GIF و یا Jif? کره بادام زمینی ساز حرکت دیرینه رسانه های اجتماعی اختلاف

منتشر شده

آیا شما تا به حال خوردن یک ساندویچ کره بادام زمینی, تماشا یک حلقه متحرک تصویر در رسانه های اجتماعی و تعجب “است آن را تلفظ G-اگر از J-اگر’?

این یک سوال پاسخ داده نشده که ترک کرده است و حتی برخی از درخشان ترین ذهن درمانده. ظاهرا دیدن بسیاری از افراد نامناسب گفتن خود نام محصول را نیز در سمت چپ یک طعم و مزه بد در دهان سازندگان کره بادام زمینی Jif. بنابراین تولید کننده گرفته و به رسانه های اجتماعی به مجموعه ای از رکورد مستقیم:

از طریق GIPHY

در واقع Jif نیروهای با GIPHY.COM (منبع بالای Gif) برای قرار دادن یک درب در “JIF در مقابل GIF” بحث است.

“این بوده است که بیشترین پلاریزه بحث های زمان ما, و ما در حال صحبت کردن در مورد این که آیا آناناس می رود, پیتزا” Jif اعلام شده بر روی وب سایت خود را. “ما در حال صحبت کردن در مورد اختلاف که کشیده خوب ما به نام خط مقدم مبارزه با تلفظ. ما در حال صحبت کردن در مورد JIF در مقابل GIF. نرم G در مقابل سخت G. و ما فکر می کنیم آن زمان که صحبت شما در مورد آن بیش از حد.”

HoustonChronicle.com: دستور العمل: کره بادام زمینی و ژله Besos

پس چگونه شما آن را تلفظ کنید ؟ اجماع است که GIF است با تلفظ سخت “G” مانند “خوب” یا “عالی است.” برای رانندگی در این نقطه صفحه اصلی شرکت آمد تا با چند funny GIFs توضیح تفاوت از Jif. شما می توانید آنها را با کلیک در اینجا.

GIF مخفف Graphics Interchange Format. بنابراین آن را حس می کند که “G” باید ادا با “Guh.”

آنها حتی ایجاد یک نسخه ویژه شیشه کره بادام زمینی به هجی کردن تفاوت. این Jif در یک طرف و Gif ، کوزه در حال حاضر به فروش می رسد.

بنابراین امیدوارم این را به حل این رمز و راز ابدی یک بار و برای همه است. به جز یک چیز: چرا کره بادام زمینی به نام Jif?

دنی ارموسییو ٬ سونورا است Sr. اخبار دیجیتال, ویرایشگر برای Chron.com | خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @Dannyherm1| ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>