فرمانداران بهم تهمت را ‘آزاد’ متحده که در آن معترضان شی به کروناویروس محدودیت

واشنگتن – دموکرات و جمهوری خواه حکام را به عقب رانده یکشنبه در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها به “آزاد” است که در آن مردم اعتراض اجتماعی فاصله اقدامات تصویب به سرعت گسترش coronavirus.

“آزادسازی مینه سوتا!” رئيس جمهور گفت: در یک صدای جیر جیر. “آزادسازی میشیگان!” او در یکی دیگر از. “آزادسازی ویرجینیا! و صرفه جویی در خود را بزرگ 2nd Amendment. آن را تحت محاصره!” او نوشت: در یک سوم است.

رژیم صهیونیستی. جی Inslee D-بشویید. – کسی که در روز جمعه گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن “unhinged rantings و تماس ها برای افرادی که به ‘آزادی’ متحده نیز می تواند منجر به خشونت” — گفت: ABC News’ “این هفته” که برنده توييتها شد “خطرناک” از آنجا که برخی از آنها ممکن است به عنوان تشویق به نادیده گرفتن اقامت در خانه سفارشات و دیگر اقدامات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش این ویروس که به کشته شدن بیش از 40 ، 000 آمریکایی است.

“من نمی دانم که هیچ راه دیگری برای توصیف آن” Inslee گفت: ابراز ناباوری در دیدن “رئیس جمهور ایالات متحده در واقع تشویق به نافرمانی” در برابر قانون “طراحی شده برای محافظت از سلامت مردم است.”

“این خطرناک است زیرا می تواند الهام بخش مردم را به چشم پوشی از چیزهایی است که در واقع می تواند صرفه جویی در زندگی خود” Inslee گفت.

Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: نیویورک شروع به ملت تهاجمی ترین تست آنتی بادی; پول بیشتر به زودی برای کسب و کارهای کوچک

اعتراضات بالا گرفت تا در برابر stay-at-home اقدامات به عنوان عصبانی ساکنان در برخی از ایالت ها استدلال می کنند که محدودیت های غیر ضروری بود یا رفته اند بیش از حد طولانی است. برخی از رد اقدامات در زمینه ایدئولوژیک; دیگران تقبیح خود پیامدهای اقتصادی فاجعه بار.

کالیفرنیا ، لری هوگان مریلند که در آن یکی از این اعتراض صورت گرفت سی ان ان گفت او درک “نا امیدی در میان مردم که می خواهند به همه چیز باز حق دور.”

“من نا امید ، منظورم این است که من آرزو می کنم من تا به حال کسی برای اعتراض به. اما نگاه ما در حال انجام همه چیز ما می تواند احتمالا به بازگشایی در یک شیوه ای امن” هوگان گفت: “دولت از اتحادیه.”

هوگان – که شده است در انتقاد از رئیس جمهور در مسائل دیگر و به عنوان یک چالش اصلی در برابر او گفت که او فکر نمی کنم آن را “مفید” برای مغلوب ساختن پیشی جستن “را تشویق به تظاهرات و تشویق مردم به رفتن در برابر خود رئیس جمهور سیاست.”

رژیم صهیونیستی. مایک DeWine R-اوهایو گفت: “دیدار با مطبوعات” که تنها چیزی که او خواسته معترضان “است به رعایت اجتماعی فاصله.”

“ما همه مؤمنان بزرگ در متمم اول قانون اساسی. آنها معترض بودند علیه من دیروز و آن را فقط خوب است. آنها حق دارند برای انجام این کار” DeWine گفت. “ما در حال رفتن به انجام آنچه که ما فکر می کنم درست است آنچه که من فکر می کنم درست است. و این است که سعی کنید برای باز کردن این اقتصاد اما آن را بسیار با دقت به طوری که هیچ یک از ما نمی کنید بسیاری از مردم کشته شدند.”

کار همه را تسخیر’: صدها تن در پایتخت دولت در سراسر کشور بیش از coronavirus محدودیت

بازگشایی: مغلوب ساختن پیشی جستن تماس به ‘آزادی’ متحده که در آن معترضان خواستار کاهش coronavirus مستندات

رژیم صهیونیستی. رالف Northam, D-Va., با انتقاد از رئیس جمهور به خاطر انتخاب “تمرکز بر اعتراضات” در میان همه گیر.

“این است که زمان برای اعتراض. این زمان برای تفرقه. این زمان برای رهبری است که ایستادن و ارائه همدلی” نرتهم گفت: “وضعیت اتحادیه” یکشنبه. “این زمان برای حقیقت است. و از آن زمان به مردم را هم.”

وقتی پرسیده شد که در مورد تهمت دوم متمم اظهار نرتهم گفت: او امضا “هفت قطعه از حس مشترک تفنگ قانون” در هفته گذشته که تصویب شد در پاسخ به رای دهندگان نگرانی در مورد خشونت اسلحه.

او گفت: تمرکز خود را بر مبارزه با این بیماری همه گیر.

پنج شنبه, کاخ سفید قرار دادن دستورالعمل به صورت سه فاز به روش بازگشایی متحده و مناطق بر اساس دو هفته کاهش COVID-19 موارد و کاهش گونه های رو به بیمارستان.

وقتی پرسیده شد که در مورد رئیس جمهور را “آزاد” توییتهایی معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: “دیدار با مطبوعات” میزبان چاک تاد “هیچ کس می خواهد به بازگشایی امریکا بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

وقتی پرسیده شد که چرا تهمت به نظر می رسد به “تضعیف” دولت او را راهنمایی روز پس از آن اعلام شد, پنس گفته تاد “من اصلا شما را قبول فرض و من فکر نمی کنم اکثر آمریکایی ها انجام دهد یا نه.”

“رئیس جمهور روشن ساخته است که او می خواهد به بازگشایی امریکا” پنس گفت. “و ما گذاشته دستورالعمل برای هر دولتی در این کشور را با خیال راحت و مسئولانه بازگشایی اقتصاد خود را در زمان و شیوه خود را انتخاب کنند.”

Inslee نسبت به دولت موضع به “اسکیزوفرنی.”

“رئیس جمهور اساسا درخواست مردم” لطفا چشم پوشی از دکتر Fauci و دکتر Birx. لطفا چشم پوشی از دستورالعمل خود من است که من مجموعه چهارم,’ ” Inslee گفت.

هوگان موافقت کرد و گفت: تهمت و حمله متحده برای اجرای خود دولت توصیه “فقط معنا ندارد.”

“رئيس جمهور در سیاست می گوید شما نمی توانید شروع به بازگشایی زیر طرح خود را تا زمانی که شما در حال کاهش تعداد 14 روز است که این کشورها و دولت من نیست,” او گفت:. “ما در حال ارسال به طور کامل متضاد پیام به فرمانداران و به مردم که اگر ما باید چشم پوشی از سیاست فدرال فدرال و توصیه.”

تنها 3 درصد از رای دهندگان می گویند که این کشور آماده است برای بازگشایی, با توجه به ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال نظرسنجی منتشر شد یکشنبه و 15 درصد می گویند آن را آماده خواهد شد تا در چند هفته آینده. این نظرسنجی انجام شد قبل از دولت رونمایی از دستورالعمل های آن.

نزدیک به 6 در 10 می گویند آنها بیشتر نگران هستند که دولت را شل اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های بیش از حد به زودی در مقایسه با 3 در 10 که بیشتر نگران اقدامات که در محل بیش از حد طولانی است.

رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer D-Mich., دولت که یکی از کسانی که تهمت به نام مردم برای “liberate” سی ان ان گفت که “اکثریت قریب به اتفاق Michiganders درک” نیاز به ترک این محدودیت در محل.

‘عملیات ترافیکی’: هزاران نفر همگرا در اعتراض به فرماندار میشیگان اقامت-صفحه اصلی سفارش

“هیچ کس را بیشتر مضطرب به reengage اقتصاد ما از من هستم” Whitmer گفت. “اما من می خواهم آن را در راه است که واقعا صرفه جویی در زندگی است که باعث می شود آن را امن است که کاهش خطر ابتلا به این معنی است که ما می توانیم جلوگیری از موج دوم, چرا که به عنوان سخت به عنوان این لحظه است که این امر می تواند ویرانگر به موج دوم.”

وقتی پرسیده شد که او پاسخ به تهمت را توییت Whitmer گفت: “تنها پاسخ این است که در میشیگان در حال حاضر سوم-بیشترین تعداد مرگ در کشور است. ما 10-بزرگترین دولت است.”

چون خود دولت است که گرفتن آمار نامتناسب سخت Whitmer گفت: او تا به حال به “منحصر به فرد اقدام تهاجمی برای محافظت از مردم است.”

“اقامت من-صفحه اصلی سفارش یکی از کشور محافظه کارانه تر,” او گفت: “اما واقعیت این است که آن کار می کند. ما شاهد منحنی شروع به پهن کردن. و این بدان معناست که ما در حال صرفه جویی در زندگی می کند.”

موج دوم: هنگامی که موج جدیدی از کروناویروس آمار و چه آن را مانند نگاه ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>