هوستون همجنسگرایان و دگرجنسگونهگان سیاسی حزبی در شنبه تایید, شهرستان هریس, دادستان منطقه نامزد Audia جونز ملامت از وقت دا کیم Ogg که آشکارا و برنده حزبی’ تایید آخرین چرخه.

جلسه اعضای رای دادند 121-95 به نفع جونز دموکراتیک سوسیالیستی است که متعهد به ایجاد یک شدید فشار برای عدالت کیفری از سیاست های اصلاحات. او استدلال می کند که, Ogg, چه کسی انتخاب شد و در سال 2016 به اندازه کافی دفاع و پشتیبانی چنین اصلاحات.

این رای پس از ستیز بحث در میان اعضا و 13 نفر در یک غربالگری کمیته که شماری از نامزدها. یازده screeners توصیه جونز با برخی از توصیف یک متضاد جلسه با Ogg.

صحبت به جلسه شنبه, Ogg دفاع از خود رکورد به عنوان DA استدلال که او آغاز کرده جنایی انحراف برنامه های بی خشونت مجرم در حالی که کار “با 87 سازمان های اجرای قانون منجر 800 کارکنان برای محافظت از شما و این جامعه است.”

“وجود دارد یک تعادل به عنوان DA و من نماینده که تعادل” Ogg گفت. “رکورد من آن را نشان می دهد. من ساخته شده تصمیم گیری دشوار برای تبرئه مردم در برابر شاید پلیس اتحادیه توصیه و من ایستاده اند برای قربانیان جرم و جنایت و جامعه همجنسگرایان.”

Ogg صحبت دقیقه پس از جونز که با انتقاد از وقت برای درخواست کمیسیون دادگاه برای بیشتر دادستان در دفتر او. جونز همچنین معتقد است که Ogg انجام داده است و نه به اندازه کافی برای ریشه کن کردن سیاست هایی که “نامتناسب با هدف قرار دادن جوامع ما از رنگ است.”

“در سال 2016 ما چیزی جز وعده و در سال 2020 ما اینجا ایستاده با چیزی جز شکست از ما زمان دادستان منطقه که اظهار داشت که او قرار بود برای حمایت از پول نقد وثیقه اصلاحات که در واقع او تنها دموکرات که مخالف آن” جونز گفت.

دموکرات Carvana ابر رئیس سابق ویژه قتل اداره تحت Ogg استدلال کرد که او تجربه خواهد به او کمک کند تصویب قانون اصلاحات موثر تر از جونز.

“هنگامی که شما را در درک اصول اصلاحات شما می توانید آن را اصلاح اصول و شما می توانید آنها را به هر عمل به مطمئن شوید که شما درست عدالت کیفری اصلاحات” او گفت:.

ماه گذشته جونز برداشت حمایت از تگزاس سازماندهی پروژه مترقی حمایت گروه که مورد حمایت Ogg در سال 2016.

Ogg, در ضمن, تایید شده توسط صندوق پیروزی ملی سازمان های سیاسی است که پشتیبانی از لزبین ها و ترنسجندرهای ایرانی نامزد. این گروه رئیس جمهور سابق هوستون شهردار آنیس پارکر با حضور در جلسه دیدار شنبه و رای دادند Ogg. پارکر بود هوستون اول همجنسگرا شهردار.

تاد Overstreet دیگر نامزد حزب دموکرات نیست حضور در جلسه نشست. سه جمهوریخواهان نیز در حال اجرا هستند برای دا: مریم نان هافمن سابق Montgomery County دادستان و در حال حاضر مشاور حقوقی به هوستون افسران پلیس اتحادیه; لری دی آنجلو بود که در یک شهرستان هریس دادستان برای بیش از 20 سال از جمله در Ogg ، و وین لوید الیور یک وکیل مدافع است که اجرای ناموفق برای دفاتر متعدد به عنوان یک نامزد برای هر دو حزب اصلی در درجه اول به عنوان یک راه برای تبلیغ خود عمل قانونی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im