دختران حذفی نوت بوک: کنر ناراحتی وستفیلد

بهار — کنر به تصویب رسید “کسب درآمد از آن” به عنوان برنامه رسمی توییتر در رسانه های اجتماعی در ابتدای سال است.

همه چیز در مورد دوشنبه شب‘s ناراحت برنده بیش از وستفیلد بود که: به دست آورده است.

بانوی ببر چهارم-محل تیم از منطقه 15-6A قرار داده تا فوق العاده ای دفاعی تلاش کردم و متعادل به ثمر رساند برای پیشبرد به دور بعد با 43-39 Region II-6A bi-منطقه پیروزی بر منطقه 16-6A قهرمان بانوی ایرانی در گرند اوکس دبیرستان.

کنر (19-15) تا به حال به نگه اواخر موج توسط وستفیلد (19-11) برای فرار.

“من در رفت (ورزشگاه) و من عصبی با دختران دیدن اندازه آنها” بانوی ببر مربی Tamisha هوستون گفت. “من به آنها گفتم آنها در حال رفتن به ورزشکاران بزرگ آنها در حال رفتن برای به دام انداختن و آنها در حال رفتن به می شود اما ما باید برای رسیدگی به آنها فشار است.”

کنر منجر 43-29 در 2:01 علامت سه ماهه چهارم بعد از ارشد JaKayla برادفورد یک سطل زیر حلقه. وستفیلد رفت و در 10-0 اجرا پوش الکسیس Babineaux با ثانیه باقی مانده است.

“ما در حال انجام کارهایی است که ما را به این نقطه” وستفیلد مربی والری جکسون گفت. “آن زمان ما در یک مدت زمان طولانی برای گرفتن آغاز شده است. یک بار ما رو رفتن و موتور در حال اجرا ما شبیه ما پیر شویم.”

سه ماهه اول کم بود به ثمر رساند با وستفیلد پیشرو 8-4. کنر بزرگ دفاعی شب آغاز شده و با 12 گردش اجباری در هشت دقیقه است.

بانوی ببر ” جرم مشتعل در سه ماهه دوم به عنوان junior لیلی Rodel موجب این تیم با یک جفت از سطل رنگ. او تا به حال شش امتیاز در سه ماهه به عنوان تیم بسته بود 18-همه در استراحت.

سه ماهه سوم بود و محوری یکی.

کنر دفاع برگزار شد وستفیلد به تک 3-اشاره گر با 22 ثانیه به سمت چپ توسط کایلی جانسون. بانوی ببر outscored بانوی ایرانی 15-3 در قاب با پنج بازیکن کمک.

“کنر بازی سخت” جکسون گفت. “آنها بازی دفاع خوب. آنها در زمان ما از برخی از چیزهایی.”

بانوی ببر تا به حال مجبور 25 گردش به عنوان سه ماهه چهارم. 30th آمد در اواخر وستفیلد پرتاب یک توپ به بیرون از مرزهای.

دانشجوی سال دوم کندی پاول led کنر با 11 امتیاز از جمله معلوم شد چه بزرگ 3-اشاره گر به دنبال یک لیآپ میدوی را از طریق سه ماهه چهارم. برادفورد بود نه امتیاز دوم ایزابلا استافورد تا به حال هفت زمین و Rodel اضافه شده شش.

تابستان نهر ويروس دیر پارک

بدون گل حاصل کار دو تیم در تابستان نهر junior گارد نقطه Adaora Nwokeji نبود خوشحال زمانی که او راه می رفت به اتاق قفل با بانوی Bulldogs پیش رو تنها با هفت امتیاز بیش از گوزن در پارک در یک کلاس 6A دو منطقه حذفی بازی شنبه شب.

اما Nwokeji ریخت و در 19 امتیاز در نیمه دوم به عنوان به عنوان شماره 5, تابستان نهر روت بانوی گوزن 72-38 فیلیپس در زمینه خانه در پاسادنا.

“او (تابستان نهر مربی Carlesa Dixonjust) گفت که ما نیاز به بیرون آمدن با برخی از انرژی آغاز شده است که در دفاع از” Nwokeji گفت. “سه ماهه اول ما بود و ما دفاع. سپس در سه ماهه دوم ما خیلی راحت کردم. هدف در سه ماهه سوم بود به انتخاب کنید تا انرژی است.”

گوزن پارک به پایان می رسد فصل 19-13.

بانوی Bulldogs (29-4) پیش به این منطقه دور که در آن آنها خواهد شد بازی جورج تگزاس, که را شکست داد Clear Creek 53-38. این اولین کلاس 6A حذفی برنده شدن در مدرسه تاریخ برای بانوی Longhorns. زمان و مکان برای این منطقه دور بازی اعلام خواهد شد در تاریخ بعد.

تابستان نهر به نظر می رسید به در راه خود را به کروز پس از ایجاد یک 18-7 سرب از طریق یک چهارم.

با فصل خود را در خط, بانوی گوزن ساخته شده باز گشت و با استفاده از یک 11-4 اجرا به درون 28-21 در حاصل کار دو تیم. در آن کشش گوزن پارک زدم شش مستقیم رایگان می اندازد و Enriqua زیر زدم 3-اشاره گر و لیآپ.

گوزن پارک به ثمر رساند و 20 امتیاز برای شروع سه ماهه سوم به ضربه بازی باز است.

Texas A&M signee Kandisiyah جانسون اضافه شده 19 امتیاز برای تابستان کریک در حالی که Tyanna شرمن اضافه شده 10 امتیاز.

بللیر تاپ جرزی ویلیج

در کلاس 6A Region III براکت بللیر شکست جرزی ویلیج 60-43 در دلمار Fieldhouse.

آن بللیر اول حذفی پیروزی پس از سال 2016. کاردینالز مقام سوم finishers از همه هوستون ISD 18-6A در انتظار روز سه شنبه ریج نقطه-هفت دریاچه ها برنده است.

غالب شروع می شود

چند منطقه حذفی تیم با انتظارات بالا باز postseason نزدیک به لمس کردن 100 امتیاز.

بخشی دیگر از روز دوشنبه doubleheader در دلمار Fieldhouse شد Cypress Creek را 91-22 برنده بیش از Lamar. Cy نهر در حال حاضر 36-0 در سال است. پاشنه دریافت دالس در منطقه دور.

سایه نهر را شکست داد هوستون Austin 98-20 در 5A-III براکت. سایه نهر انتظار در گلوستون توپ-پورت نچز نخلستان برنده است.

North Shore, نوجوانی

یکی از قابل توجه دور اول حذفی برنده سال گذشته dobie شرکت را در نظر گرفتن, North Shore. اما North Shore تحمیل برخی از انتقام در این فصل با 50-40 برنده شدن در مسابقه برگشت.

ساحل شمالی در دیدار روشن چشمه در منطقه دور. روشن چشمه به کار گرفته Alief تیلور 46-25 در روز دوشنبه.

راه اندازی شنبه

برخی از دو منطقه دور بهترین بازی ها در منطقه هوستون برگزار سهشنبه.

بهار و کلاین بلوط دیدار در 7 p. m. در جنگل. این مکان دوم و سوم جای finishers از دو منطقه را بهتر مناطق در 15 و 16-6A.

Westside در دیدار Cy-نمایشگاه در 6 p. m. در دلمار Fieldhouse. Westside یک منطقه ای نهایی سال گذشته است. Cy-نمایشگاه است که به طور معمول یکی از این منطقه بهترین برنامه های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>