GM نوبت توقیف وارن گیاه به صورت ماسک تامین کننده

جنرال موتورز در حال همکاری با ایالات خودکار کارگران به تماس در حداقل دو دوجین پرداخت می شود و داوطلبان از آن ساعتی نیروی کار به میلیون ها نفر از ماسک صورت در آن یک بار توقیف وارن انتقال گیاه در میشیگان.

جنرال موتورز شروع به ساخت ماسک در روز دوشنبه. توسط چهار شنبه, آوریل 8 اولین 20,000 ماسک صورت رول کردن خط توزیع برای جبران کمبود شدید از ماسک های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

هنگامی که تولید در مقیاس کامل, GM را 50,000 ماسک یک روز و یا تا 1.5 میلیون در ماه است.

“ما شده اند به کار در سراسر ساعت با ما UAW و تامین کننده همکاران به این که ممکن است, و من خیلی افتخار ایستاده با شرکت های دیگر و ما کارکنان ماهر برای مبارزه با این بحران با هم” مدیر عامل مری بارا نوشت: در وبلاگ صبح روز سه شنبه.

جنرال موتورز همچنین کار با دستگاه های پزشکی, ساز Ventec زندگی سیستم را نجات بخش هواکش در جنرال موتورز کارخانه در Kokomo Indiana.

بارا گفت: تلاش های ساخته شده توسط صنایع دیگر برای پر کردن نیاز فوری برای ماسک صورت و هواکش ها “ایجاد یک عصب به دلیل آن را در مورد امید و حمایت از یکدیگر در طول زمان است که می تواند به نظر می رسد جداسازی و ترسناک است.”

این ماسک ها در سطح 1 معنی آنها را نمی توان در عمل بلکه در حال فرسوده توسط مردم تحویل و دیگران که در حفظ و بیمارستان ها و جوامع در حال اجرا است.

جنرال موتورز مشغول به تحصیل است چگونه فولاد ماسک برای پرسنل پزشکی یک بار آن را کامل سطح 1 ماسک, تولید, Doran گفت.

“ما در حال بررسی نحوه تولید N95 ماسک بالاترین سطح فیلتراسیون ماسک تولید شده است. ما فقط وجود ندارد در عین حال” Doran گفت: مطبوعات آزاد دیترویت بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. “تیم احساس سطح 1 ماسک ها چیزی است که ما بلافاصله می تواند به تولید و شروع تولید به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است.”

تبدیل انتقال گیاه

وارن انتقال گیاه نشسته idled برای حدود یک سال است.

GM توقیف آن زمانی که آن را اعلام کرد قصد دارد در ماه نوامبر سال 2018 به بازسازی این شرکت با کاهش حدود 4000 حقوق و مزایای شغل و معطل ماندن چهار متحده آمریکا گیاهان وارن بودن یکی از آنها است.

اما این گیاه hummed بازگشت به زندگی دوباره در 3 p. m. در 20 مارس زمانی که جنرال موتورز در آورده اولیه تیم هسته ای به شکل از چگونه به نوبه خود یک سابق انتقال گیاه به پزشکی ماسک صورت تسهیلات است.

“اول مردم ما به نام کسانی که کار با پارچه و قطعات خودرو گفت: Karsten Garbe کارخانه GM مدیر جهانی پیش تولید و عملیات. “در چند روز شرکت کمربند و تر و تمیز داخلی کارشناسان شد و کارشناسان در تولید ماسک صورت است.”

بیش از 30 مهندسین و طراحان و خریداران و اعضای GM ساخت تیم کمک کرد تا توسعه محصول و پیدا کردن ماشین آلات و مواد مانند فلز و بینی قطعات تسمه کش و عیار غیر بافته شده پارچه فیلتر مواد به ماسک. آنها همچنین گذاشته یک طرح برای فرایند تولید Doran گفت.

سپس آنها به کار می رفت “در حاشیه” گفت: پیتر تهم, GM معاون رئیس جمهور از جهانی مهندسی ساخت و تولید.

“از آنجا که ما می خواستیم به حرکت سریع این تیم مجموعه ای فوق العاده تهاجمی هدف: به خط تولید و در حال اجرا آزمون در عرض یک هفته” تام گفت.

7-بعد هدف

به عنوان GM تیم طراحی مجدد وارن تسهیلات و جمع آوری مواد خودروساز به طور همزمان با همکاری با تامین کنندگان به منظور توسعه ماشین آلات به ماسک.

جنرال موتورز مشغول به کار با JR اتوماسیون در هلند میشیگان و Esys اتوماسیون در آبرن هیلز. این شرکت ساخته شده سفارشی ماشین آلات مونتاژ, ماسک, Doran گفت.

در مارس 20, GM نیز شروع به برش تسهیلات. GM پاک تقریبا 31,000 فوت مربع فضا به جای ماسک خطوط تولید Doran گفت. خدمه پس از آن نصب شده جدید خدمات برق خطوط به قدرت تجهیزات و مونتاژ ایستگاه.

فقط در هفت روز در 2:30 p. m. در مارس 27, GM اولین نمونه ماسک نورد کردن خط در تجهیزات است که از قبل وجود نداشته.

“این شگفت انگیز بود برای دیدن با چه سرعتی این تیم کشیده و آن را” دوران گفت: با توجه به این امر به طور معمول حدود دو ماه مجددا با ابزار تجهیز یک کارخانه برای ساخت یک محصول جدید جنرال موتورز آیا این روند در هفت روز است.

“نه تنها این تیم را هدف خود, اما آنها بیش از-تحویل گفت:” تام. “آنها در واقع ضرب و شتم ما مهلت در حال اجرا برای اولین بار ماسک را از طریق تجهیزات 30 دقیقه جلوتر از هدف است.”

سریع تر و بهتر

GM پالایش روند. برای یک چیز, ماشین که به مواد اولیه و کاهش آنها و چین پس از آن به صورت ماسک فوق العاده سریع, خیلی سریع آن دوران گفت: “بقیه خط نمی تواند نگه داشتن.

“ما مهندسین در این کارخانه در حال حاضر تولید با سرعت بالا و حرکت به همان سرعتی که ممکن است.”

به طور خاص, GM نیاز به بهبود روند اتصال گوش-حلقه تسمه به ماسک و عقیم سازی.

“روز یکشنبه در آنها به صورت دستی قرار دادن 10 ماسک در یک کیسه و بسته بندی آن است. که طول می کشد زمان طولانی” گفت: Doran. “ما در حال حاضر یک ماشین است که می تواند سرعت این فرایند بسته بندی به طور قابل توجهی.”

جنرال موتورز ساخته شده و حدود 2000 تست-نمونه ماسک دوشنبه برای اطمینان از کیفیت و استانداردهای ملاقات کرد.

Doran نمی دانم چه مقدار از آن هزینه می شد GM یا پشتیبانان آن را مجددا با ابزار تجهیز و تولید ماسک های صورت گفته “پیتر تهم به من گفت: ‘گوش دادن این است که نقل مکان کرد و خیلی سریع ما نه به دنبال عادی ما محصول خرید روش.'”

اما Doran گفت: جنرال موتورز است انجام این کار به عنوان یک “برای سود ورزش است.”

“ما کار نکرده که چگونه ما در حال رفتن به توزیع این و به آنها” گفت: Doran. “اما ما می خواهیم به انجام کار درست و این به افرادی که به آنها نیاز دارید در این سرشان پیچیده ،

Doran گفت: زمانی که گرم می شود به اندازه کافی دست raisers برای شروع تولید وجود خواهد داشت بسیاری از آموزش های مورد نیاز در مورد چگونگی ساخت ماسک. بسیاری از جدید آموزش مرکز اضافه شده در پروتکل های ایمنی.

“ما باید اضافی پروتکل های ایمنی در محل به تیم ما امن و راحت است. اما ساخت ماسک است نه به عنوان پیچیده به عنوان ساخت انتقال پس از آن خواهید بود سریع فرآیند آموزش” گفت: Doran. “هنگامی که مردم در محل ما می تواند اصلاح این روند بیش از حد.”

دنبال مطبوعات آزاد دیترویت خبرنگار جیمی L. LaReau در توییتر @jlareauan.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>