‘فرمانداران نیاز به وضوح”: متحده دریافت پرش در مغلوب ساختن پیشی جستن نیروی کار با مذاکرات اقتصادی بازگشایی

واشنگتن – دموکراتیک فرمانداران در حال گرفتن پرش جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش را به اتهام در نهایت بازگشایی نقاط کشور به بلانت اقتصادی و عواقب ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

روز قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن به اعلام نیروی کار متمرکز بر این مسئله فرمانداران از شمال شرقی و غرب و کشورهای ساحل آمار اولیه توسط coronavirus اعلام کرد که آنها در حال ایجاد خود گروه های کاری به منظور توسعه یک پاسخ هماهنگ به تدریج لغو متحده’ stay-at-home سفارشات.

شمال شرقی فرمانداران گفت: آنها با توجه به مسئولیت اولیه برای دست زدن به بحران و اگر تهمت می خواهد به تغییر قوانین او نیاز به بهبود دولت فدرال عملکرد.

“اگر آن را اقتدار خود را باز کنید چرا که نبود آن اقتدار خود را به نزدیک ؟ و هنگامی که شما می گویند باز چه معنا است؟” رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت. “فرمانداران نیاز به وضوح. این چیزی است که آنها نیاز دارند.”

در یک جداگانه اعلام فرمانداران دموکرات از کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن گفت: آنها در حال کار با هم در یک “رویکرد مشترک برای بازگشایی اقتصاد ما.”

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: در طول روزانه خود را در جلسه که او را اعلام سهشنبه یک طرح برای سهولت اجتماعی محدودیت فاصله.

مغلوب ساختن پیشی جستن کسانی که مشتاق به بازگشایی این ملت حفظ او “قدرت مطلق” به انجام این کار. به گفته کارشناسان این تصمیم در نهایت خواهد شد ساخته شده توسط فرمانداران.

“این تصمیم رئیس جمهور و برای بسیاری از دلایل خوبی” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی دوشنبه. “با این حال گفت: دولت و من در حال همکاری نزدیک با استانداران و این را ادامه خواهد داد. تصمیم من در رابطه با فرمانداران و ورودی از دیگران ساخته خواهد شد به زودی!”

منحصر به فرد: در چهار ویرانگر هفته آمریکایی ها’ ترس از coronavirus منفجر شده اند

مغلوب ساختن پیشی جستن است به اعلام نیروی کار سه شنبه بررسی خواهد کرد که آیا دولت باید گسترش فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل های گذشته ممکن است و یا تلاش برای بازگشایی نقاط کشور.

شمال شرقی فرمانداران’ نیروی کار آغاز خواهد شد کار روز سه شنبه. شرکت کنندگان شامل بالا سلامت رسمی از هر دولت از توسعه اقتصادی و دستیاران به فرمانداران از, New York, New Jersey, کانکتیکات, پنسیلوانیا دلاور و رود آیلند. این گروه ممکن است گسترش به دیگر شامل متحده است.

فرمانداران به هیچ جدول زمانی مشخص برای زمانی که کاستن از محدودیت ها آغاز خواهد شد اما کومو گفت: “آن را در عرض چند هفته.”

“ما می خواهیم آن را ASAP اما ما می خواهیم آن را هوشمند,” او گفت:.

ضربه سخت: حداقل 2,300 خانه های پرستاری coronavirus موارد – و این واقعیت است که احتمالا خیلی بدتر

ضعف و بیمارستان و تجهیزات شکاف: بیماری همه گیر کوروناویروس نقش به عنوان دولت انتظار می رود برنامه ریزان

بیش از 40 متحده تحمیل stay-at-home سفارشات برای جمعیت خود را با توجه به ملی انجمن فرمانداران.

“دیدن این که چگونه ما تا به حال مسئولیت بسته شدن دولت پایین ما احتمالا باید مسئولیت اصلی برای باز کردن آن,” پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام گرگ گفت. “ما در حال حاضر آماده برای رفتن به مرحله بعدی است که برای شروع حرکت به برخی از حس طبیعی است.”

ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر یک جمهوری خواه بود و بخشی از شمال شرقی فرمانداران’ اعلام شده است اما از آنجا که به این گروه پیوستند.

فرمانداران هر دو طرف را برجسته کرده اند مشکلات با مغلوب ساختن پیشی جستن دیدگاه که دولت فدرال به عنوان پشتیبان به متحده به جای سرب در بحران است. آنها ساخته شده و تماس های مکرر برای منسجم تر استراتژی ملی از جمله متمرکز فرایند توزیع نجات بخش لوازم بنابراین متحده نمی پیشنهاد در برابر یکدیگر و دولت فدرال است.

اگر تهمت می خواهد برای به دست گرفتن رهبری در بازگشایی این کشور کومو گفت: دولت باید به طور خاص در قوانین است. چگونه دولت فدرال تصمیم می گیرید که یک دولت می تواند باز ؟ دولت مجموعه ای از الزامات مورد نیاز برای چنین چیزهایی به عنوان کسی که می تواند حمل و نقل عمومی و چه از دستکش و ماسک باید پوشیده شود ؟

الزامات مورد نیاز نمی تواند شامل چیزهایی است که در عین حال دست یافتنی مانند گسترده تست, او گفت:.

“شما می خواهید به تغییر مدل مدیریت شما می توانید انجام دهید که به عنوان رئیس جمهور اما چه مدل است؟” کومو گفت. “اجازه دهید یادگیری از گذشته به خاطر این بود که نمی قایقرانی صاف تا تاریخ.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تصریح کرد در جلسه توجیهی روزانه دوشنبه که او معتقد است اقتدار خود را به دفتر “کل.”

“رئیس جمهور ایالات متحده خواستار عکس,” او گفت: هنگامی که درباره متحده اعلام. “آنها نمی توانند هر چیزی را بدون تصویب رئیس جمهور است.”

قانون فدرال اجازه می دهد تا واشنگتن را به اعمال قرنطينه در برخی شرایط و محدودیت سفر بین کشورها اما برگ برنده دولت است و نه استناد آن قدرت. دیوان عالی کشور زده کردن تلاش های دولت فدرال به دخالت در عرض متحده است.

“اولین و مهمترین متحده در حال حاضر حفظ قدرت را به تصمیم می گیرید که باقی می ماند خانه و برای چه مدت” با توجه به تجزیه و تحلیل برای مبارزه حقوقی. “در میان قدرت به طور کلی این سایت متعلق به آمریکا است که با اقتدار به قرنطینه افراد و در غیر این صورت محافظت از سلامت عمومی است.”

کمک: جان Fritze و جوی پادگان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>