آیا شما مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی و یا علوم زیستی? آیا شما یک پزشک و یا (و؟) باید پرواز حداقل 1000 ساعت به عنوان یک خلبان ؟ پس از آن ناسا ممکن است شما می خواهید.

ناسا است که تنها انتخاب 350 نفر به عنوان فضانورد نامزدها پس از دهه 1960 است که به دنبال فضای بیشتر کاوشگران آن را به عنوان آماده به رزومه راه اندازی از خاک آمریکا, کار با SpaceX و بوئینگ فضانوردان را به ایستگاه فضایی بین المللی و در حال توسعه خود را در فضا راه اندازی سیستم موشک و فضاپیمای Orion به اکتشاف ماه و مریخ.

در HoustonChronicle.com: مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد افزایش بزرگ در بودجه ناسا برای بازگشت به ماه

تبدیل شدن به یک فضانورد است که به شدت دشوار است — فقط ببینید که چگونه بسیاری از بار خواهد اسمیت شخصیت در استقلال بعد از برنامه های ارائه شده به تنها پذیرفته می شود پس از صرفه جویی در جهان — و این نرم افزار متفاوت است. ناسا نیاز متقاضیان به بنیادی مربوط به کارشناسی ارشد (و یا یک پزشک باید دو سال به سمت بنیادی مربوط به دکتری و یا تکمیل یک خلبان تست برنامه مدرسه) و همچنین دو سال تجربه کاری و یا حداقل 1000 ساعت از خلبان-در-فرمان زمان در هواپیمای جت.

علاوه بر این متقاضیان باید یک ارزیابی آنلاین است که خواهد شد را به دو ساعت و عبور طولانی مدت پروازهای فضایی فیزیکی.

“ما در حال جشن ما 20 سال حضور مستمر ایستگاه فضایی بین المللی در پایین مدار زمین در این سال و ما در آستانه ارسال اولین زن و مرد بعدی به ماه تا سال 2024,” ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: در انتشار اخبار. “برای تعداد انگشت شماری از افراد بسیار با استعداد زنان و مردان ما را استخدام برای پیوستن به ما متنوع فضانورد سپاه آن زمان باور نکردنی در پروازهای فضایی انسان به عنوان یک فضانورد.”

ناسا در حال حاضر دارای 48 فضانوردان در فعال فضانورد سپاه.

برنامه های کاربردی برای آن کلاس بعدی در دسترس خواهد بود در www.usajobs.gov بین آوریل 2 و 31 مارس است. ناسا انتظار دارد که برای انتخاب کلاس جدید از فضانورد نامزدها در اواسط 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر