رژیم صهیونیستی. ابوت هشدار COVID-19 را پیچیده تر هر تخلیه به عنوان کریستبل برس تگزاس

به روز شده

در حالی که افسردگی گرمسیری کریستوبال در حال حاضر در یک مسیر به ریزش زمین در لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت و مدیریت اضطراری مقامات جمعه هشدار داد که برخی از شرق تگزاس ساکنان باید آماده سازی بیش از آخر هفته به تخلیه خانه های خود را اگر نیاز بود.

کسانی که زندگی در 50 مایلی از سابین رودخانه به احتمال زیاد برای تخلیه شود اگر سیل رخ می دهد ابوت گفت. مقامات محلی در حال برنامه ریزی برای شروع به تخلیه زودتر از حد معمول به گارد در برابر گسترش coronavirus.

“در نمونه تگزاس, مد, ما در برخورد با چالش های متعدد,” ابوت گفت. “این وضعیت متفاوت است از انواع دیگر طوفان ما با برخورد در گذشته است.”

دولت و مقامات محلی باید مرتب برای اتاق متل در دسترس خواهد بود به آسمان به طوری که خانواده ها می توانند با هم ماندن احتمالا بدون پخش COVID-19 به دیگران ابوت گفت. هر پناهگاه های اضطراری که باز خواهد بود قادر به پذیرش کمتر evacuees از حد نرمال اجتماعی فاصله اهداف است.

“به عنوان مقامات محلی در مورد وظیفه خود را در پاسخ به این طوفان گرمسیری چالش آنها نیاز به آگاه همواره این احتمال که این می تواند استوک مردم با هم در راه است که می تواند به انتقال COVID-19,” ابوت گفت.

ظرفیت نیز محدود شود در تخلیه اتوبوس که قادر خواهد بود به حدود یک سوم به عنوان بسیاری از مسافران طبق معمول گفت: نیم کید رئیس تگزاس مدیریت اضطراری را بدست آورد. او به توصیه ساکنان را به مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی و ضد عفونی کننده دست.

تا کنون کریستبل انتظار می رود را در باران های سنگین “و نه چیزی بیشتر” به تگزاس ابوت گفت: در حالی که هشدار می داد که شرایط می تواند به سرعت تغییر: “ما فقط نیاز به ببینید که در راه آن آهنگ و ما را به دانستن بیشتر در مورد که بعد از 24 تا 48 ساعت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>