دولتها سعی کنید به صرف راه خود را از Coronavirus شوک

برای سال, یک گروه کوچک از اقتصاددانان تحت فشار قرار دادند یک رویکرد نامتعارف به مخارج دولت (به ویژه در ایالات متحده) با این استدلال که نگرانی در مورد کسری بودجه و بدهی های شدید و پر از شکوفه. در حال حاضر با اقدامات شامل رمان coronavirus بستن تجارت در سراسر جهان و مقامات مالی صرف تریلیون ها دلار برای پر کردن شکاف آن شروع به تبدیل شدن به محبوب تر.

استفانی Kelton یک اقتصاددان و مشاور سناتور برنی ساندرز در سابق دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری شده است یکی از برجسته ترین طرفداران مدرن پولی تئوری. در قسمت این هفته میزبان استفانی فلاندر مذاکرات با Kelton در مورد افکار خود را در مالی پاسخ تا کنون و اینکه آیا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع پیوست جمعیت MMT طرفداران.

تام Orlik, Bloomberg اقتصاددان ارشد نیز قرار می دهد دولت و بانک مرکزی اقدامات به چشم انداز در حالی که تجارت جهانی خبرنگار شاون Donnan مورد بحث چگونه خود را ضرب و شتم تغییر کرده است در این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>