فرماندار سابق ایالت افسران به تگزاس شهرستانها در میان جورج فلوید تظاهرات; هوستون گزارش نزدیک به 200 دستگیری

رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت است اعزام بیش از 1500 گروه از ماموران امنیت عمومی به دولت در شهرستانها اعتراض در مورد مرگ هوستون بومی جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

افسران فرستاده شد برای کمک به پلیس محلی در هوستون دالاس و سن آنتونیو و آستین ابوت کرد.

“تگزاس آمریکا و سوگواری بی معنی از دست دادن جورج فلوید و اقداماتی که منجر به مرگ او قابل سرزنش هستند و باید محکوم شود در قوی ترین شرایط ممکن” گفت: ابوت. “به عنوان تگزاسی ورزش 1 خود را اصلاح حقوق ضروری است که منظور نگهداری و مالکیت خصوصی محافظت شده است.”

فلوید, 46, درگذشت در مینیاپولیس بازداشت پلیس دوشنبه شب پس از فیلم نشان داد که یک افسر زانو بر گردن سنجاق او را به زمین در حالی که او التماس کرد برای کمک به. افسر درک چوین با اتهام قتل عمد و غيرعمد با توجه به مینیاپولیس استار تریبیون. چوین و سه نفر دیگر از ماموران در صحنه اخراج شدند در اوایل این هفته.

تظاهرات در هوستون مسالمت آمیز آغاز شد اما بعد از ظهر جمعه بعد از آب پز را بیش از, در شب با معترضان مانع بزرگراه پرتاب اشیاء در افسران و از بین بردن اتومبیل های پلیس. حداقل یک فروشگاه — Verizon بر اصلی خیابان — گزارش شد غارت.

افسران پاسخ در سوات دنده کرده و برای متفرق کردن جمعیت هر چند وزارت قاطعانه بود شنبه که آن را هرگز مستقر گاز اشک آور. چندین معترض در ظاهر به مجروح شدن بیش از حد هر چند جزئیات نمی شد به آسانی در دسترس است. یک ویدیو در گردش آنلاین نشان داد یک افسر سوار بر یک اسب ضربه زدن بیش از یک زن برگزاری یک نشانه است.

“ما آگاه هستند از یک ویدئو در گردش نشان دادن یکی از ما سوار گشت اسب و یک شهروند است. ما currentl بررسی شرایط پشت حادثه” HPD توییتی.

فلوید یک سوم بخش بومی و فارغ التحصیل از یاتس دبیرستان در سال 1993. گروهی از همکلاسی های جمع آوری شده در بخش سوم به صورت مسالمت آمیز مارس از مک گرگور پارک از طریق Cuney خانه به دبیرستان در روز شنبه.

در روز شنبه ماه مارس و شب زنده داری هوستون رئیس پلیس هنر اکودو پیشنهاد برخی از افراد مسئول بدترین آسیب جمعه شب نیست متصل به تظاهرات. او بارها و بارها خواست معترضان به مردم اجازه ربودن علت خود و یا جنبش های مخرب این شهرستان است.

“مردم را دیدم که به نظر نمی آید مثل من و شما شب گذشته در مرکز شهر در وسط شب پاره (expletive) تا” اکودو گفت: شرکت کنندگان است. “و شما می دانید چرا ؟ آنها نمی خواهند به بحث در مورد جورج فلوید و چگونه او فوت کرد زمانی که او را ندارد به. آنها می خواهند به بحث در مورد چگونه سیاه و قهوه ای مردم پاره کردن مسائل. آنها می خواهند به ربودن مشروعیت از نارضایتی.”

ابوت گفت: دولت می تواند استقرار منابع بیشتر در صورت نیاز. پلیس, نیست, گزارش هر گونه اختلال که از حدود 1 بعد از ظهر شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>