رژیم صهیونیستی. ابوت اعلام کرد برنامه ای برای بازگشایی تگزاس گواهینامه دفاتر

منتشر شده

رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت پنج شنبه اعلام کرد چهار مرحله برنامه ریزی برای بازگشایی راننده مجوز دفاتر در سراسر کشور.

به وزارت امنیت عمومی تگزاس شروع خواهد شد بازگشایی دفاتر مارس 26 با محدود انتصاب-تنها سرویس و راه اندازی یک ایالت گواهینامه رانندگی انتصاب سیستم بنابراین مشتریان می توانید کتاب قرار ملاقات تا شش ماه در پیش است.

“این فاز افتتاح راننده ما مجوز دفاتر و راه اندازی DPS’ انتصاب آنلاین سیستم اولویت سلامت و ایمنی از جوامع ما و تضمین تگزاسی دسترسی به خدمات آنها نیاز در محلی خود راننده مجوز دفاتر” ابوت گفت: در انتشار اخبار.

فاز 2: میله مراقبت روز و ورزش می تواند بازگشت تحت فاز 2 از بازگشایی تگزاس

در اینجا این است که این طرح:

فاز یک: دفاتر در شمال غرب و غرب تگزاس مناطق باز خواهد شد با خدمات محدود شروع مارس 26. کسانی که تگزاس گواهینامه رانندگی, گواهینامه رانندگی تجاری یادگیرنده اجازه را و یا کارت شناسایی و کسانی که نیاز به یک آزمون رانندگی می توانید برنامه قرار ملاقات ها در این مناطق شروع بعد از ظهر جمعه.

فاز دو: دفتر در جنوب و مناطق مرکزی را بازگشایی با خدمات محدود آغاز مارس 29. برای همه از بالا, خدمات مشتریان می توانند ملاقات با شروع از 1 بعد از ظهر مارس 26.

فاز سه: دفاتر در جنوب و جنوب شرقی مناطق باز خواهد شد با خدمات محدود آغاز ژوئن 3. برای تمام خدمات فوق قرار ملاقات می تواند ساخته شده با شروع از 1 بعد از ظهر مارس 29.

فاز چهار: همه مشتریان اجازه خواهد داشت به برنامه قرار ملاقات برای همه راننده مجوز دفتر معاملات در دولت است. این مرحله است که انتظار می رود برای شروع تابستان و اطلاعات بیشتر متعاقبا اعلام خواهد شد. این زمان تمدید تاریخ انقضا باقی خواهد ماند تا زمانی که فاز چهار اجرا شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا تعیین وقت ملاقات اینجا را کلیک کنید.

تیلور Pettaway است اخبار عمومی و انتساب گزارشگر MySA.com | [email protected] | @TaylorPettaway

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>