GHBA Remodelers شورای: ارتقاء تهویه مطبوع خود را برای پاکی هوا

منتشر شده

در حال حاضر بیش از همیشه ما همه بیش از حد آگاه از همه چیز بهداشت و سلامتی. با توجه به COVID-19 همه گیر وجود دارد و آگاهی و تمایل به باقی می ماند به عنوان سالم و تمیز که ممکن است هر دو در داخل و خارج. در حالی که می توان آن را دشوار است به کنترل آنچه که شما در حال آمدن به تماس با زمانی که در یک راه حل وجود دارد برای جلوگیری از ناخواسته باکتری ها و میکروب ها و آلرژن و آلاینده ها در خانه خود نصب یک سیستم تصفیه هوا.

دانستن که در آن برای شروع در نظر پیدا کردن بهترین راه حل برای تصفیه هوا می تواند دلهره آور. بی شماری وجود دارد محصولات و شرکت هایی که ادعا می کنند به راه حل برای تمام برق خود را می خواهد و نیاز دارد.

یک راه ساده برای شروع است برای تعیین آنچه شما می خواهید از یک سیستم تصفیه هوا. برخی ممکن است به دنبال کاهش گرد و غبار ساخت در سراسر خانه و یا برای فیلتر کردن گرده و شوره است که باعث آلرژی فصلی. برخی ممکن است بیشتر سیستم ایمنی بدن و می خواهید به اطمینان حاصل شود که درجه آنها تنفس در خانه های خود نمی قرار دادن سلامت خود را در خطر است.

هر آنچه که خواسته های خود را ممکن است وجود دارد یک سیستم تصفیه هوا است که مطمئن شوید که برای کمک به ارائه یک محیط تمیز و امن برای شما و خانواده خود را.

یکی از کم هزینه ترین و کارآمد گزینه زمانی که فکر کردن در مورد تصفیه هوا نصب تهویه مطبوع و تصفیه هوا فیلتر. این سیستم اساسا تله باکتری ها و گرد و غبار سفر را از طریق هوا به فیلتر. در حالی که این گزینه می تواند موثر در کاهش بسیاری از گرد و غبار ساخت آن تنها می توانند به کار در حالی که برق خود را در حال اجرا است کاهش مقدار زمان را صرف از بین بردن تجمع باکتری ها و مواد حساسیت زا در سراسر خانه شما.

یکی دیگر از تکنولوژی های اثبات شده برای بهبود کیفیت هوا توسط اشعه نور است. یک اشعه نور را می توان نصب شده به سیستم تهویه مطبوع خود را و شناخته شده است برای محافظت از و از بین بردن بسیاری از آلاینده ها که وارد سیستم تهویه مطبوع. این APCO-X در مجرای سیستم تصفیه هوا با بهره گیری از اشعه ماوراء بنفش نور تکنولوژی برای ضد عفونی کردن تهویه مطبوع کویل اجتناب از تجمع قالب گرد و غبار و غیره. که پس از آن می توانید سفر در سراسر خانه شما.

یک گزینه عالی برای بیشتر شدید تصفیه هوا است REME هاله در مجرای تصفیه کننده هوا. این محصول در نظر گرفته شده است همراه با موجود واحد تهویه مطبوع. این تکنولوژی اجازه می دهد تا هوا به خالص بدون نیاز به عبور از یک فیلتر در واحد تضمین این که هر اتاق دریافت مزایای این محصول است. این تصفیه کننده هوا کاهش حساسیت زا و باکتری ها و ویروس ها به عنوان آنها را وارد کنید خانه خود را بدون نیاز به تمیز کردن و یا تعویض فیلتر.

در حالی که وجود دارد طیف گسترده ای از گزینه های مهم نیست که سیستم تصفیه هوا شما را انتخاب کنید شما می توانید بقیه آسان دانستن اینکه شما در حال گرفتن یک گام بزرگ به سوی ایجاد یک محیط سالم در خانه خود را. اگر شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در تماس با سازنده remodeler و یا تهویه مطبوع متخصص بپرسید چه گزینه های در دسترس هستند برای واحد مطبوع خود را.

این مقاله ارائه شد توسط یک عضو از Remodelers شورای هوستون بیشتر سازندگان انجمن. این Remodelers شورا اختصاص داده شده به ترویج حرفه ای و آگاهی عمومی از بازسازی حرفه ای از طریق آموزش و پرورش و صدور گواهینامه خدمات به جامعه هوستون. برای کسب اطلاعات در این مقاله, لطفا تماس با لورن هارت در [email protected] برای پیوستن به این شورا و یا برای پیدا کردن یک حرفه ای remodeler در منطقه خود مراجعه کنید www.ghba.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>