خواه فرماندار ارائه می دهد عاطفی دادخواستی به ضد ماسک جمعیت: جلوگیری از این بی معنی فرهنگ جنگ

منتشر شده

به عنوان متحده در سراسر کشور به تدریج تحت فشار قرار دادند به جلو با بازگشایی در هفته های اخیر معترضان به نمایندگی از کوچک اما ظاهرا رشد جنبش – به ویژه در درون حزب جمهوری خواه – همچنان به فشار برای آن را برای رفتن سریع تر. و یک چیزی که بسیار قابل مشاهده است به نحوی تبدیل به یک درک سیاسی بیانیه: پوشیدن ماسک.

یک خبرنگار در مینه سوتا, ایستگاه خبری – کسی که اتفاق می افتد به یک جوان کالج دوست من – بود و حتی مورد آزار و اذیت این هفته برای پوشیدن ماسک در حالی که پوشش این اعتراضات.

دفعات بازدید: همچنین: بدهی و coronavirus فشار هرتز به ورشکستگی حفاظت

در سراسر مرز در داکوتای شمالی هر چند ایران با رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم روز جمعه با ارائه یک درخواست برای جلوگیری از جنون.

بورگوم پیشنهاد بحث بر سر ماسک بود که دلیلی سیاسی و کسانی که که برخلاف مقامات بهداشت فدرال’ ارشاد باید تجدید نظر خود را ببيند.

“من واقعا دوست دارم برای دیدن در داکوتای شمالی است که ما فقط می تواند جست و خیز این چیزی است که در دیگر نقاط کشور در حال رفتن را از طریق جایی که آنها در حال معامله یک تقسیم – یا آن را ایدئولوژیک و یا سیاسی و یا چیزی در اطراف ماسک در مقابل هیچ ماسک” بورگوم گفت. “این به من می گویند بی معنی خط و من از مردم سعی کنید برای dial up خود را به همدلی و درک خود را.”

این معنای تلویحی از سخنان بسیار روشن و آشکار بود: این یک نیازی فرهنگ جنگ.

بورگوم سپس می خواهید در, احساسی شدن.

“اگر کسی با پوشیدن ماسک, آنها در حال انجام آن را برای نشان دادن آنچه در حزب سیاسی آنها و یا آنچه که نامزد آنها پشتیبانی” بورگوم گفت: قبل از اینکه صدای او شروع به شکستن. “آنها ممکن است آن را انجام می دهند زیرا آنها کردم و 5 سال کودک قدیمی که رفتن را از طریق درمان سرطان. آنها ممکن است آسیب پذیر بزرگسالان در زندگی خود را که در حال حاضر covid و آنها در حال مبارزه است.”

بورگوم به این نتیجه رسیدند خود فکر کردم: “من فقط دوست دارم برای دیدن کشور ما به عنوان بخشی از داکوتای شمالی هوشمند نیز داکوتای شمالی, نوع, داکوتای شمالی همدلانه است.”

به پاک کردن تعداد زیادی از مردم معترض با پوشیدن ماسک کوچک است. صحنه مثل یک در مینه سوتا در حال استثنا و نه قاعده. اما بی شمار وجود دارد تصاویری از مردم reemerging در جامعه و در انجام این کار کاهش به پوشیدن ماسک حتی به عنوان مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ادامه به آنها توصیه می شود.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است آشکارا کاهش یافته است به پوشیدن ماسک در طول سفر خود در هفته های اخیر حتی به عنوان کسانی که او ملاقات کردند. او در نهایت donned اما تنها بخشی از زمان خود و به دور از تعامل با خبرنگاران. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین تاکید کرد که با پوشیدن ماسک های داوطلبانه است که در آن است. اما منتقدان گفته اند او ارسال پیام اشتباه در مورد بسیار ساده احتیاط – و یا حتی ماهرانه ترویج فرهنگ جنگ بیش از ماسک.

“من نمی هیچ چیز اعتماد:’ اعتقادات شخصی, گیج کننده, دستورالعمل جرقه ماسک بحث برای Houstonians

یک ایران با فرماندار در روز شنبه به نظر می رسید به احساس که در حال ظهور فرهنگ جنگ – که در آن در حال کاهش به پوشیدن ماسک دیده می شود به عنوان نوعی از بیانیه حتی به عنوان آن می تواند آن را مشکل تر به تصویب بازگشایی که معترضان خواستار. بنابراین بورگوم ارائه شده بسیار شخصی و قدرتمند دادخواستی به استدلال می کنند در مورد چیزهای دیگر.

و این مهم است به یاد داشته باشید چیزی دیگری که در مورد فرماندار: او یکی از بیشترین مقبولیت در کشور برای دست زدن به او از coronavirus شیوع 80 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>