GHBA را RMC اهدا گاراژ فروش اقلام به خانواده وعده دریاچه هوستون در فروتن

منتشر شده

بیشتر هوستون سازندگان انجمن Remodelers شورای (RMC) به تازگی اهدا ده ها تن از جدید و کمی موارد استفاده می شود که به بخشی از آنها سالانه فروش گاراژ به خانواده وعده دریاچه هوستون (FPLH) یک سازمان غیر انتفاعی در فروتن است که مطابق با نیازهای فوری از خانواده های بی خانمان در حالی که توانمند سازی آنها برای رسیدن به خودکفایی.

به RMC فروش گاراژ یک رویداد عمومی ارائه می دهد که اهدا مصالح ساختمانی و لوازم خانگی از GHBA اعضا و دیگران. مواد می تواند شامل درب و پنجره کاشی و لوازم. در این سال بود که 12 سال برای فروش گاراژ بود که برگزار می شود در ماه مارس, اما حکم به رعایت “اجتماعی فاصله” و “ماندن در محل” اجازه نمی دهد صورت می گیرد.

“این GHBA Remodelers شورای سابقه طولانی خیریه جمع آوری کمک های مردمی گفت:” نیک Cubbler با Semper Fi پیمانکاران رئیس 2020 RMC فروش گاراژ. “وضعیت در این سال اجازه نمی دهد ما را به حرکت به جلو که ما معمولا با باز کردن به مردم است. ما افتخار قادر به ارائه موارد به خانواده وعده دریاچه هوستون و خوشحال هستند آنها قادر خواهد بود به منظور بالا بردن وجوه ارزشمند به ادامه حمایت آنها را به خانواده های بی خانمان در جامعه ما است.”

FPLH نیز یکی از HomeAid هوستون سازمان های خیریه. HomeAid همکاری با امریکا, خانه های homebuilding بخش Signorelli شرکت برای ساخت یک مهارت های زندگی در مرکز FPLH.

یک تیم از FPLH جمع آوری گاراژ فروش اقلام که شامل ده ها تن از جدید ویندوز, درب, وان حمام, لامپ, مبلمان, روشنایی, کاشی, کف چوب و لوازم. FPLH خواهد به نوبه خود خود را به انجام فروش گاراژ بعد از آن در سال. “ما سپاسگزار برای این فرصت را به بر این سالانه فروش” جسیکا گفت: Penney, مدیر اجرایی FPLH. “این پول را دریافت خواهیم کرد ارائه خواهد شد FPLH افزایش نیاز ما را در این زمان به چالش کشیدن. ما نمی توانیم با تشکر از HomeAid هوستون به اندازه کافی برای کمک به تسهیل این همکاری با GHBA RMC.”

به RMC فروش گاراژ تیم همچنین شامل GHBA عضو Co-صندلی ویلیام کول با Devine بازسازی و استفان Twarowski با SHR بازسازی و دیگر GHBA اعضای کمیته.

در مورد HomeAid

از سال 2003 HomeAid هوستون — یک موسسه خیریه از هوستون بیشتر سازندگان انجمن (GHBA) — ساختمان شده است انتقالی پناهگاه برای سازمان های غیر انتفاعی است که با ارائه خدمات و پشتیبانی به مردان و زنان و کودکان و جانبازان رو بی خانمانی.

اعضای GHBA اهدا همه چیز از سازنده کاپیتان که منجر به ساخت و ساز به GHBA که اعضای خود را اهدا مواد کار و خدمات برای ساخت و ساز. اولین پناهگاه اختصاص داده شده بود در سال 2005. پس از 54 پروژه های تکمیل شده, اضافه کردن بیش از 400 تخت و بیش از 14 میلیون دلار در املاک و مستغلات ساخت و ساز و بهبود هوستون بی خانمان جامعه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد HomeAid هوستون بازدید www.homeaidhouston. org و یا تماس 281-970-8970.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>