واشنگتن – سن. میت رامنی نشسته sternly با دست او را در آغوش گرفت و در دامان خود روز شنبه به عنوان همکاران جمهوری خواه خود را به چپ و راست ایستاد و اعلام کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “مقصر” در دو مقاله از استیضاح.

یکی از آخرین ورود به مجلس سنا اتاق قبل از انتخابات رامنی تا به حال کمتر از سه ساعت قبل از اعلام او خواهد بود تنها عضو حزب رئيس جمهور به تبرئه او در هر دو اتهامات عنوان شده علیه. مغلوب ساختن پیشی جستن سناتور به این نتیجه رسیدند تا به حال مرتکب یک عمل بسیار شدید و فاحش آن را نمی تواند نادیده گرفته شود.

پوشیدن یک کت و شلوار سرمه با یک پرچم آمریکا پین رامنی نشده بود و مورد استقبال همکاران خود و نه به رخ کشیدن یک لبخند به عنوان رای گیری آغاز شد.

هنگامی که آزمایش به پایان رسید یوتا سناتور بود برای اولین بار به ترک.

استیضاح رای: ‘هولناک سوء استفاده’: سناتور. میت رامنی رای به محکوم کردن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سوء استفاده از قدرت شارژ

رامنی نشده بود gamed از چگونه به حرکت در آنچه در آینده خواهد آمد.

پس از او می خواهم خود را اعلام کرد تصمیم رامنی رئیس ستاد او گفت که آن زمان برای تغییر به قسمت دوم از طرح برخورد با واکنش.

“آه ؟ که چه؟” رامنی پرسید.

“ما یکی نیست” دستیار پاسخ داد: با توجه به رامنی.

کاهش صدای مخالفت

رامنی تصمیم به تبدیل شدن به اولین سناتور در تاریخ ایالات متحده به رای دادن برای حذف یک رئیس جمهور از حزب خود او در حال حاضر باعث می شود او را یک آزمون مورد اینکه آیا ایران حاضر است به جای مخالفت در برابر یک رئیس جمهور که خواسته های وفاداری.

رامنی پیوست سنا دموکرات ها در رای گیری برای محکوم در یک مقاله را متهم به تهمت و سوء استفاده از قدرت خود را با تلاش برای فشار اوکراین به اعلام تحقیقات از رقبای سیاسی از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در ازای انتشار نزدیک به 400 میلیون دلار در کمک های نظامی. رامنی رای دادند در برابر مقاله دوم شارژ مغلوب ساختن پیشی جستن با انسداد کنگره است. تهمت تبرئه شد در هر دو مقالات.

جزئیات رامنی کامل سخنرانی: یوتا سناتور توضیح می دهد که تصمیم گیری برای رای دادن به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن

وجود ندارد بسیاری از جایگزین صدای چپ در ایران پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار سه سال پیش. رفته از سنا در حال جان مک کین از آریزونا, Bob Corker از تنسی و پوسته پوسته شدن جف آریزونا. مغلوب ساختن پیشی جستن ترین صریح محافظه کار منتقد در خانه, Rep. جاستین Jalbi میشیگان چپ ایران در سال گذشته برای تبدیل شدن به مستقل.

رامنی وارد سنا در سال گذشته با نفوذ از داشتن این حزب در سال 2012 نامزد و آزادی که از یک دولت است که در حالی که به شدت از حزب جمهوری خواه است در قدم اهسته با مغلوب ساختن پیشی جستن. و در حزب او تا به حال او را پذیرفته انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سال حتی اگر بسیاری از موافقت نکرد.

یکشنبه’ استیضاح رای احساس متفاوت است. و انتقاد بود سریع و خشن است.

رئیس جمهور پسر, Donald Trump Jr., توییتی که “میت رامنی” بود “تلخ” بیش از خود را شکست خورده سال 2012 رئیس جمهور پیشنهاد و قصد تحت تاثیر قرار دادن نخبگان و رسانه های جریان اصلی. او اضافه کرد که رامنی رسما “عضو و مقاومت باید اخراج از ترجمه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خود توئیت کردن تصویری که به نام رامنی “نرم و صاف و لغزنده یواشکی.”

مت Schlapp, رئیس محافظه کار آمریکا و اتحادیه سرسخت تهمت متحد گفت: یوتا در حال حاضر یک “مشکل بزرگ” است که گروه خود را می خواهم برای کمک به رفع.

“#DumpRomney ایم” Schlapp که در حال حاضر ممنوع رامنی از شرکت در این سال را جمع فعالان محافظه کار پس از رامنی یکی از تنها دو سناتور جمهوریخواه به رای شاهدان در سنا استیضاح محاکمه.

‘یک روز دیگر و یک رای دیگر’

رامنی سنا همکاران به طور کلی خاموش در پاسخ آنها گفت: آن را نمی خواهد تولیدی برای سد نفوذ او.

“ما نمی هر گونه doghouses اینجا” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky. او گفت: “میت رامنی” شده بود “تا حد زیادی حمایت بیشتر از همه چیز” در ایران با کنگره دستور کار است.

اما مک کانل گفت که او آرزو رامنی نشده بود رای دادند و راه او.

“من شگفت زده و نا امید” سنا اوباما رهبر گفت.

سناتور. سوزان کالینز R-مین و یک کلید نوسان رای که رای به تبرئه رئیس جمهور گفت: در حالی که او در مخالفت با رامنی او “احترام زیادی” برای او و فکر نمی کنم تصمیم خود را به نقش خود در حزب جمهوری خواه کنفرانس ناراحت کننده است.

“من احترام خود را حق رای وجدان خود را و من فکر نمی کنم وجود دارد باید قصاص” توافق بهداشت ، John Cornyn R-تگزاس دوم قدرتمند جمهوری خواه مجلس سنا.

Lone ranger: میت رامنی: انفرادی ایران با صدای مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن برای روح حزب جمهوری خواه

خود را GOP همکاران نیز می دانستم که رامنی تاریخ به عنوان کسی که تا به حال آشکارا sparred با مغلوب ساختن پیشی جستن در راه خود را به ریاست جمهوری. در سال 2016 رامنی برگزار شد یک کنفرانس خبری به محکوم کردن رئیس جمهور آینده به عنوان یک “ساختگی” و “تقلب”.

“من فکر می کنم او و رئیس جمهور تا به حال کمی از یک رابطه پیچیده برای شروع با” جمهوریخواه ایالت جان Thune از داکوتای جنوبی گفت: با یک لبخند. “در (GOP) کنفرانس او کسی است که همه ما می دانیم که یک فرد مستقل است. و بدیهی است, شما می دانید, ما قصد داریم به ادامه کار با او. همیشه وجود دارد رفتن به یک روز دیگر و یک رای دیگر.”

کشتی با استدلال از دست دادن خواب

یک احساس “واقعی وحشت” تا به حال جاروب بیش از رامنی زمانی که مجلس نانسی پلوسی در پاییز گذشته راه اندازی دموکرات استیضاح پرس و جو.

رامنی متوجه شدم او را مجبور به نشستن در قضاوت در, رهبر حزب خود را, کسی که سیاست های او حمایت اکثریت قریب به اتفاق از زمان و با وجود تاریخ پیچیده با مغلوب ساختن پیشی جستن – کسی او “احساس صمیمیت.”

“ما در حال همکاران,” رامنی گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن حتی اگر دانشجوی سال اول سناتور منتشر کرده بود قطعه نظر وی در سال گذشته هشدار داد که مغلوب ساختن پیشی جستن “افزایش یافته است و نه به گوشته از دفتر.”

“جایی که او در واقع گفت: ” من می خواهم به نوع اخلاقی صوتی’ گفت:” لارا براون مدیر جورج واشنگتن دانشگاه دانشکده تحصیلات تکمیلی مدیریت سیاسی. رامنی گفت: “من موافق با مغلوب ساختن پیشی جستن در برخی از مسائل. اما این ain’t همه چیز در مورد مسائل مربوط به” قهوه ای گفت:.

اما وجود دارد یک دره عمیق و باریک از تفاوت بین سرودن یک op-ed و رای گیری برای پیدا کردن رئیس جمهور گناه از یک impeachable جرم.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن آزمایشی آغاز شد و در سنا رامنی هرگز خواب گذشته 4 صبح ذهن خود را نوتبوک از طریق استدلال های ارائه شده توسط هر دو طرف و در نتیجه از شواهد او داده شد.

’15 دقیقه از شهرت’

در یک بسته-درب جمهوری خواه ناهار در طول محاکمه رامنی ایستاد به آدرس همکاران خود را. یک سکوت سقوط کرد بیش مزین اتاق ناهار خوری. برخی از سناتورهای خوردن را متوقف. آنها نگاه کردند تا در نامزد سابق ریاست جمهوری.

رامنی معتقد است که این مهم به شنیدن از چشم شاهدان مانند سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که می تواند اختلاف و یا تایید اتهامات علیه مغلوب ساختن پیشی جستن.

بعد از ناهار رامنی شد را محکوم کرد در توییتر توسط جدیدترین عضو سنا کلی Loeffler, R-Ga.

“متاسفانه من همکار @SenatorRomney می خواهد برای دلجویی از سمت چپ با تماس شاهدان که تهمت realDonaldTrump در طول 15 دقیقه از شهرت” Loeffler توییتی.

Loeffler حمایت کرده بود رامنی در سال 2012 پیشنهاد ریاست جمهوری از جمله مشارکت با شوهرش همراه 1.5 میلیون دلار به یک طرفدار رامنی فوق العاده PAC با توجه به حزبی مرکز سیاست پاسخگو.

“من نمی توانم به شما بگویم تعداد کسانی که من را متوقف کرد و گفت: `من به من بزرگترین کمک مالی زمانی که رامنی در حال اجرا بود برای رئیس جمهور و من واقعا متاسفم که. من درک نمی کنم آنچه که او انجام’,” به گفته دیوید مک اینتاش رئیس باشگاه برای رشد یک گروه محافظه کار که مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 اما در حال حاضر پشت خود گشتند.

در طول روند استیضاح گروه پخش تبلیغات در ایالت یوتا برای هشدار دادن به رامنی و “احتمالا نیمی از همکاران خود در سنا” آنها که از نزدیک به تماشای مک اینتاش گفت.

بیل کریستول یک رهبر محافظه کار مقاومت به مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود که “یک کمی از پشتیبان گیری” برای رامنی در تبلیغات اجرا در یوتا و برخی از کشورهای دیگر اصرار جمهوری خواهان به “اجازه بولتون شهادت.”

“آن ضرری ندارد برای وجود دارد به یک کمی از پیام ها در کنار او” کریستول گفت. “برای من, داستان همواره جمهوری خواهان در تپه و بسیار زیبا و درجه ای که آنها تصمیم گرفته اند فقط با تسلیم به مغلوب ساختن پیشی جستن.”

همکار عزیز جمهوریخواهان

رامنی یک مذهبی مورمون گفت: اعتقادات مذهبی خود را به کمک راهنمای تفکر خود را در استیضاح.

“من عمیقا مذهبی فرد” رامنی نوشت: در بالای نامه ای به او داد و به هر یک از همکاران ایران امضا شده با جوهر آبی و تحویل به جعبه خود را در رخت سنا طبقه قبل از ارائه اظهارات خود.

در طول سخنرانی یوتا سناتور فشرد تا برای چند ثانیه به او توضیح داد که چگونه خود را مسیحی پس زمینه تحت تاثیر رای خود را.

“اتهامات ساخته شده در مقالات از استیضاح بسیار جدی است,” او گفت:. “به عنوان یک سناتور-داور من سوگند سوگند از خدا به ورزش ‘بی طرفانه عدالت است.’ من عمیقا مذهبی فرد است. من سوگند قبل از خدا به عنوان فوق العاده مهم. من می دانستم که از همان ابتدا که وظیفه قضاوت, رئیس جمهور, رهبر حزب خود من خواهد بود که سخت ترین تصمیم من تا کنون با آن مواجه است. من اشتباه نیست.”

او می خواهم درباره نتیجه خود را پس از سناتورهای فرصتی برای پرسش از هر دو طرف در هفته گذشته و آغاز تهیه پیش نویس آنچه که او می گویند برای توضیح یک رای که “باید بر من و خانواده من برای یک مدت طولانی و طولانی به آمده است.”

“من مطمئن هستم که به شنیدن سوء استفاده از رییس جمهور و حامیان او” رامنی گفت: در طبقه اظهارات. “آیا کسی به طور جدی اعتقاد دارم که من رضایت به این عواقب دیگر از غیر قابل اجتناب اعتقاد است که من سوگند قبل از خدا خواست آن را از من؟”

“ما همه به یکدیگر نیاز دارند’

پس از رای ریخته شد و شمارش بیش و رئیس جمهور شده بود تبرئه رامنی بی سر و صدا از خود میز و سمت چپ اتاق به نامشخص سیاسی در آینده است.

او رفت طبقه پایین به خط از ماشین انتظار سناتورها به بیرون پریدند به خود و motored دور از پایتخت.

“این امر می تواند سخت به سرزنش او اگر او می خواست به نوعی جلوگیری از بسیاری از ما در حالی که برای” گفت: سناتور. کوین کرامر که نشسته در پشت سنا مجلسی, نزدیکی رامنی. “این ممکن است بی دست و پا, اما من تلاش کرده اند به انجام بهترین من برای آن را ندارد که در راه است. همه ما نیاز به هر یک از دیگر بیش از حد در سنا است.”

کمک: نیکلاس وو ساوانا Behrmann

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im