رژیم صهیونیستی. ابوت سفارشات COVID-19 آزمون به صورت 100 درصد از ساکنان خانه سالمندان و کارکنان در تگزاس

رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت روز جمعه به کارگردانی و سازمان های دولتی به آزمون 100 درصد از ساکنان و کارکنان در تگزاس و خانه های پرستاری COVID-19.

بخشنامه رفت و به تگزاس بهداشت و خدمات انسانی کمیسیون تگزاس بخش مدیریت اضطراری و تگزاس وزارت امور خارجه خدمات بهداشتی و درمانی.

سه آموزش داده شد به منظور توسعه یک طرح بر اساس هدایت معاون رئیس جمهور مایک پنس و دکتر دبورا Birx ابوت دفتر گفت: در آزادی مطبوعات.

پیشتر در روز دوشنبه در کاخ سفید توصیه می شود که تمام ساکنان و کارکنان در بیش از 15000 خانه های پرستاری در سراسر ایالات متحده آزمایش coronavirus در دو هفته آینده.

“ما واقعا بر این باورند که تمام 1 میلیون ساکنان خانه سالمندان نیاز به آزمایش می شود ظرف دو هفته آینده و همچنین کارکنان” Birx کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده گفت: در تماس با فرمانداران با توجه به ضبط تماس به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

“ایالت تگزاس در حال کار به سرعت در حال گسترش ما تست ظرفیت – به ویژه در میان جمعیت های آسیب پذیر در تگزاس پرستاری خانه” ابوت گفت. “این مهم همکاری خواهد کرد اطمینان حاصل شود که هر گونه بالقوه خوشه COVID-19 نفر در خانه های سالمندان به سرعت شناسایی شده و موجود است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>