واشنگتن – دو محوری جمهوری خواهان مجلس سنا – سوزان کالینز از مین و میت رامنی از یوتا – پنج شنبه اعلام کرد آنها رای به حکم شاهدان در استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما همچنان مشخص نیست که آیا به اندازه کافی وجود دارد رای اضافی برای شهادت.

کالینز و رامنی انتظار می رود که نوسان آرا – همراه با بدنه سنسور. لامار الکساندر تنسی و لیزا Murkowski آلاسکا – برای پیوستن به دموکرات ها در رای گیری به حکم شاهدان مانند سابق مشاور امنیت ملی John Bolton. اما الکساندر گفت که مخالفت با شاهدان.

“من با دیگر سناتورها به مطمئن شوید که ما حق را به درخواست برای اطلاعات بیشتر اسناد و مدارک و شهود وجود دارد بدون نیاز به شواهد بیشتری برای اثبات چیزی است که در حال حاضر ثابت شده است که برآورده نمی کند, قانون اساسی ایالات متحده را در نوار بالا برای یک impeachable جرم” الکساندر گفت.

‘روس ها می آیند’: لحظات از یک روز پر مشغله در کنگره و استیضاح محاکمه

اطلاعیه تبدیل همه چشم ها در Murkowski که به خبرنگاران گفت: او هنوز به وزن گزینه های خود را.

“من رفتن به تأمل در آنچه من شنیده ام دوباره به عنوان خوانده شده یادداشت های من و تصمیم بگیرید که آیا من نیاز به شنیدن بیشتر,” او گفت:.

چرا که اکثریت سنا در مجموعه سیاست در محاکمه 47 سنا دموکرات ها نیاز به حداقل چهار نفر از 53 جمهوری خواهان برای حمایت از احضاریه به احضار شهود و یا اسناد و مدارک به عنوان خانه مدیران خواست.

سنا می رود که برای رای جمعه در احضاریه. حرکت به احضاریه شاهد شکست خواهد خورد در یک 50-50 کراوات. روشن نیست که آیا رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز که ریاست جمهوری را خواهد شکست کراوات.

Alexander Collins, Murkowski و رامنی در میان تعداد انگشت شماری از سناتور جمهوریخواه که باز نگه داشته امکان تماس شاهدان به عنوان خانه دموکرات که تحت تعقیب و مورد تهمت دفاع تیم هر یک ارائه شده سه روز از افتتاح استدلال. سناتور مطرح شده برای هر دو طرف در طول هشت-جلسه چهارشنبه و پنج شنبه.

بولتون ارائه شد فوری پس از نیویورک تایمز گزارش داد که او در انتظار کتاب شرح داده شده تهمت گفتن aide که او به حالت تعلیق $391 میلیون دلار کمک نظامی به اوکراین تحت شرایط تحقیقات از معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسر شکارچی.

اما تهمت را رد کرده گفتن بولتون که اوکراین کمک گره خورده بود به تحقیقات. او همچنین پیشنهاد کرد او ممکن است مبارزه برای جلوگیری از بولتون شهادت تحت اجرایی امتیاز برای محافظت از محرمانه بودن مشاوره از دستیاران.

کالینز گفت: او را حمایت از شهود و گفت که اگر آنها مورد تایید, خانه مدیران و مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم باید توافق بر سر تعداد محدودی برای هر طرف. مجلس سنا پس از آن می تواند رای به تعداد دقیق, او گفت:.

“من اعتقاد دارم که شنیدن برخی از شاهدان را به هر طرف این فرصت را به طور کامل و منصفانه خود را در مورد حل و فصل هر گونه ابهامات و ارائه اضافی وضوح” کالینز گفت. “بنابراین من به شما رای در حمایت از حرکت اجازه می دهد تا شهود و اسناد و مدارک به subpoenaed.”

بیشتر: #ArrestRandPaul روند در توییتر او پس از پیاده کردن بیش از استیضاح سوال

Murkowski ارائه تذکر در مورد تفکر او هنگامی که او پرسید: trump’s دفاع تیم سهشنبه چرا سنا نباید تماس بولتون.

“این اختلاف در مورد مواد حقایق وزن آن به نفع خواستار اضافی شاهدان مستقیم با دانش” Murkowski گفت: در نوشته سوال به عنوان خوانده شده توسط رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز.

پاتریک Philbin, یک معاون کاخ سفید, مشاور, هشدار داده است که موافقت خود را برای تماس های اضافی شاهدان را ایجاد استانداردهای جدید برای استیضاح اگر خانه می توانید ارسال “نیمه پخته” موارد و ترک سنا برای تکمیل تحقیقات. Philbin همچنین گفت: Bolton نشده بود تایید گزارش روزنامه.

“آن را انجام خواهد داد قبر آسیب به این بدن به عنوان یک نهاد می گویند که این مجموعه مقالات در خانه لازم نیست که واقعا کامل خواهد بود,” Philbin گفت. “که راه راه است که اتاق باید اجازه می دهد impeachments ارائه می شود به آن.”

برخورد بیش از شاهدان شده است ستیز در طول محاکمه. به عنوان آزمایشی افتتاح مجلس سنا را رد کرد و دموکراتیک پیشنهادات برای شاهد در یک سری از حزب, خط, در, رای, اما برگزار کردن چشم انداز برای رای بیشتر پس از بحث ها و سوالات انجام شد.

خانه مدیران led با هوش رئیس Adam Schiff, D-کالیفرنیا گفت: محاکمه عادلانه نخواهد بود و بدون فوتی و فوری شاهدان که حاضر به شهادت در طول استیضاح پرس و جو از جمله بولتون و اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney.

شیف استدلال کرد که مجلس نمی تواند صبر کنید برای دادگاه به اجرا احضاریه به دلیل یک تجدید نظر تصمیم گیری است که هنوز هم انتظار برای مشاور سابق کاخ سفید همین McGahn در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن نشان دهنده یک تهدید برای سال 2020 انتخابات.

“او نمی خواهد بود تبرئه” مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا پنجشنبه به خبرنگاران گفت در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن. “شما نمی تواند تبرئه اگر شما لازم نیست که یک محاکمه. و شما لازم نیست که یک دادگاه اگر شما لازم نیست که شهود و اسناد و مدارک.”

اما مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم گفت: مجلس باید احضار شهود و مبارزه در دادگاه به اجرا احضاریه. جی Sekulow دیگر وکیل مدافع استدلال کرد که هیچ شاهدان مورد نیاز از آنجا که خانه مدیران گفت: آنها در حال حاضر شواهد برای اثبات خود را.

اما Sekulow گفت: برگ برنده تیم می خواهم به تماس خود را شهود اگر هر گونه اجازه داده شد. Sekulow گفت: او می خواهم به تماس جو بایدن هانتر بایدن و خلاف کاران که شکایت در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با اوکراین موجب استیضاح پرس و جو.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا گفت: دادگاه می تواند آخرین ماه دیگر اگر سناتورهای باز کردن درب به شهود. اما شیف پیشنهاد کرد که شاهدان می تواند مخلوع در عرض یک هفته و رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز که ریاست این دادگاه می تواند به سرعت حل و فصل اختلافات که بیش از شاهدان مرتبط هستند و که سزاوار اجرایی امتیاز.

کمک: نیکلاس وو ساوانا Behrmann

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de