فرمانداران هشدار وخیم یک کمبود به عنوان ویروس همه گیر هستند. مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید برخی در حال بازی ‘سیاست’

واشنگتن — فرمانداران و هشدارهای تهدید کننده حیات کمبود هواکش باید به عنوان یک flashpoint بین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ایالات متحده به عنوان coronavirus بحران عمیق تر.

“برخی از ایالت ها بیشتر هواکش نسبت به آنها نیاز دارند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما جلسه توجیهی روز شنبه. “آنها حتی نمی خواهم به آن اعتراف. آنها اعتراف آن زمانی که همه چیز را بیش از اما که نمی تواند به ما کمک کند بسیار زیاد است.”

فرمانداران در سخت ضربه متحده مانند نیویورک و میشیگان و لوئیزیانا می گویند پزشکان می تواند مجبور به زندگی یا مرگ در مورد تصمیم گیری خواهد شد که هواکش و کسی که نمی خواهد اگر بیمارستان شروع در حال اجرا خارج از دستگاه در هنگام اوج بحران بازدید.

لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز گفت: دولت انتظار دارد که به اگزوز عرضه آن از هواکش توسط مه 6. هر چند لوئیزیانا دریافت کرده است برخی از هواکش از ملی ذخایر ادواردز گفت: دولت خود را هنوز هم نیاز به بیش از هزاران.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو برآورد کرده است دولت خود را باید به عنوان بسیاری از 30,000 هواکش و می تواند شروع به مواجهه با کمبود اواسط هفته آینده.

کومو رد این پیشنهاد که او اغراق نیاز دارد. او گفت: در نیویورک تهیه شده بود به پرداخت هزینه برای 17,000 هواکش آن دستور داده بود بر خود را دارد اما نمی توانید آنها را به دلیل رقابت خواسته است.

“ما به دنبال به صرف یک پنی است که ما لازم نیست به صرف” کومو گفت.

جنگ قدرت: مغلوب ساختن پیشی جستن نشده دستور داد هر فن از جنرال موتورز با وجود گفت که او با استفاده از اقتدار خود را به تولید نیروی

ما coronavirus نقشه: ردیابی شیوع

بدون نامگذاری خاص فرماندار مغلوب ساختن پیشی جستن روز شنبه گفت او نا امید شد که برخی از کشورها که در حال حاضر دریافت هواکش از دولت فدرال شد و اصرار آنها نیاز دارید بیشتر.

“و سپس رسانه ها در دیدار با فرماندار و آنها می گویند” من شما رو بیشتر. آن را به اندازه کافی نیست. رئیس جمهور باید فرستاده بیشتر'” مغلوب ساختن پیشی جستن و افزود: “این سیاست است.”

تنش بین فرمانداران و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رشد در این هفته هنگامی که جارد کوشنر ارشد کاخ سفید مشاور و رئیس جمهور در قانون با اشاره به فدرال ذخایر لوازم پزشکی به عنوان “ذخایر ما.”

“این قرار بود به آمریکا که انبارهای آنها سپس با استفاده از” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: دولت فدرال آماده است برای کمک به کشورهای نیازمند است اما “انعطاف پذیری از حرکت هواکش” به ویروس نقاط داغ. او و دستیاران او می گویند دولت را بسیج تجهیزات برای مناطق که در آن مورد نیاز است روز در پیشبرد اما آنها همچنین اصرار متحده به شیر خود را ذخیره و انجام آنچه آنها می توانند برای به دست آوردن منابع خود را.

چند فرمانداران می خواهم که دولت فدرال به استفاده از آن نفوذ به خرید بیشتر هواکش. به سازمان مدیریت اضطراری فدرال می تواند سپس توزیع به کشورهای در بزرگترین نیاز فرمانداران استدلال می کنند.

“چرا شما در ایجاد یک وضعیت که در آن 50 ایالت در حال رقابت با یکدیگر و پس از آن دولت فدرال-FEMA می آید و در رقابت با بقیه از آن؟” کومو پرسید.

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر و فرماندار میشیگان گرچن Whitmer نیز ابراز نا امیدی بیش از رقابت در برابر یکدیگر و دولت فدرال در مناقصه برای عرضه در بازار خصوصی است که منجر به قیمت درآوردن.

پس چگونه بسیاری از هواکش به احتمال زیاد مورد نیاز چگونه بسیاری از وجود دارد در حال حاضر و به همین دلیل آنها در جمله های کوتاه از عرضه ؟ در اینجا یک نمای کلی از آنچه که منجر به این مشکلات و بحث بر سر اینکه چگونه آنها را حل کند.

چگونه بسیاری از فن های در دسترس هستند ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است که ایالات متحده را تولید 100,000 هواکش در 100 روز پنجشنبه به خبرنگاران گفت که 11 شرکت کردند تلاش برای تسریع در تولید. در حالی که جنرال موتورز و فورد گفته اند که آنها خواهد ساخت هواکش نبود بلافاصله روشن است که چه شرکت های دیگر تولید شد و ماشین آلات.

بسیاری از 100,000 هواکش تهمت وعده داده شده که در ماه ژوئن در دسترس خواهد بود تا پایان ماه در اولین FEMA مقامات گفت: خانه نظارت کمیته این هفته است.

FEMA گفت: فقط وجود دارد 9,500 هواکش در ملی ذخایر با حدود 3200 انتظار می رود اضافه شده توسط هفته از مارس 13 با توجه به اسناد و مدارک از آژانس منتشر شده توسط کمیته دموکرات.

ایالات متحده coronavirus بحران پیش بینی شده است به اوج خود در اواسط آوریل که حدود 32,000 هواکش مورد نیاز خواهد بود برای رسیدگی به این شیوع با توجه به داده ها از موسسه واشنگتن برای سلامت و معیارهای ارزیابی است.

FEMA اذعان “که استراتژیک ملی ذخایر (SNS) به تنهایی نمی تواند تحقق تمام الزامات در دولت و قبیله ای در سطح” در پاسخ به کروناویروس همه گیر” به گفته یک سخنگوی آژانس.

FEMA مقامات گفته اند خانه نظارت کمیته تقاضا برای هواکش “پیشی ظرفیت” ملی ذخایر و همچنین 1,065 ماشین آلات اهدا شده توسط وزارت دفاع است.

همانطور که در آوریل 2, FEMA مقامات حمل 8,100 هواکش از ملی ذخایر یک FEMA سخنگو افزود که آژانس تسریع بحرانی لوازم پزشکی از بازار جهانی به پزشکی توزیع کنندگان در سراسر کشور است.

شش پرواز حمل لوازم پزشکی از اروپا وارد آمریکا از مارس 29 از جمله دو پرواز که وارد شیکاگو و کلمبوس, اوهایو, اوایل روز جمعه با توجه به FEMA سخنگو. آژانس برنامه ریزی 27 پرواز اضافی از طریق مارس 18.

تجهیزات پزشکی داده خواهد شد و برای اولین بار به پزشکی توزیع در مناطق بیشترین نیاز و مانده “خواهد بود به تزریق گسترده تر ایالات متحده در زنجیره تامین” در FEMA سخنگوی گفت.

FEMA همچنین با اشاره به 16 میلیارد دلار اختصاص داده شده برای ساخت این ذخایر در حدود 2 تریلیون دلاری بسته محرک اقتصادی توسط کنگره تصویب هفته گذشته است که کمک خواهد کرد که آدرس این کمبود.

چرا با وجود کمبود ؟

استراتژیک ملی ذخایر است که موفق توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی متشکل از چندین مخفیانه واقع انبارها در سراسر ایالات متحده که شامل اضطراری و تجهیزات پزشکی.

سابق فرماندار ویسکانسین ، تامی تامپسون که در خدمت به عنوان وزیر بهداشت تحت رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش و نظارت شیوع سیاه زخم سارس و Monkeypox گفت: تعداد انبارها گسترش یافت تا 12 از هشت بعد از 9/11 حملات.

تامپسون که گفت که او ارائه فدرال برنامه ریزی برای آماده سازی برای یک بیماری همه گیر قبل از او را ترک اتاق گفت: کنگره موفق به بودجه مناسب برای پر کردن تخلیه ذخایر در طول سال.

“آنها حفظ شد اما آنها گسترش نمی,” او گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “من فکر می کنم آن را عدم توجه. من فکر نمی کنم شما را سرزنش فرمانداران فکر نمی کنم شما را سرزنش رئیس جمهور من فکر می کنم که همه غفلت پر کردن این سایت با آنچه مورد نیاز بود.”

گرگ Burel که در خدمت به عنوان رئیس SNS برای بیش از 12 سال قبل بازنشسته شد در ماه ژانویه گفت: ذخیره نمی شد در ابتدا طراحی شده برای آنفولانزای اما کنگره شروع به سرمایه گذاری در آماده سازی برای این رویداد در اوایل 2000s.

“ما همیشه می دانستیم که حتی پس از آن را تا آنجا که برخی از مدل های پیشنهادی ما نیاز خواهد بود اگر آن را یک سال 1918 مرتب کردن بر اساس یک رویداد” گفت: با اشاره به همه گیری آنفولانزای از سال 1918. “حتی با این بیماری همه گیر آنفلوآنزا پول آن خواهد بود تقریبا غیر ممکن است از لحاظ مالی به ذخایر ما راه خروج از این نوع از یک مشکل است.”

Burel اضافه شده است که کنگره را دیدم هرگز مناسب به صندوق جایگزینی مواد خسته طول سال 2009 اپیدمی آنفلوآنزای که دست در امروز اتفاق می افتند coronavirus بحران است. وی افزود: محلی و ایالتی ادارات بهداشت کمبود بودجه مورد نیاز و مراقبت های بهداشتی خصوصی زنجیره تامین در عمل در “فقط در زمان” پایه و اساس است که مانع هر نوع مقیاس گسترده ای را در پاسخ به یک بیماری همه گیر.

‘ما نه یک سفارش کارمند’

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: دولت فدرال ذخایر می تواند کمک به کشور از طریق بحران است اما همچنین با انتقاد متحده برای داشتن “اشتهای سیری ناپذیر” برای تجهیزات و انجام نمی دهد به اندازه کافی برای ساخت منابع خود را.

“ایالات متحده باید خود را ساخت انبارهای,” او اضافه شده است. “ما در حال بازگشت به بالا ما یک سفارش کارمند,” او گفت:.

اما وجود این ذخایر است که با هدف به طور مستقیم در کمک به کشورهای با توجه به جاش Gotbaum سابق دستیار وزیر دفاع برای امنیت اقتصادی و اجرایی مرتبط مدیر دفتر مدیریت و بودجه تحت رئیس جمهور سابق بیل کلینتون.

“تمام هدف انبارهای اضطراری است که برای محافظت از کشور در مواقع اضطراری است. حتی اگر ذخایر ناکافی آنها هنوز هم باید مورد استفاده قرار گیرد برای تمام ملت” او گفت:. “آن را به مطمئن شوید که وجود دارد به اندازه کافی هواکش برای ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی و تفنگداران دریایی. وزارت دفاع در حال حاضر طول می کشد مراقبت از آن است.”

Coronavirus: من یک بررسی کنید ؟ از کجا می توانم پیدا کردن کره بادام زمینی ؟ چه بحران زده آمریکایی ها درخواست قانونگذاران در میان coronavirus

کومو روز جمعه گفت دولت باید ارسال مطلب هواکش و تجهیزات پزشکی که در نیویورک پس از آن می تواند نقل به دیگر سخت ضربه محلات که در آن تقاضای فزاینده.

“چه جایگزینی برای این بحران است که ما می بینیم بلندی در سراسر کشور?” او گفت:. “نیویورک در بحران است. کمک به نیویورک و پس از آن انتخاب کنید تا به اردوگاه و رفتن به محل بعدی که این رول در سراسر کشور است.”

تامپسون گفت: در حالی که کومو و دیگر فرمانداران به درستی در خود متمرکز متحده مغلوب ساختن پیشی جستن به ارزیابی که در آن زندگی صرفه جویی در ماشین آلات مورد نیاز در سراسر کشور است.

“این ذخایر در حال فدرال…رئیس جمهور مسئول تمام متحده” تامپسون گفت. “بنابراین او را که تصمیم گیری های دشوار.”

می تواند برگ برنده استفاده از زمان جنگ قدرت برای به دست آوردن بیشتر هواکش?

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است تردید در مورد استفاده از قدرت کامل از جنگ کره در دوران دفاع تولید عمل می کنند برای مجبور کردن شرکت های خصوصی به هواکش و ماسک و تجهیزات دیگر. او در زمان تشبیه زمان جنگ قدرت به ملی شدن صنعت خصوصی و استناد ونزوئلا اقتصاد به عنوان یک مثال از خطرات ناشی از این رویکرد است.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد یک هفته پیش بود که او فعال DPA به زور جنرال موتورز برای تولید هواکش برای coronavirus دولت تا به حال به طور رسمی دستور داد هر دستگاه به عنوان پنج شنبه, ایالات متحده, امروز یاد کرده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته اعلام کرد که تازه درخواست به وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر به استفاده از عمل برای چندین شرکت دیگر از جمله جنرال الکتریک, Hill-Rom Holdings, Medtronic ResMed رویال فیلیپس و Vyaire پزشکی.

اما آخرین سفارش های ارائه شده هیچ جزئیات بیشتر در مورد چگونه دولت خواهد وادار کردن این شرکت ها به هواکش از نظم هدفمند در جنرال موتورز. این منظور نیز روشن نیست که چگونه بسیاری از فن های دولت است درخواست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>