GHBA Remodelers شورای: نور خورشید و یا نه ؟ چرا به طراحی با سلامتی روشنایی در ذهن

منتشر شده

طلوع آفتاب در ساحل بازی در شن و ماسه پریدن به آب و احساس خورشید بر پشت خود را.

اواسط روز در پارک پرتاب فریزبی پابرهنه روی چمن در حالی که احساس نسیم بر چهره خود را به عنوان آن را rustles نزدیکی درختان. غروب آفتاب در دریاچه با بوی آب و جنگل اطراف شما.

اکثر مردم لذت بردن از یک روز بزرگ در خارج از منزل و در عین حال اکثریت بیشتر از مردم صرف بیشتر از روز خود را در داخل خانه از آنها تا کنون انجام داده اند در طول تاریخ.

ما تبدیل به عادت کرده اند به زندگی داخلی و اصلا متوجه اثرات روانی و فیزیولوژیکی.

“ریتم شبانه روزی” است و نه یک مکالمه جدید اما تحولات تکنولوژیکی آورده اند و آنها را به نور هیچ جناس در نظر گرفته شده و دوباره در طول چند سال گذشته. فرض اساسی این است که اکثر موجودات زنده عمل در یک چرخه 24 ساعته که متاثر از موارد مانند حرکت خورشید در آسمان به طور خاص تغییر دمای رنگ که اتفاق می افتد به عنوان یک نتیجه از آن است.

آن را به انجام با کهربا رنگ است که شما تجربه در طلوع و غروب آفتاب و نور روشن و سفید است که اتفاق می افتد در وسط روز.

وجود دارد دیگر باعث شود که شما را تحت تاثیر قرار وضعیت روانی مانند احساس یک نسیم یا شنیدن بارش اما برای این مقاله من تمرکز بر روشنایی.

علم نشان می دهد که تاثیر ریتم شبانه روزی بر مردم نه تنها از نظر روانی اما حتی در سطح سلولی. تاثیر آن بر ایجاد ملاتونین در شب ساعت و تستوسترون در اوج ساعت از روز است. آن را نیز تحت تاثیر نوسانات فشار خون است.

شما ممکن است بپرسید چه این همه است که با طراحی یک فضا.

همانطور که معلوم است بیشتر لوازم نصب کردنی روشنایی و کنترل سیستم تولید کنندگان را افزایش آگاهی و اهمیت ریتم شبانه روزی شبیه سازی برای فضای داخلی.

همانطور که بسیاری از مردم صرف ساعت بیشتر در داخل خانه و توجه مناسب به چراغهای روشنایی است که می تواند از نو خلق کردن درجه حرارت رنگ که اتفاق می افتد در طول, طبیعی, خارج از منزل محیط زیست بهبود خلق و خوی ما, سلامتی, سلامت رفتاری و روانی دولت است.

به خوبی طراحی شده و سیستم روشنایی با ریتم شبانه روزی تکرار تبدیل خواهد شد یکی دیگر از تمرکز در صنعت ما در سال به آمده است.

آن شده است یک نقطه از اهمیت تجاری بازار سالها است رخنه کرد به بالا و پایان فضای مسکونی از اواخر سال.

هر کس دیده می شود انتخاب رنگ درجه حرارت در لامپ های LED و لامپ, اما آخرین نسخه مانند موزون سفید یا بی نهایت رنگ ارائه یک محیط در حال تغییر تجربه در فضای خود را که می تواند برنامه ریزی برای تکثیر رنگ درجه حرارت در فضای باز و یا حتی تبدیل فضای خود را به رنگ مورد علاقه خود را برای یک شب سرد ،

در اینجا یکی دیگر از مرز جدید در طراحی است. مطمئن نورپردازی هنری بزرگ شده است تمرکز ما برای چند دهه. جدید ملاحظات نیز شامل بهداشت و سلامتی.

این مقاله ارائه شد توسط یک عضو از Remodelers شورای هوستون بیشتر سازندگان انجمن. این Remodelers شورا اختصاص داده شده به ترویج حرفه ای و آگاهی عمومی از بازسازی حرفه ای از طریق آموزش و پرورش و صدور گواهینامه خدمات به جامعه هوستون.

برای رسیدن به نویسنده به طور مستقیم با او تماس بگیرید از طریق ایمیل در [email protected] برای کسب اطلاعات بیشتر در این مقاله, لطفا تماس با لورن هارت در [email protected]

برای پیوستن به این شورا و یا برای پیدا کردن یک حرفه ای remodeler در منطقه خود مراجعه کنید www.ghba.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>