گوگل نمودار که در آن مردم در هوستون-منطقه و شهرستانهای تگزاس در حال رفتن در طول coronavirus

فدرال و ایالتی و مقامات محلی در حال اصرار ساکنان در سراسر کشور به ماندن در خانه و عمل اجتماعی فاصله در تلاش برای پهن کردن منحنی رمان coronavirus اما چگونه بسیاری از مردم در واقع زیر جهت ؟

یک گزارش جدید از گوگل در پاسخ به این سوال حیاتی. گوگل به تازگی راه اندازی جامعه تحرک گزارش می دهد که مسیر حرکت روند در طول زمان در مقوله های مانند خرده فروشی, محل کار و مناطق مسکونی در شهرستانهای سراسر کشور نشان می دهد که در آن مردم به دنبال دستورالعمل ها و در نهایت ارائه بینش در جایی که بیشتر عمومی ارشاد مورد نیاز است.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: تگزاس پارک بسته; اکسون کاهش ادامه

گزارش مقایسه تازه ترین اطلاعات موجود به یک پایه متوسط ارزش برای متناظر روز هفته در طول پنج هفته دوره از Jan 3 از طریق Feb. 6 قبل از موارد شروع به به طور قابل توجهی سنبله. داده است بتن به دلیل آن ویترین تنها کاربرانی که تصمیم گرفتند به محل تنظیم تاریخ برای حساب گوگل خود را.

در شهرستان هریس, بزرگترین کاهش در روند جنبش دیده می شد در حمل و نقل ایستگاه دیدم که 58 درصد کاهش دهد. بیرون از 10 عمده هوستون-مساحت اتاق و والر شهرستانهای بيشترين افزايش در تعداد زیادی از مردم ماندن در خانه با 20 درصد افزایش یافته است. شهرستان برازوریا ، تنها در اطراف شهرستان است که شاهد افزایش تحرک روند در پارک های محلی با 9 درصد افزایش داده نشان می دهد.

عکس: هوستون محبوب ترین مکان تبدیل به استارک خالی صحنه در طول شیوع

“ما امیدواریم که این گزارش کمک خواهد کرد که حمایت از تصمیم گیری در مورد نحوه مدیریت COVID-19 همه گیر” مقامات با Google بهداشت گفت: از طریق یک آوریل 3 پست وبلاگ. “در نهایت درک نه تنها اینکه مردم در حال سفر بلکه روند در مقصد می تواند کمک به مقامات طراحی ارشاد برای محافظت از بهداشت عمومی و نیازهای ضروری جوامع است.”

گزارش ها نشان می دهد روند در سراسر 131 شهرستان ها و مناطق و به روز خواهد شد بیش از چند هفته آینده.

از طریق کلیک روی عکس بالا نگاهی به تحرک روند در هوستون و تگزاس شهرستانهای استان در طول همه گیر…

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>