دولت برای تسریع در ساخت دیوار مرزی

به روز شده

پس از این شهرستان در هفته گذشته استدلال ساخته شده است که هر مالی که مورد استفاده برای بررسی زمین برای مرز دیوار در لردو بخش congressionally غیر مجاز دولت در پاسخ به توقف مذاکرات در خود دیوار ترتیب برای منطقه مرکز شهر.

به عنوان Department of Homeland Security برنامه ای برای ساخت 69 کیلومتر 30-پا-بالا bollard شمشیربازی از طریق وب و زاپاتا شهرستانهای آنها باید به صورت همزمان مشغول به کار شده است با لاردو مقامات و خصوصی ذینفعان به ساخت کمتر خصمانه بیشتر زیبایی خشنود levee دیوار-نوع مانع به نام دیوار از طریق مرکز شهر بخشی از این شهر در مرز با مکزیک.

فاز 2 بازگشایی: ابوت OKs, میله, کودک, مراقبت, مراکز, ورزشی برای بازگشایی

حتی پس از شهر مخالف دولت حق ورود درخواست خود را در صدها هکتار از riverfront اموال آنها را به ادامه گفت و گو با مقامات دولت فدرال در جزئیات دیوار.

اما پس از آن در روز چهارشنبه دستیار آمریکا وکیل Paxton وارنر است که به نمایندگی از دولت در محکومیت طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر نوشت یک ایمیل به شهرستان دفتر دادستان در مورد دیوار.

“… من توصیه کرده اند که گشت مرزی برای توقف مذاکرات با شهر در مورد مرکز شهر دیوار حائل تا زمانی که دادگاه تصمیم می گیرد موضوع اقتدار و اختیار” وارنر گفت.

وکیل به نمایندگی از مالکان خصوصی آنها به عنوان مبارزه با مرز دیوار شده اند کمک به توسعه شهرستان خود استدلال در محکومیت کت و شلوار.

اگر بحث خود را ثابت می کند و صدا قبل از یک قاضی این امر نه تنها بی سابقه پیروزی در برابر دولت فدرال در حق مطلب در مورد آن نیز می تواند قابل دفاع برای بقیه مالکان مبارزه در برابر دیوار در لردو بخش که از دهانه Webb و زاپاتا شهرستانهای استان است.

لاردو شهردار پیت Saenz گفت که او معتقد است دولت در پاسخ به این شیوه در مورد دیوار زیرا آنها درک این خصوصی وکلای مدافع به “بیش از حد مفید” به شهر و می خواهید برای کار با شهرستان خود را تنها از طریق وکلای خود.

ملی هوا: هوستون رادیو میزبان می رود, ملی با جدید آخر هفته نشان می دهد

Saenz تا حدودی نگران تیغه تنظیم کند اما معتقد است که دولت هنوز هم آن را می خواهد و هنوز هم فکر می کند آن را مناسب برای لاردو را در مرکز شهر.

در ضمن DHS در جمعه بخشیده 27 قوانین فدرال از آب تمیز عمل به آمریکایی های بومی گور حفاظت و بازگشت قانون به منظور تسریع در ساخت دیوار مرزی در امتداد این 69 مایل در لردو بخش.

“در حال حاضر وجود دارد حاد و نیاز فوری به ساخت موانع فیزیکی و جاده ها در مجاورت مرز ایالات متحده به منظور جلوگیری از غیر قانونی ورود به ایالات متحده در این پروژه در منطقه” خوانده شده بخشی از چشم پوشی.

با این قوانین چشم پوشی دولت فدرال می توانید جست و خیز بیش از اثرات زیست محیطی مطالعات به منظور حفاظت از حیات وحش در لردو منطقه منبع آب آشامیدنی و مکان های تاریخی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>