای رفتن بعد از او و هر یک از دیگر به عنوان نامزدهای دیگر نشان داد.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن

دیوید: C-. بایدن به حال یک شب خوب نسبت به برخی از دیگر بحث اما او واقعا نیاز به درخشش به این صورت است که او در راه باز گشت. آیا عملکرد خود را تکان دهید تا چیز به اندازه کافی برای جلوگیری از هواداران خود را از ادامه به رانش دور ؟ نوچ.

جیل: B+

بایدن به حال پر انرژی و متمرکز شب. او نشان داد چندین بار که او می تواند خود به خود واکنش نشان می دهند در حال حاضر, اما نه همه اش بحث ظاهر شده اند در این سطح. می تواند دموکرات حساب او را از طریق در یک مسابقه در برابر تهمت? همچنین بایدن با اشاره به انتخابات به عنوان اثبات خود را برتر electability اما دو بد ضرر و زیان در آیووا و نیوهمشایر را تخلیه آن استدلال.

سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ

دیوید: F. شهردار سابق بود سیلی پایین سخت توسط وارن و او هرگز واقعا به نظر می رسید برای به دست آوردن جای پای خود را. خود را دل بهانه در توقف و frisk نمی خواهد هر چیزی را انجام دهید برای قرار دادن این مسئله به رختخواب. خود مبهم پاسخ در آزاد کردن زنان از عدم افشای توافق با او و یا او شرکت را ترک کرد و به دنبال احمقانه. او بود یا آمادگی برای آشکار حملات و یا او نیست تا به بحث فرمت. در حال حاضر ما پیدا کردن که آیا تمام پول خود را می توانید به محافظت از او را از مرگ خواهد بود که در صورت هر نامزد دیگر.

جیل: D. کاملا بی ادب شروع به بلومبرگ. او به نظر می رسید در زمان برافروخته است که او تا به حال برای مقابله با این کمتر (و خیلی کمتر غنی) انسانهای روی صحنه با او. او unapologetic خود را در مورد ثروت و گریزان در مورد چیزهای وحشتناک او گفت: در مورد زنان است. او عذر خواهی برای متوقف کردن و frisk, اما به عنوان برنی ساندرز اشاره کرد که رکورد دقیقا نمی خواهد الهام بخش دموکرات ها به رای دادن در droves. وجود دارد یکی دیگر از بحث های روز سه شنبه. او احتمالا خواسته او واجد شرایط است.

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg

دیوید: C. شهردار پیت نیاز به نشان می دهد که او پیشتاز در مرکز خط. شاید به همین دلیل است که او رفت و پس از آن. ctq خیلی سخت در چند جبهه به خصوص او اشتباه در سوال در مورد مکزیک. او را تحت الشعاع قرار سناتور و یا معاون رئیس جمهور جو بایدن به اندازه کافی برای قرار دادن هر کدام از آنها را دور. آن است که هنوز هم یک 4-راه مسابقه به ببینید که چه کسی ظهور به عنوان رقیب با سوسیالیستی برنی ساندرز.

جیل: A. Buttigieg بود در حمله به همان اندازه به عنوان هر کس دیگری در این وحشی, بحث, اما او یک نوع نبوغ برای چرخاندن چاقو در معقول تن صدا. آن را آسان برای دیدن چگونه یک بحث با مغلوب ساختن پیشی جستن را به عنوان سخنرانی او ساندرز که “شما تنها نیستید” است که مراقبت در مورد طبقه کارگر و به او گفت که خود را مشروط توهین آمیز پیروان است که شواهد او را شکست رهبری آزمون. Buttigieg با استفاده از طنز به اثر خوب و فکر می کند روی پای خود بهتر از هر کس دیگری در این مسابقه است. که هیچ چیز نیست.

ایالت مینه سوتا Ctq

دیوید: D. Klobuchar نبود هر گونه حس به من امشب. او هم پاشیده تحت حمله برای او فقدان دانش در مورد مکزیک. برخی از تمرین خطوط آمد در سراسر به عنوان درهم. “هنگامی که شما ببینید مشکل آب شما نمی منفجر کردن یک پل می ساخت.” چه ؟ او ایده که نامزدی یک زن را قطع اینترنت جنسیتی به نظر می رسد ساده و بی تکلف. او مثبت چکیده با تحقیر برای شهردار پیت در نقاط. آن را نگاه خوب است.

جیل: B. مانند Buttigieg, Klobuchar خوب است در روشن کردن خلق و خوی. “من باید بگویم من شخصی جرم زیرا پس از آن یادداشت ها اختراع شد در دولت من” او به شوخی پس از وارن را رد کرد و سلامت خود را برنامه ریزی به عنوان یک پست به آن توجه داشته باشید. Klobuchar به درستی اشاره کرد که او دارای تجربه تر و بزرگتر برنده از Buttigieg و پیشنهاد او حتی ممکن است فشار خون را پایین بیاورد. او به وضوح معتقد است که او نیاز به کو Buttigieg حق خارج از مسابقه است. من مطمئن هستم که این اتفاق خواهد افتاد و متعدد-میانه وضعیت را حتی پیچیده تر اگر بایدن را احیا کرده است ،

ایالت ورمونت برنی ساندرز

دیوید: B. برنی نیاز به برنی و اجازه نمی دهد کسی به او بد گویی کردن بازی خود را. ماموریت انجام شد. آیا چیزی بیش از آن ؟ نه واقعا.

جیل: B+. شما لازم نیست که به مانند ساندرز’ سیاست به رسمیت شناختن سیاسی خود را قوت. اما او فکر نمی کند که او را پلاریزه (او) و او فکر می کند بلومبرگ است خواه در گذشته و میلیاردر وضعیت مهلک سیاسی معایب. “من خواهد بود بسیار شگفت زده کرد” در صورتی که راه به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن, او گفت:. اما کاملا چند دموکرات ها به نظر می رسد فکر می کنم می تواند. شاید به این دلیل که آنها وحشت زده از ساندرز به عنوان نامزد.

ماساچوست الیزابت وارن سناتور.

دیوید: C. بهداشت ، وارن بود همان کار به عنوان بایدن امشب: آن را روشن چرا او هنوز در این مورد با یک محتمل شانس را به نفع خود. او مطمئن تحویل برخی از ضربات سختی به بلومبرگ اما در مسابقه با بقیه مخالفان او فکر نمی کنم او تغییر هر چیزی.

جیل: A/D. شما یا عشق یا نفرت وارن. در هر صورت, او, اوج, Warren, شروع حق با حمله بلومبرگ — به عنوان او ایستاده بود در کنار او — به عنوان “یک میلیاردر که تماس زنان چاق تخت و وابسته به اسبدوانی-مواجه شده است.” او گفت: دموکرات ها را یک خطر بزرگ “اگر ما فقط جایگزین یک متکبر میلیاردر برای دیگری.” اما وارن خطرناک است, بیش از حد. عملکرد خود را به احتمال زیاد متقاعد برخی که او دقیقا آنچه آنها نیاز دارند و دیگران که او آخرین چیزی است که.

دیوید Mastio یک آزادیخواه محافظه کار است معاون سردبیر ایالات متحده آمریکا امروز, سرمقاله, صفحه است. جیل لارنس یک مرکز-چپ لیبرال است تفسیر سردبیر ایالات متحده آمریکا امروز. آنها را دنبال کنید توییتر: @DavidMastio و @JillDLawrence

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im