منتشر شده

سی تا 40 سال پیش صاحب خانه می خواست بزرگتر وان حمام.

این روزها جزر و مد تبدیل شده است; بیشتر می خواهند صاحب خانه لوکس سفارشی دوش خود استاد حمام و سرویس بهداشتی. آنها متوجه وان حمام اغلب نشان دهنده فضای هدر رفته و میل امکانات مدرن در حمام.

چرا باید به شما تبدیل وان به دوش?

در موارد بسیاری از مردم لذت بردن از دوش بزرگ تجربه در حالی که در تعطیلات یا سفر کسب و کار در یک هتل لوکس و یا رفت و آمد مکرر. زمانی که آنها بازگشت به خانه آنها چگونه متوجه منسوخ شده و ناکافی فعلی خود را است.

بسیاری از مالکان می خواهید بزرگتر دوش با امکانات رفاهی از جمله دو سر دوش نیمکت, صندلی, دستی, دوش گرفتن, ثابت, بدن, اسپری های دیجیتال, دوش, شیر زیادی احتیاج شامپو سوله و شیشه فریم لس.

اگر شما نگاهی به حمام های مکرر و لذت بردن از این گزینه و سپس شما باید یک وان حمام در هنگام بازسازی. وان در بسیاری از اندازه های مختلف و اشکال و سبک های, بنابراین شما نیاز به انتخاب آنچه با این نسخهها کار بهترین برای شما فضا و بودجه. شما همچنین می توانید ویژگی های اضافه شده مانند ماساژ جت یا حباب های هوا و بخاری و دستی لوله ها.

اما اگر شما استفاده از یک وان از بین بردن آن باز می شود تا جهان از امکانات برای کارشناسی ارشد خود را ، یکی از این امکانات است که به وضوح بزرگتر با ویژگی های سفارشی. اما شما همچنین می توانید استفاده کنید که تازه کشف شده فضا برای یک ناحیه و یا ذخیره سازی اضافی.

بزرگ سفارشی دوش تکرار می تواند وان حمام تجربه.

راحت نیمکت صندلی و یک دستی گرفتن واحد ارائه همان احساس لذت بخش در وان حمام بدون نیاز به نشستن در خود آب کثیف.

را وان-به-دوش تبدیل می گذارد ارزش فروش مجدد?

برای رسیدن به یک بزرگتر دوش ما معمولا پاک کردن وان حمام. برخی از مردم نگران هستند که از دست دادن وان حمام با تاثیر منفی ارزش فروش مجدد. آنها نباید بود. خوب طراحی شده و خوب ساخته شده سفارشی دوش می توانید خانه خود را به ایستادگی کردن در میان دیگر قابل مقایسه خانه ها و در واقع افزایش ارزش فروش مجدد.

در جامعه مشغول امروز ما فقط نمی گرفتن حمام مانند مردم 30-40-به علاوه سال پیش. بسیاری از خریداران خانه آینده نگر به دنبال لوکس سفارشی دوش در حمام استاد و پرداخت برای آن است.

اگر شما مانند گرفتن حمام نگه داشتن یک وان حمام است. اگر شما از بین بردن آن و استفاده از آن فضا برای بزرگتر, دوش, منطقه نشسته و یا ذخیره سازی بیشتر به جای اجازه می دهد آن را به باقی می ماند فضای هدر رفته است.

طراحی حمام استاد به طوری که شما روزانه حداکثر رساندن لذت بردن از آن است.

اما نگه داشتن یک وان حمام را در خود مهمان حمام ممکن است درخواست تجدید نظر به خریداران خانه آینده با کودکان کوچک است.

این مقاله ارائه شد توسط یک عضو از Remodelers شورای هوستون بیشتر سازندگان انجمن. این Remodelers شورا اختصاص داده شده به ترویج حرفه ای و آگاهی عمومی از بازسازی حرفه ای از طریق آموزش و پرورش و صدور گواهینامه خدمات به جامعه هوستون. برای رسیدن به نویسنده به طور مستقیم تماس بگیرید jeff.reina@trifection.net. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مقاله, لطفا تماس با لورن هارت در lorraine@idealconsulting.net. برای پیوستن به این شورا و یا برای پیدا کردن یک حرفه ای remodeler در منطقه خود مراجعه کنید www.ghba.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im