‘فرستاده خدا و فرشتگان در اطراف من’: اوهایو زن coronavirus داستان شروع با یک گوش درد به پایان رسید و در بهبودی کامل

آلیسون قهوه ای تا به حال نشده است به خوبی احساس اما زندگی انجام شده برای سینسیناتی مادر چهار. که آنچه مادران انجام دهد. لوایح باید پرداخت شود و شام نمی آشپزی خود را.

بنابراین قهوه ای را در زندگی روزمره خود ادامه داد تا بدن او دستور داد او را به متوقف شود.

در 20 مارس قهوه ای تا به حال گوش درد و بی امان تب. او به نام و ملاقات با دکتر که تشخیص داده شده خود را با عفونت گوش و تجویز آنتی بیوتیک است. او فکر وضعیت او را بهبود بخشد در یک روز یا بیشتر. آن را نمی.

چهار روز بعد قهوه ای پیچیده او را در یک پیراهن پارچه پیچازی و ساق و او را به نام دکتر این بار در مورد تنگی نفس و تب که هنوز هم حاضر به عقب نشینی.

دکتر او مجموعه خود را با یک X-ray انتصاب در رحمت سلامت یهودی بیمارستان. این دیدار باعث شده تا 12 روز نبرد که در حال حاضر تعریف می کند زندگی خود را که او می گوید: تنها توجیه از طریق ایمان است.

“حدود پنج دقیقه بعد از من در زمان X-ray رادیولوژیست بیرون آمد و گفت: من نیاز به رفتن مستقیم به اتاق اورژانس چون من تا به حال ویروسی ذات الریه در هر دو ریه” براون گفت.

هیچ کس گفت: COVID-19. اما او و دوست پسر او جاناتان کورتیس 40 رهبری با این وجود نسبت به استروژن.

وجود پزشکان زد آزمایش های اضافی تشخیص داده شده و قهوه ای با پنومونی که نمی تواند برای درمان آنتی بیوتیک است. او همچنین نیاز به تست برای آنفلوآنزا و کروناویروس.

“من تقریبا خاص شما COVID-19,” اتاق اورژانس دکتر به او گفت, او به یاد می آورد.

“‘OK من رفتن به آن را?'” 37 ساله و مادر خواسته از ترس او به مراتب بد تر از اصل انتظار است.

“من نمی توانم به شما بگویم اگر شما در حال رفتن به آن را یا نه اما به نظر نمی آید خوب” او به یاد می آورد که دکتر گفتن او.

مثبت coronavirus آزمون: ‘آنها چرخ او برگشت و به من اجازه نمی رفتن’

روز بعد وجود دارد بیشتر خبر بد: او مثبت برای کوروناویروس.

پزشکان تحت درمان با هیدروکسی کلروکین اما سطح اکسیژن آن کاهش یافته بود روز گذشته هنوز هم بهبود بخشد. کارکنان بیمارستان توصیه می شود با قرار دادن او در یک ونتیلاتور کشید و نتيجه گيری: آنها نیاز به پیدا کردن نزدیک ترین خویشاوندان.

با وجود اینکه با او زندگی می کنند-در دوست پسر از پنج سال آن وظایف رفت و به او نخستزاده – در این مورد او 21 ساله پسر.

این هیدروکسی کلروکین بحث: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و آگهی آن را به عنوان یک coronavirus درمان است. در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد مالاریا مواد مخدر است.

پزشکان گفت: “من خانواده آماده نیست زنده” براون گفت. “من خیلی می ترسم. من می دانم که زمانی که شما با قرار دادن مردم در هواکش آنها را ندارد و من واقعا می خواهم به آن را برای دیدن بچه های من دوست پسر من و خانواده من است.”

در طرف دیگر از بیمارستان Curtis نگران عشق از زندگی خود را.

“آنها چرخ او برگشت و به من اجازه نمی رفتن” او به یاد می آورد.

چه در حال حاضر ؟ همه من می تواند انجام دهد او ارسال ‘I love you’ متن پیام’

اما کورتیس تا به حال موضوع را از خود او: PHe می خواهم خود را از دست داد حس بویایی و چشایی و تا به حال کمی سرفه.

زمانی که در انتظار یهودی شد جامع Curtis سوار به دکتر شخصی خود که در آن او مورد آزمایش قرار گرفت برای COVID-19 و در نهایت بازگشت به آپارتمان ها زن و شوهر برای مراقبت از کودکان خود را.

“من خودم را به خواب. من تا به حال بسیاری از افکار در سر من. من می خواستم او را برای آمدن به خانه ما” کورتیس گفت. “همه من می تواند انجام دهد او ارسال ‘I love you’ پیام های متنی. من گوش به کتاب مقدس و موعظه.”

کورتیس تکیه بر ایمان خود را. قهوه ای وضعیت بود هنوز به تعیین خواهد شد.

خانواده مشکلات بدتر روز بعد زمانی که کورتیس’ COVID-19 نتیجه در آمد مثبت است. پس از آن او گفت که او علائم فروکش کرده بود و سرفه رفته بود.

هنوز Curtis خود قرنطینه در اتاق خواب خود را به نگه داشتن کودکان از تبدیل شدن به آلوده.

“خانواده کاهش یافته مواد غذایی و تمیز کردن وسایل برای ضد عفونی کردن آپارتمان,” او گفت:.

او جان سالم به در coronavirus: “من در امان توسط یک قدرت بالاتر’

در داخل یهودی ICU براون گفت که پزشکان به او نمی ساخت هر وعده.

کارکنان پزشکی گفت: جوان بودن و انعطاف پذیر بود را به نفع او برای ضرب و شتم COVID-19. چه نمی خواهد کمک شد لوپوس. قهوه ای تشخیص داده شد در سال 2003 با دراز مدت بیماری خود ایمنی است که در آن سیستم ایمنی بدن حمله عادی بافت سالم. افراد مبتلا به بیماری های خود ایمنی در میان کسانی که بیشتر در معرض coronavirus.

“چند روز اول (در بیمارستان) نیست به دنبال بزرگ اما اجازه دهید من به شما بگویم در مورد خدا” براون گفت: اذعان ایمان است. عمیق معنوی او گفت که او مورد مطالعه متعدد ادیان قبل از اقامت در مسیحیت.

“من در امان توسط یک قدرت بالاتر,” او گفت:. “قطعا خداوند به برکت من. بنابراین بسیاری از مردم نمی توان آن را از COVID-19.”

در حالی که خواب یک شب براون گفت که او به طور تصادفی و یا شاید در حالی که نیمه آگاه خود را بیرون کشیده ونتيلاتور.

“من حفر خودم,” او گفت:.

دفعه بعد او از خواب بیدار شد قهوه ای گفت: “من در یک دیگر و سطح اکسیژن آینده شد. گلو من تا به حال هیچ آسیب. پزشکان تا به حال دیده می شود هر چیزی شبیه به آن.”

بود که برای اولین بار تمایل او ضرب و شتم شانس. هر روز پس از آن او را مشروط بهبود یافته است. “این یک شهادت. فرستاده خدا و فرشتگان در اطراف من” براون گفت.

پس از 12 روز در بیمارستان, او به خانه بازگشت در آخر هفته گذشته.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>