رژیم صهیونیستی. ابوت می گوید عدم ماسک, COVID-19 سنبله می تواند ایجاد ‘ضرورت بسته شدن تگزاس پایین

در ظاهر در CBS19 Gov. گرگ ابوت گفت که اگر تگزاسی نمی پوشیدن ماسک و coronavirus موارد ادامه خونتان او ممکن است مجبور به تعطیل کردن دولت است.

ماسک جهت تگزاس رفت و به اثر جولای 2 و نیاز به همه ساکنان به پوشیدن صورت پوشش بر روی بینی و دهان ،

COVID-19 روز رسانی: کمتر از 1000 تخت ICU موجود در تگزاس

ابوت با بیان این که در حالی که او را درک اجرای قانون ممکن است بیشتر مسائل مبرم به تمرکز بر روی او نا امید است با عدم اجرای به صورت ماسک خود را سفارش دهید.

“اگر ما همه با هم پیوستن و متحد در این یکی باعث می شود برای یک دوره کوتاه از زمان اتخاذ یک ماسک آنچه در آن منجر به ضرورت داشتن به تگزاس برگشت پایین” ابوت گفت: به CBS19. “است که باید آخرین چیزی است که هر دولتی می خواهد — آخرین چیزی است که هر صاحب کسب و کار می خواهد.”

در حالی که ابوت گفت: این امکان وجود دارد که از تعطیل دولت دوباره آن باقی مانده است آخرین رفت و آمد مکرر.

“آخرین چیزی که من می خواهم به انجام” ابوت گفت. “اولین چیزی که من می خواهم به انجام است فقط سعی کنید همه را به پیوستن به این تلاش ها به سرعت گسترش coronavirus.”

Coronavirus موارد در تگزاس افزایش یافت 4.53% یا 10,214 موارد به 235,915 موارد در مجموع از 8 ژوئیه جولای 9. شده اند وجود دارد 2,976 مرگ و میر گزارش شده در دولت است.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>