فرماندار تگزاس بازدید 5,000 جدید ویروس موارد برای اولین بار

به روز شده

AUSTIN تگزاس (AP) — کالیفرنیا ، گرگ ابوت گفت: تگزاس پیشی گرفته 5,000 جدید کروناویروس موارد در یک روز, برای اولین بار, دیگر نگران milestone به عنوان بزرگترین بیمارستان اطفال در ایالات متحده شروع به مصرف بیماران به آزاد کردن فضای تخت در هوستون.

اعلام می آید روز پس از تگزاس تحت الشعاع 4,000 موارد جدید برای اولین بار فقط در آخر هفته گذشته. Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: قانونگذاران در واشنگتن در روز سه شنبه گفت که “چند هفته آینده در حال رفتن به بحرانی” در تگزاس و کشورهای دیگر که در حال تلاش برای محدود کردن هشدار دهنده افزایش موارد جدید.

“باقی می ماند وجود دارد بسیاری از مردم در ایالت تگزاس که فکر می کنم که گسترش COVID-19 است نه یک چالش” ابوت گفت: Bryan ایستگاه تلویزیونی KBTX. “Coronavirus جدی است. این گسترش است.”

دفعات بازدید:همچنین: بیمارستان کودکان تگزاس در حال حاضر پذیرش بیماران با توجه به COVID-19 سنبله در هوستون

او ارائه دقیق تعداد موارد مثبت و یا آزمون در مجموع که انتظار می رود در دسترس خواهد بود بعد شنبه. اما ابوت روز دوشنبه تأکید کرد که ميزان عفونت در تگزاس دو برابر شده است و از اواخر مارس به حدود 9 درصد است و دولت رسیده 11th روز متوالی از رکورد COVID-19 بستری شدن در بیمارستان با بیش از 3,700.

ابوت در حال حاضر تاکید بر چهره و پوشش بیشتر و قاطعانه تر در هر نقطه او در طول بیماری همه گیر. او را گرفته اقدامات جدید است که بسیاری از دموکرات ها نامیده اند — از جمله ساخت چهره پوشش اجباری — اما اشاره کرد و گفت اقدامات جدید می تواند در آینده است.

ابوت گفت که تگزاس هنوز هم مقدار زیادی از تخت بیمارستان اما برخی از دولت بزرگترین مراکز پزشکی در حال شروع به حک کردن فضاهای جدید برای مدیریت افزایش caseloads. بیمارستان کودکان تگزاس بزرگترین بیمارستان اطفال در ایالات متحده گفت: آن اعتراف بیماران در سراسر آن دانشگاه به آزاد کردن بیشتر تخت بیمارستان فضایی در منطقه هوستون.

تعداد COVID-19-مثبت بیماران بیمارستان در شهرستان هریس که شامل هوستون تقریبا سه برابر شده پس از مه 31.

“قدرت ما در سطح محلی محروم شد دور و ما شروع به باز شدن” شهردار سیلوستر ترنر روز دوشنبه گفت:. “من گفت: دو ماه پیش من فکر کردم که ما به سرعت در حال حرکت با سرعتی بیش از حد و در حال حاضر ما خودمان را پیدا کنید که در آن ما هستند.”

در یکی دیگر از توسعه تگزاس اطفال وزارت دادگستری گفت: اواخر وقت روز دوشنبه که جوانان در Giddings مدرسه دولتی آزمایش مثبت برای COVID-19 مارک اولین مورد تایید شده از این ویروس در تگزاس نوجوان بازداشتگاه.

COVID-19 تاثیر: ترس از COVID-19 باعث کاهش حمله قلبی و سکته مغزی و بیماران برای هوستون ERs

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم است که روشن کردن در عرض چند هفته. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود بسیار مسری ویروس می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه می شود و کشنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>