GHBA Remodelers شورای اسلامی: مقابله با آن آسان D-I-Y صفحه اصلی لمس یو پی اس در حال حاضر

منتشر شده

که آیا شما آن را دوست دارم یا نه هر کس است که با صرف زمان بیشتری را در خانه این روزها. در حالی که رفت و آمد به دفتر خانه خود را خیلی آسان تر از مقابله با هوستون بزرگراه هر روز صبح وقت اضافی در صفحه اصلی احتمالا شما متوجه برخی از موعد نگهداری آیتم های شما اجتناب برای کمی بیش از حد طولانی است.

در حال حاضر به عنوان خوب به عنوان به عنوان هر یک برای مقابله با مزاحم پروژه است که باید خود را سالانه تعمیر و نگهداری خانه به انجام لیست.

اول caulk و مهر و موم. نگه داشتن سالم مهر در خانه خود را کمک می کند تا در بیشتر راه بیش از شما احتمالا متوجه است. رطوبت و آب کنترل نگه داشتن اشکالات و موجودات مزاحم به خارج و غیره. بازرسی هر دو در داخل و خارج از خانه خود را حداقل یک بار در سال و انجام لمس یو پی اس و لازم درزبندی یا آب بندی تعمیرات. استفاده از اکریلیک caulk در هر غیر مرطوب مناطق داخلی و سیلیکون چرت زدن برای هر مناطق مرطوب. در قسمت بیرونی خانه خود را با استفاده از سیلیکون الاستومری caulk, به عنوان آن را بهتر محافظت از آب و قالب و الاستیک کیفیت است که به کمک آن قوی باقی می ماند با وجود تغییر و یا کشش. اگر شما از شکاف های بزرگ برای پر کردن در نظر بگیرید با استفاده از فوم حامی راد به پر کردن شکاف ها قبل از اعمال خود را caulk. این تضمین می کند که چرت زدن چیزی برای نگه داشتن بر روی و ایدز در برابر آینده gapping.

در علاوه بر این به لمس کردن تا caulk بازرسی سازی و پیش نویس متوقف می شود به اطمینان حاصل شود آنها نمی نیاز به جایگزینی. شما می توانید انتخاب کنید تا جدید weatherstripping از فروشگاه های سخت افزاری محلی و از آن آسان است به نصب خود را.

هنگامی که خانه خود را مهر و موم شده است به سادگی از آن زمان به تمرکز بر روی تیغه ترک و ناخن میآید. کوچک ترک های مویی و ناخن میآید در تیغه مشترک هستند و اتفاق می افتد با توجه به تغییرات ظریف در طول زمان است. به طور کلی ترک های کوچک چیزی بیش از یک چشم افزایش می یابد. به تعمیر همه شما نیاز دارید این است که برخی از ترکیب مشترک. به یاد داشته باشید — کمتر بیشتر است که استفاده از هر نوع پرکننده. خود را spackle و spackle چاقو و اعمال در لایه های نازک تا کرک یا ناخن پاپ است که در حال حاضر حتی با بقیه تیغه سطح. از آنجا شما می توانید هر گونه لازم لمس کردن رنگ و یا حتی تصویر کشند کل دیوار برای بهترین یونیفرم نتیجه.

در نهایت اگر بتن خود را جانبداری و یا آجر است که به دنبال تیره رنگ در نظر آن را به یک قدرت بشویید. شما می توانید اجاره واشر قدرت خود را از فروشگاه های سخت افزاری محلی. بسته به سطح خاک و یا جلبک ساخت تا در خارج از خانه ممکن است به دور با استفاده از قبل از شستشو نرم افزار با یک راه حل تمیز کردن و شلنگ باغ به طور منظم به شکستن ساخت. اگر خود را قبل از شستشو انجام نمی دهد این کار با استفاده از یک فن نکته (30 درجه یا بیشتر) در ماشین قدرت خود را در شروع در بالای دیوار و کار راه خود را به پایین حرکت راست به چپ از چپ به راست. همان روش را می توان برای وآمد شروع و در بالاترین نقطه و لباسشویی رو زیر زهکشی. مطمئن شوید برای اجتناب از ویندوز باقی می ماند و در یک فاصله امن بنابراین فشار هر گونه آسیب نمی کند.

امکان استفاده از این بهار تعطیلات آخر هفته را در خانه و مقابله با آن به انجام لیست. خانه خود را در شکل بهتر به مقاومت در برابر آزمون زمان به دلیل آن است.

این مقاله ارائه شد توسط یک عضو از Remodelers شورای هوستون بیشتر سازندگان انجمن. این Remodelers شورا اختصاص داده شده به ترویج حرفه ای و آگاهی عمومی از بازسازی حرفه ای از طریق آموزش و پرورش و صدور گواهینامه خدمات به جامعه هوستون. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مقاله, لطفا تماس با لورن هارت در [email protected] برای پیوستن به این شورا و یا برای پیدا کردن یک حرفه ای remodeler در منطقه خود مراجعه کنید www.ghba.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>