گویا غذاهای مدیر عامل رو واکنش پس از بیان متحده آمریکا است ‘برکت’ به تهمت

به روز شده

گویا مدیر عامل شرکت رابرت Unanue شده است ملاقات با واکنش و الهام گرفته از ویروسی جنبش در توییتر با هشتگ #Goyaway و#BoycottGoya به عنوان منتقدان به دنبال شروع یک جنگ تمام در برابر مشهور شرکت مواد غذایی است که به یک جزء اصلی در میان جامعه لاتین.

این سخنرانی که شنیده شده است در سراسر جهان: در حالی که بازدید از کاخ سفید Unanue اظهار داشت که ایالات متحده “برکت” به یک رهبر مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

هوستون سیاه رستوران هفته است عقب: هوستون رستوران بزرگ انتظار مردم در انتخابات به صورت سیاه و سفید, رستوران, هفته

در یک اقدام بی سابقه به نوبه خود از وقایع Unanue سخنرانی باعث داد و بیداد در میان هزاران نفر در سراسر کشور به ویژه اسپانیایی ها که احساس می کنید مورد حمله مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات قبلی نشان می دهد مهاجران مکزیکی در حال مجرمان و متجاوزان.

آنا ناوارو-کردنس کنند و در یک صدای جیر جیر در مورد افکار خود را بر روی این موضوع-“هنگامی که اکثریت قریب به اتفاق مشتریان خود هستند Latinos, شما ممکن است انتظار یک واکنش شدید از خدمت به عنوان یک سرپا نگه داشتن برای یک مرد قرار می دهد که قهوه ای کودکان در قفس.”

گویا بزرگترین اسپانیایی-مالکیت نام تجاری مواد غذایی در کشور شناخته شده برای محصولات مانند Adobo همه منظوره ادویه و نخود نخود, نه به ذکر معشوق Sazón گویا که بسیاری از خانواده ها می خورم.

ان بی سی نیوز گزارش داد که در این جلسه شامل امضای یک فرمان اجرایی در “اسپانیایی رفاه ابتکار” “تلاش گفت: به بیشتر شامل مالیات دهندگان برای حمایت از منشور و مدارس خصوصی و افزود: مزایای مالیاتی برای ‘فرصت منطقه’ توسعه محله های شهری.”

برگ برنده میزبانی یک گروه اسپانیایی حامیان که شامل Unanue و دیگر سیاستمداران و کسب و کار magnates با توجه به این مقاله است.

مردم در سراسر اینترنت در حال ابراز احساسات خود را در Unanue نظر: “همه ما واقعا خوش شانس در همان زمان به یک رهبر مانند رئیس جمهور تهمت است که یک سازنده.”

جولین کاسترو وزیر سابق ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری و شهردار سابق سن آنتونیو نمی نگه داشتن خود را در نظر Unanue اظهارات.

“En esta casa, compramos productos que ponen el interés y valores de sus clientes, en lugar de apoyar سازمان ملل متحد پرزیدنت que nos لاما violadores y separa nuestras خانواده! “در این خانه ما خرید محصولات قرار داده است که ارزش و منافع مشتریان خود را جلوتر از حمایت از یک رئیس جمهور که تماس ما با متخلفان و جدا از خانواده ما است” گفت: HipLatina در Facebook post.

بسیاری از لاتینی ها در حال حاضر احساس حمله مغلوب ساختن پیشی جستن در طول ریاست جمهوری خود و این آخرین در اضافه کردن سوخت به یک در حال حاضر فروزان آتش, اما در این مورد آن است که از یکی از خود را.

“این شرم آور و وحشتناک است که رئیس جمهور گویا غذاهای ستایش ترین ضد لاتین رئیس جمهور در تاریخ کشور ما” Latino, پیروزی, مدیر عامل صندوق Nathalie Rayes گفت: از طریق ایمیل به NBC News.

“تماس با ما برای تحریم گویا از محصولات مواد غذایی و هر کسی که می ایستد با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و در برابر جامعه ما است.”

اسکندریه Ocasio-Cortez صریح آمریکا و نماینده نیویورک 14 کنگره منطقه بود جلو و مرکز خنده دار جیر جیر.

Lin-مانوئل میراندا توییتی چه بسیاری از در حال حاضر فکر کردن در مورد این سناریو.

در آنچه که ممکن است به نظر می رسد مانند یک واکنش در دفاع از خود گویا توییتی زیر امروز یادآوری به مردم خود COVID-19 تلاش:

“گویا همچنان به کار برای رفاه و آموزش و پرورش کشور ما! #GOYAGIVES دو میلیون پوند از مواد غذایی به مواد غذایی بانک در سراسر کشور که در نیاز ناامید از مواد غذایی برای خانواده های نهفته COVID19.”

با عبارات استفاده می شود مانند malagradecido (ناسپاس) در پاسخ به Unanue سخنرانی, شما می توانید تقریبا قطعی وجود دارد نمی توان کمبود گویا محصولات پرواز کردن قفسه ها در فروشگاه های مواد غذایی هر زمان به زودی.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>