فرمانداران با احتیاط شکل برنامه ای برای بازگشایی متحده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن پرده دستورالعمل جدید برای coronavirus

فرمانداران لبه جمعه به سمت آرامش محدودیت برای مبارزه با کروناویروس پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منتشر شده جدید دستورالعمل کشوری, اما آنها هشدار داد که آزمایش کمبود و دیگر موانع می تواند مانع پیشرفت برای احیای اقتصاد است.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمعه اعلام کرد قصد دارد برای بازگشایی پارک دولت دوشنبه به سهولت محدودیت در اعمال جراحی یکشنبه و برای بازگشایی خرده فروشی کسب و کار برای وانت و تحویل سفارشات پستی مارس 24.

“ما نشان داده که ما می توانیم کررل coronavirus” ابوت گفت.

اما رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو که دولت مواجه شده است و بزرگترین شیوع با بیش از 200,000 موارد و 12000 مرگ و میر گفت: تنها رفع سریع خواهد بود یک واکسن یا بهتر ضد ویروسی درمان است که می تواند سال و یا بیش از یک سال دور. تا آن زمان بازگشایی اقتصاد خواهد بود افزایشی برای جلوگیری از شعله ور یکی دیگر از شیوع بیماری است.

“شما نمی خواهید به شنیدن هر روز به زودی آن را بیش از این کابوس به پایان می رسد و ما بیدار” کومو گفت: روز شنبه طی کنفرانس خبری روزانه. “این رفتن به افزایشی و ما باید هوشمند.”

ترسیم مسیر برای بازگشایی

مغلوب ساختن پیشی جستن صادر دستورالعمل شنبه به سهولت و محدودیت های اجتماعی فاصله و برای بازگشایی بخش از اقتصاد در طول سه فاز مانند مدارس و رستوران ها و تئاتر. هر مرحله نیاز به یک دوره 14 روزه از یک “سیر نزولی” برای COVID-19 موارد است.

اما در یک کلید shift مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران تعیین سرعت محدودیت های بلند.

“ما در حال باز کردن همه در یک بار, اما مراقب باشید گام در یک زمان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان فعلی صندلی ملی فرمانداران انجمن توضیح داده شده توصیه به عنوان “بسیار خوب.” اما او همچنین گفت که دولت این است که به دنبال خود, معیارهای برای زمانی که برای بازگشایی شده است و انجام این کار برای چند هفته.

“ما به تدریج شروع به کاهش چیز کردن و باز کردن همه چیز تا زمانی که به اعتقاد ما آن را بی خطر به انجام این کار” جمهوری خواه فرماندار گفت: در طول یک رویداد مجازی سازمان اقتصادی باشگاه از واشنگتن ،

هوگان تاکید کرد که فرمانداران باید خود را بهداشت عمومی کارشناسان و اقتصاددانان به مطالعه زمان در زمانی که به بازگشایی شده است.

“همه ما می خواهیم به اقتصاد باز و ایالات متحده باز و به سرعت به عنوان امکان پذیر است اما ما نه قصد انجام آن را در راه است که می تواند زندگی هزاران نفر از شهروندان ما,” او اضافه شده است.

مانند دیگر فرمانداران هوگان اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان این هفته ادعا با اقتدار به تصمیم “قرار دادن همه در یک داد و بیداد” اما گفت که رئیس جمهور “به طور کامل معکوس خود را” روز بعد. هوگان گفت: واژگونی یک “تصمیم خوب.”

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ یک جمهوری خواه که در ابتدا مقاومت اقامت در خانه سفارش تا اوایل ماه آوریل روز پنجشنبه گفت که او با استفاده از این دستورالعمل برای ایجاد یک طرح “با خیال راحت بازگشت به روال عملیات.”

“در روزهای آینده من را چگونه گرجستان به جلو حرکت خواهد کرد” گفت: کمپ که ایالت محدودیت منقضی مارس 30. “بسیاری از گرجی ها آماده برای بازگشت به کار و اصول اقتصاد ما قوی باقی می ماند. من مطمئن هستم که ما با موفقیت دوباره بجای اول برگشتن از این بهداشت عمومی اورژانس.”

هاوایی به لیبریا دیوید Ige گفت: دولت نه با معیار های ایجاد شده توسط کاخ سفید به صورت مرحله به مرحله باز به دلیل آن نیاز به یک سیر نزولی در coronavirus موارد بیش از یک دوره دو هفته ای.

“ما در حال پیشرفت هستیم اما ما هنوز” Ige گفت: با توجه به هاوایی عمومی رادیو. “پس لطفا خود را ادامه خواهد داد کار سخت و پشتکار است. ما را از این طریق دریافت کنید با هم.”

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی یک دموکرات بارها و بارها مورد ستایش تهمت خود را برای دست زدن به این ویروس ابراز شک و تردید در مورد بازگشایی دولت با 80,000 موارد برای عدم قوی تست برای ردیابی ویروس.

“ما در حال آماده” مورفی به خبرنگاران گفت: به صراحت. “آنها اساسا و گفت: فرمانداران هستند که در تعیین مقدار زیادی از این. ما با آن موافق است.”

اجماع: گسترش آزمایش کلیدی است

کلید مورد نیاز برای دولت ها به سهولت و محدودیت های خود را برای افزایش تست به طوری که عفونت می تواند توان و جدا شده و احیای اقتصاد خود را. اما قابل توجهی از موانع باقی مانده برای هر دو.

اسکات Gottlieb سابق رئیس سازمان غذا و دارو گفت: این شهرستان نیاز به تست 750,000 مردم در روز یا حدود 4 میلیون نفر در هر هفته به مسیر ویروس. اما تنها در حدود 1 میلیون و انجام آزمایشات در هر هفته با توجه به Ron Klain سابق کاخ سفید ابولا هماهنگ کننده در طول دولت اوباما و مشاور سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری است.

“این نوع از هر دو حزب از نظر مراقبت از سلامت کارشناسان است که شما نیاز به تست” Klain روز جمعه گفت در سیاسی مصاحبه. “چرا ؟ چرا که اگر شما در حال تست حداقل 1% از جمعیت هر هفته و یا سه تا چهار میلیون نفر از مردم شما واقعا نمی دانید که چگونه بد بیماری است چگونه پنهان بسیاری از موارد ما که در آن در حال گسترش و غیره و غیره.”

کومو گفت: دولت خود را در حال توسعه ظرفیت است که نه وجود داشته و برای آزمایش در مقیاس بزرگ است که coronavirus نیاز خواهد داشت. نیویورک 300 آزمایشگاه در بیمارستان ها برای ویروس شناسی, تست اما همه آنها باید هماهنگ, او گفت:. حتی اگر شرکت های خصوصی ارائه کیت های آزمایش به آزمایشگاه نیاز به مواد شیمیایی برای دریافت نتایج است که در دسترس هستند فقط از چین, او گفت:.

“است که یک قطعه از این معادله است که من نمی فهمم” کومو گفت. “دولت فدرال نمی تواند پاک کردن دست خود از این است.”

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت که استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستورالعمل به عنوان یک پایه برای بازگشایی دولت اما شاید نه به دنبال هر جزئیات. فلوریدا شده است یکی از رهبران در تست با 225,000 نتایج تا کنون او گفت:.

دو پیاده روی در سایت در Broward شهرستان توسط کارکنان گارد ملی فلوریدا وزارت بهداشت و کلانتر, باز جمعه به انجام 200 تست در هر روز برای مردم با علائم و او اعلام کرد در فورت Lauderdale کنفرانس خبری.

کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر نیز گفت: دولت خود را ساخته شده است گام های بلندی در تست با 73,000 تکمیل شده است. سه مدارس – دانشگاه کارولینای شمالی دانشگاه کارولینای شرق و دانشگاه – در حال هماهنگی تحقیقات برای ردیابی عفونت برای به دست آوردن یک ایده بهتر از چگونه بسیاری از مردم به این ویروس بدون علائم است.

“ما نیاز به آزمایش می شود گسترده تر و ما نیاز به استفاده از آن را به ما بدهد بهتر است نشانه ای از جایی که ما در این مبارزه” کوپر گفت.

برخی از اصطکاک برای مغلوب ساختن پیشی جستن فرمانداران

تکیه بر چین برای بازگشایی این کشور شد یک منبع اصطکاک بین فرمانداران و مغلوب ساختن پیشی جستن. پس از کومو ذکر شده نیاز به تست بیشتر لوازم از چین مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که فرماندار باید “صرف زمان بیشتری انجام و زمان کمتر ‘شکایت.'”

اما کومو گفت: تنها دولت فدرال می تواند حل و فصل اختلافات بین المللی بیش از منابع. کومو گفت: او تشکر تهمت بارها و بارها به صورت تخت در Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون برای کشتی نیروی دریایی راحتی برای مداخله با چین برای به دست آوردن تجهیزات حفاظتی و برای کمک به پیدا کردن هواکش.

“چه هستم من قرار است به انجام, ارسال, یک دسته گل از گل؟” کومو پرسید.

کوپر گفت: دولت فدرال کمک کرده مذاکره در سراسر جهان شکست در لوازم و تجهیزات, اما بیشتر مورد نیاز است.

“کاهش محدودیت در اینجا در کشور ما بدون به اندازه کافی ماسک ، روپوش و دستکش است مانند تنظیم کردن در سه روز سفر کمپینگ با مواد غذایی به اندازه کافی برای فقط یک شب” کوپر گفت.

همان قوانین به صورت نقاط یا نه ؟

سرعت بازگشایی رود ایالتی به ایالت متفاوت است و شاید حتی از شهرستان به شهرستان. بخشی از آنچه که فرمانداران باید وزن این است که آیا برای باز کردن برخی از مناطق در حالی که همچنان به سرکوب نقاط.

شهر نیویورک تا به حال بخش عمده ای از دولتی که موارد است. اما هر زمان که جاذبه های باز در یک منطقه ممکن است مردم گله به آن است.

“من فکر می کنم این منطقی به فکر بازگشایی طرح را به در نظر گرفتن دیفرانسیل در میزان عفونت و کلی بستری نرخ” کومو گفت.

اما او هشدار داد که اولین آرایشگاه یا مارینا به باز کردن می تواند ضعف تقاضا از افرادی که بیمار هستند از بودن cooped. خطر این است که احیای اقتصاد نیز می تواند احیای گسترش ویروس.

“ما در آستانه,” کومو گفت. “ما هنوز در میان یک بحران بهداشت عمومی. فقط به این دلیل که اعداد مسطح, اجازه دهید ما را ندارد چشم کردن توپ.”

کوپر گفت: آن را دشوار است به مجموعه ای از محدودیت های شهرستان شهرستان در کارولینای شمالی به خاطر مردم زندگی می کنند ممکن است در یک محل کار در دیگری و در دیگری. اما دولت در نظر بگیرند تنظیم قوانین مختلف برای مناطق مختلف.

“ما وجود ندارد که در آن نقطه در عین حال اما این یک گزینه ما در حال نگه داشتن باز” کوپر گفت.

بازگشت به کار

فرمانداران اشاره کرد که coronavirus ویران اقتصاد و بودجه دولت است.

“وضعیت ما در حال حاضر غیر قابل تحمل است” گفت: Cuomo, گفت که دولت فدرال باید برای کمک به پوشش دولت کمبود. “شما نمی تواند نگه داشتن اقتصاد بسته شده برای همیشه.”

در فلوریدا پرداخت مزایای بیکاری شد و پس از بهبود حال غرق ادعا می کند. حدود 100.000 پرداخت ساخته شده بودند در این هفته پس از 35,000 هفته گذشته DeSantis گفت. این ارقام در مقایسه با 350,000 پرداخت در تمام سال گذشته, او گفت:.

“این پرتاب بسیاری از فلوریدا از کار” DeSantis گفت.

اما DeSantis گفت: حدود 43 درصد از تخت های بیمارستانی در سطح ایالت در حال اشغال نشده است. او استدلال کرد که بسیاری از عفونت ها در نقاط مهم اتفاق افتاده در داخل خانه و یا در حمل و نقل عمومی به طوری که او خواهد شد به دنبال راه هایی به مردم اجازه می دهد برای رفتن به خارج.

“من همیشه ترویج فعالیت های ضروری با تفریح و سرگرمی” DeSantis گفت. “رفتن به جلو ما رو به ترویج مردم به خارج. آن را در یک راه امن.”

در تگزاس ابوت رونمایی دستور اجرایی از جمله تشکیل یک نیروی ضربت با بیشتر دستورالعمل اعلام خواهد شد مارس 27. مدارس بسته باقی خواهد ماند باقی مانده از سال تحصیلی.

“حتی بیشتر دهانه اعلام خواهد شد ممکن است در زمانی که مشخص شده است که ميزان عفونت در ادامه به کاهش است که بیمارستان ظرفیت در دسترس باقی می ماند و هنگامی که آزمایش ظرفیت کافی برای تشخیص و شامل شیوع COVID-19,” ابوت گفت.

در کارولینای شمالی کوپر گفت که او مشاوره با رهبران کسب و کار در مورد چه نوع از شرایط برای بازگشایی. فروشگاه های مواد غذایی, برای مثال, ایده های در مورد محدود کردن تعداد کارکنان. رستوران ها و کافه ها باید ایده های دیگر. اتاق بازرگانی و کسب و کارهای کوچک در حال ارائه پیشنهادات.

“ما می خواهیم برای باز کردن کارولینای شمالی” کوپر گفت. “ما می خواهیم به آن را باز کنید تا در راه حق با ورودی از کسب و کار در مورد چگونه آنها می توانید به حفاظت از کارکنان خود را چگونه آنها می توانند به محافظت از مشتریان خود را و چگونه آنها می تواند به کار و بنابراین ما می توانیم مردم را به کار می کنند.”

کمک: مورین Groppe

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>