حسن نیت شکار آنلاین کشف بزرگ چانه زنی سنگهای نادر و عجیب و غریب اقلام برای فروش

به روز شده

بنابراین فقط در مورد هر کس رفته به نیت فروشگاه صرفه جویی به دنبال یک معامله است. بیشتر از نه, شما خوش شانس خواهد بود برای پیدا کردن برخی از سرد, قدیمی, لباس, عدم تطابق برخی از مبلمان است که برخی از زندگی در آن سمت چپ و یا شاید یک جارو برقی است که هنوز هم کار می کند.

و اگر شما واقعا خوش شانس شما ممکن است پیدا نادر قطعه از آثار هنری پنهان در پشت یک قاب عکس یا $43,000 در یک نیمکت.

اما شکارچیان گنج ایستاده شانس یافتن جواهرات پنهان در shopgoodwill.com.

ما در پرتاب آفتاب: شما می توانید با خرید این تگزاس جزیره در وسط یک ماهیگیر بهشت برای صرف $25 میلیون

این وب سایت به فروش می رساند برخی از اقلام منحصر به فرد است که حسن نیت اهدا به فروشگاه. اما به جای داشتن برای رفتن به فروشگاه به فروشگاه به دنبال طلا پنهان شما فقط می توانید فهرست را از طریق سایت.

شما می توانید پیدا کردن اقلام روزمره لایک, لباس, لوازم آشپزخانه و اسباب بازی. اما همچنین شما می خواهد پیدا کردن دلار بالا-اقلام مانند طلا و جواهر است که ارزیابی قبل از قرار داده تا برای فروش.

بسیار شبیه eBay موارد ارائه شده در مزایده بهنگام با مردم مانورهای رندانه آنلاین به بالاترین پیشنهاد قبل از ساعت اجرا می شود. برخی از محصولات ارائه شده با: “آن را خرید در حال حاضر” قیمت و دیگران را رزرو معنی اگر راز پیشنهاد حداقل آشنا نیست این مورد را نمی توان به فروش می رسد.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: آنچه شما می توانید و نمی تواند کمک به نیت

برای بزرگتر مقرون به صرفه در بسیاری از کتب آمده با “یک درصد حمل و نقل.” مانند اقلام فروخته شده در فروشگاه های خود را, درآمد حاصل از shopgoodwill.com’s مزایده آنلاین افزایش ماموریت محور خدمات ارائه شده توسط حسن نیت صنایع.

بنابراین یک نگاه فوق در برخی از گنجینه های موجود. شما ملزم به پیدا کردن چیزی است که شما می خواهم.

دنی ارموسییو ٬ سونورا است Sr. اخبار دیجیتال, ویرایشگر برای Chron.com | خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @Dannyherm1| ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>